فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

رهايي از افكار منفي اضطراب‌زا و افسرده‌ساز

  • 50,000 تومان

كتاب رهايي از افكار منفي اضطراب‌‌زا و افسرده‌ساز برنامه گام به گامي است كه به شما كمك مي‌كند الگوهاي تفكر منفي را هدف بگيريد و مقابله موثري با آنها بكنيد. اين راهنماي كاربرديء بر اساس راهبردهاي موثر درمان شناختي رفتاري (CBT)ء رويكردي فراتشخيصي را شرح مي‌دهد كهء با استفاده از آنء مي‌توانيد از عهده افكاري برآييد كه پريشاني هيجاني شما را برمي‌انگيزانند و سلامت رواني و بهزيستي‌تان را تهديد مي‌كنند. شما محكوم به زندگي مالامال از افكار تكرارشوندهء آشفتهء يا مخرب نيستيد. اگر مايل‌ايد كه از توفان درون ذهن‌تان در امان بمانيدء فعاليت‌هاي آسان‌اجراء در اين كتاب تمرينء كمك خواهند كرد بر چرخه‌هاي منفي‌انديشي كنترل پيدا كنيد.

رهايي از افكار اضطراب‌زا و افسرده‌ساز

  • 47,000 تومان

اين كتاب خودياري براي افرادي ارزشمند و گره‌گشاست كه با افكار مزاحم و اضطراب برانگيزي جنگ دارند. خوانندگان عزيز در اين كتاب با راهكارهاي موثري روبه‌رو خواهند شد. مثال‌هاي فراوان تمرين‌ها و جدول‌ها شيوه استفاده از اين كتاب را براي خوانندگان راحت‌تر خواهند كرد. اين كتاب علاوه بر خوانندگان مي‌تواند براي متخصصان باليني نيز مفيد باشد. توصيه مي‌كنم كه حتما كتاب را مطالعه كنيد. استنلي راكمن استاد روانشناسي دانشگاه بريتيش كلمبيا

هوش هيجاني (21 راهنمايي گام به گام روزانه براي تسلط در مهارتهاي اجتماعي ، بهبود روابط و تقويت هوش هيجاني)

  • 34,500 تومان

آيا شما نسبت به احساسات و هيجان‌هاي خودتان آگاهي و شناخت لازم را داريد؟ آيا مي‌توانيد عواطف و حالاتي چون شادي، غم، ترس، نفرت، خشم، محبت، عشق، انتقام و... را به درستي كنترل و مديريت كنيد؟ آيا قادر به شناسايي و درك عواطف خود و ديگران هستيد و به آن‌ها احترام مي‌گذاريد يا از چنين دركي عاجزيد؟ آيا فكر كرده‌ايد كه بسياري از مشكلات ما در زندگي به دليل بروز احساسات و هيجان‌هاي كنترل نشده و نامتعادل است؟ هوش هيجاني به ما براي برقراري روابط بهتر، موفقيت در تحصيل و كار و رسيدن به اهداف زندگي‌مان كمك مي‌كند. احساسات و عواطف، نقش مهمي در كيفيت زندگي شخصي‌مان ايفا مي‌كنند. اين كه بدانيم چطور احساساتمان را كنترل كنيم، يا به درستي آن‌ها را ابراز كنيم، مخصوصا در مواقعي كه تحت فشار هستيم، اهميت زيادي دارد. هوش هيجاني، به ما كمك مي‌كند تا در مقابل پيچيدگي‌هاي زندگي فردي، حرفه‌اي و اجتماعي تصميمات بهتري بگيريم و يك مهارت ضروري براي عملكرد بهتر در تمام جنبه‌هاي زندگي است.

