فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 20,000 تومان

حق نوشتن (دعوت و تشرف به زندگي نويسندگي)

  • 79,000 تومان

جوليا كامرون نوشتن را شفابخش مي‌داند و با زباني زنده و گويا از تجارب شخصي‌اش براي ما مي‌گويد، چيزي كه خواندن اين كتاب را لذت‌بخش‌تر مي‌كند.

ايمان و اراده (در باب تاب آوردن توفان‌هاي زندگي معنوي‌مان)

  • 39,000 تومان

كتابي اصيل و عالي و خردمندانه كه امروز بيش از هر زمان مورد نياز ماست. اين كتاب الهام‌بخش به يكي از حياتي‌ترين پرسش‌هاي جويندگان معنوي مي‌پردازد، و آن اينكه: وقتي روحم مرا به ادامه راه رشد به سوي خدا ترغيب مي‌كند اما ذهنم لجوجانه پيروي نمي‌كند، چه كنم؟ جوليا كامرون در اين دروني‌ترين كتاب خود پاسخ‌هايي خلاق به اين پرسش ارائه مي‌كند.

گام برداشتن در جهان (شيوه‌هاي عملي خلاقيت)

  • 53,000 تومان

خلاقيت همچون نيايش يك عمل معنوي است و آيين‌ها و شيوه‌هاي خود را داراست. در اين كتاب جوليا كامرون روش‌هاي شكوفايي هنرمند درون را تعليم مي‌دهد.

رگه طلا (سفر به دل خلاقيت)

  • 90,000 تومان

نويسنده در سفر به دل خلاقيت از تجربه وسيع خود در حوزه هنر و تدريس استفاده مي‌كند تا خوانندگان را به سوي افق‌هاي زندگي‌اي خلاق‌تر و پرثمرتر هدايت كند. اين كتاب خارق‌العاده با استفاده از روش‌هاي مبتكرانه در رابطه با روندهاي خلاق وجود ما و با در اختيار گذاشتن بيش از يكصد تكليف ارزشمند و الهام‌بخش، ما را به سوي رشد و شفاي حقيقي پيش مي‌برد.

تغيير زندگي

  • 20,000 تومان

اين جهان چيزي نيست جز مدرسه عشق، روابط ما با زن يا شوهرمان، با فرزندان و والدين‌مان، با دوستان و اقواممان، اين‌ها دانشگاه‌هايي هستند كه ما مي‌خواهيم در آنها بياموزيم عشق و فداكاري به واقع چه معنايي دارند.

راه هنرمند (بازيابي خلاقيت)

  • 69,000 تومان

خانم «جوليا كامرون»، نويسنده، شاعر، فيلمنامه‌نويس و كارگردان مشهور آمريكايي، در اين كتاب فنون بازيابي خلاقيت را تعليم مي‌دهد. شما صاحب هر حرفه‌اي كه باشيد اين كتاب راهگشاي شما خواهد بود، چراكه بزرگترين اثري كه انسان خلق مي‌كند زندگي اوست، و در چارچوب اين نگرش، همة انسان‌ها هنرمندند و نيازمند به دانش و ابزاري تا اثر خود را به شيوه‌اي خلق كنند كه هنرمند درونشان را خرسند گرداند و راه هنرمند اين دانش و ابزار را در اختيارتان مي‌گذارد.

صفحه‌ی 1