افكار مزاحم در اختلال‌هاي باليني تئوري تحقيقات و درمان

  • 36,000 تومان

نتايج پژوهش‌هاي بسيار نشان مي‌دهد كه افكار مزاحم و ناخواسته نقش مهمي در سبب‌شناسي، تداوم و درمان بسياري از اختلال‌هاي رواني دارند كه شايد شناخته‌شده‌ترين آن‌ها اختلال وسواس اجباري باشد. هر چند مطالعات در زمينه افكار مزاحم از اين اختلال آغاز شد، اما بسياري از پژوهش‌ها نشان داده است كه اين افكار در اختلال‌هاي رواني ديگر نيز نقش مهمي بر عهده دارند از جمله افسردگي، اختلال اضطراب فراگير، بي‌خوابي، اختلال‌هاي روان‌پريشي و ...مولفان اين كتاب سعي كرده‌اند بر اساس پژوهش‌ها و تجربيات باليني خود به توصيف دقيق ويژگي‌هاي افكار مزاحم و تمايزات آن‌ها در انواع اختلال‌ها و كاربردهاي درماني آن بپردازند. اين كتاب اثري جامع براي متخصصان باليني، به ويژه روانشناساني است كه در حوزه شناختي رفتاري فعاليت مي كنند.

رهايي از بندهاي غمگيني (80 راهبرد موثر)

  • 45,000 تومان


اگر براي شما مشكل است كه خلق پايينِ خود را بالا ببريد يا تصور مي‏‌كنيد كه اغلبِ اوقات افسرده‏‌ايد، ديويد كلارك - درمانگر شناختي ‏‌رفتاريِ مشهور - پيام واضحي دارد: گام‏‌هاي ساده اما قدرتمندي وجود دارد كه مي‏توانيد برداريد تا حالتان را بهتر كنيد. اين كتابِ اميدبخش 80 راهبرد معرفي مي‏‌كند كه مي‌‏توانيد به ‏كار ببريد تا غمگينيِ خود را كاهش دهيد. همچنين، احساسات مثبتِ خرسندي و لذت را افزايش دهيد و خطر ابتلا به افسردگيِ تمام ‏‌عيار را كم كنيد. داستان‌‏هاي واضح و مثال‌هاي عينيِ كتابِ حاضر كمك مي‏‌كنند تا روش‌‏هاي اختصاصي را براي موارد زير فرا بگيريد: منفي‏‌انديشي را در نطفه خفه كنيد. از توان‏‌فرساييِ ناخشنودي بكاهيد. خودسرزنشگري و نشخوار فكري را كم نماييد. انرژي‏ و انگيزه‌‏تان را براي تغيير، زياد كنيد. اميد و اعتماد به‌‏ نفسِ بيشتري را هر روز احساس نماييد. چنانچه از ابزارهاي مؤثر در اين كتاب - يعني، برگه‏‌ها، كاربرگ‏‌ها (برگه‏‌هاي كاري)، و خودسنجي‌‏ها - استفاده كنيد، راحت مي‌‏توانيد براي بهبودِ خلق، برنامه فعاليتْ تدوين و اجرا كنيد. راهبردهايي كه دكتر كلارك در كتابِ رهايي از بندهاي غمگيني معرفي مي‌‏كند مبتني بر جديدترين يافته‏‌هاي علوم اعصاب (عصب‏‌پژوهي) و روانشناسي ا‏ست و مؤثر واقع مي‌‏شوند. از اين‏‌رو، آنها را بادقتِ تمام و بارها بخوانيد و همواره اجرا كنيد.

درمان شناختي‌رفتاري اختلال وسواس فكري‌ و عملي

  • 11,000 تومان

ديويد كلارك، استاد گروه روانشناسي دانشگاه نيوبرانزويك كانادا است. او دكتراي خود را از موسسه روانپزشكي دانشگاه لندن در انگلستان دريافت كرد. دكتر كلارك مقالات بي‌شماري در زمينه نظريه و درمان شناختي افسردگي و وسواس منتشر كرده و عضو موسس آكادمي شناخت‌درماني است. وي همچنين عضو موسس كار گروه شناختارهاي وسواسي - يك گروه تحقيقاتي كه به مطالعه جنبه‌هاي شناختي وسواس مي‌پردازد - مي‌باشد. او همكار آرون تي بك در تأليف كتاب مباني علمي نظريه و درمان شناختي است. ديويد كلارك و آرون تي بك اخيراً پرسشنامه وسواس فكري و عملي بك-كلارك را براي سنجش شدت نشانه‌هاي وسواس تدوين كرده‌اند.

صفحه‌ی 1