فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

هر آنچه را كه مي‌خواهي بنويس تا اتفاق بيفتد

  • 48,000 تومان

نوشتن باعث خلق معجزه در زندگي مي شود و به ساختار ذهن آدمي سامان مي بخشد ومي‌تواند در پيشبرد اهداف موثر و مفيد باشد. اين كتاب داستان‌هايي از افرادي روايت مي‌كند كه با نوشتن به خلق روياهاي‌شان كمك كرده‌اند و همچنين شاهد معجزات فراواني در زندگي‌شان بوده‌اند.

حرف دلت را بنويس (چگونه در دنياي آشفته امروز قلب‌هايمان را به هم نزديك كنيم)

  • 85,000 تومان

آيا تاكنون مي‌دانستيد كه نوشتن، بهترين راه براي درمان افسردگي، دوست‌يابي و برقراري روابط پايدار و بلند مدت است؟ به همين خاطر بايد بگوييم اين كتاب بهترين هديه براي افرادي است كه در دنياي شتاب‌زده و پرهياهوي امروز، قادر به برقراري ارتباط با ديگران نيستند و متاسفانه نمي‌دانند دوستي و ارتباط صميمانه با مردم به سادگي برداشتن يك قلم و كاغذ است. اگر شما هم از همين دسته افراد هستيد، با داستان‌هاي واقعي اين اثر خواندني همراه شويد.

بنويس تا اتفاق بيافتد

  • 57,000 تومان

در كتاب «بنويس تا اتفاق بيافتد» دكتر هنريت آني كلاوسر توضيح مي‌دهد كه شما با نوشتن اهدافتان در زندگي، چگونه اولين گام را به سوي رسيدن به آنها بر مي‌دارد. از سوي ديگر، نوشتن به شما كمك مي‌كند بفهميد چه مي‌خواهيد. در اين كتاب داستان‌هايي درباره كساني خواهيد خواند كه شاهد معجزات بزرگ و كوچك در زندگي خود بودند، افرادي عادي، كه آرزوهاي خود را بر روي كاغذ نوشتند. توصيه‌ها و تمرينات ساده كلاوسر خلاقيت شما ر ا به جريان مي‌اندازد و خيلي زود متوجه مي شويد كه بليت سفر خود را به سوي موفقيت تهيه كرده‌ايد.

با هر 2 طرف مغزت بنويس (تكنيك‌هاي موفقيت‌آميز براي كساني كه مي‌نويسند)

  • 42,000 تومان

اين كتاب، براي آن دسته از افرادي نوشته شده است كه يا از نوشتن بيزارند يا به حال نويسندگان حرفه‌اي غبطه مي‌خورند. نويسنده تمام راهكارهايي را كه در كلاس‌هاي آموزشي خود مطرح كرده، آورده است تا توانايي نوشتن را در شما ايجاد يا تقويت كند. اميدواريم از طعم دلپذير و اشتهابرانگيز اين اثر متفاوت لذت ببريد.

بنويس تا اتفاق بيفتد

  • 35,000 تومان

1- اگر سررشته زندگي‌ در دستتان باشد حتما موفق خواهيد شد. 2- نوشتن به شما كمك مي‌كند هرآنچه كه مي‌خواهيد به آن برسيد. 3- در اين كتاب داستان‌هايي درباره مردم عادي مي‌خوانيد كه شاهد معجزات بزرگي در زندگي خود بودند. 4- تمرين‌هاي آساني كه نويسنده اين كتاب به شما ياد مي دهد باعث شكوفايي و خلاقيت شما خواهد شد و شما مي‌توانيد بليط موفقيت را در دست داشته باشيد. دكتر هنريت آن كلاوسر خالق آثار پرفروشي چون «قلبت را روي كاغذ بياور» و «با هر دو طرف مغزت بنويس» مي‌باشد. دكتر كلاوسر سمينارهاي متعددي درباره تعيين اهداف، نوشتن و برقراري ارتباطات و روانكاوي در دانشگاه‌هاي واشنگتن، كاليفرنيا، سياتل، لتبريج كانادا و فورد برگزار كرده است و شما با خواندن اين كتاب مي‌توانيد به صورت خارق‌العاده‌اي موفق باشيد.

بنويس تا اتفاق بيفتد

  • 90,000 تومان

براي مصريان باستان، فقط چيزي كه نوشته مي‌شد عينيت مي‌يافت. اين كتاب: «بنويس، تا اتفاق بيفتد» همان حس تعجب را در ما بيدار مي‌كند و ريشه در اين حقيقت علمي دارد كه «تعيين هدف» «تمركز روي خروجي كار» و «شفاف بودن چيزي كه واقعا به دنبالش هستيد» مي‌تواند روياهاي شما را به واقعيت تبديل كند. در اين كتاب يك عنصر كليدي ديگري هم وجود دارد كه نمي‌شود آنرا به حساب نياورد، عنصري كه نه تنها در اين كتاب بلكه در همه كتاب‌هاي ماندگار ديگر هم وجود دارد و آن اين است كه ....

بنويس تا اتفاق بيفتد

  • 15,000 تومان

بنويس تا اتفاق بيفتد

قلبت را روي كاغذ بياور (راهكارهايي براي وصل بودن در جهاني به هم ريخته چگونه از قدرت كلام مكتوب براي بهبود روابط بخشيدن هديه‌اي بي‌همتا به عزيزان‌تان استفاده كنيد)

  • 55,000 تومان

«قلبت را به روي كاغذ بياور» سرشار از داستان‌هاي حقيقي و الهام‌بخشي است كه وقتي انسان از ته دل مي‌نويسد برايش اتفاق مي‌افتد؛ به بينش‌هاي نو مي‌رسد، آغازهاي نو از راه مي‌رسد و روياها تحقق مي‌يابد.

با هر 2 طرف مغزت بنويس (تكنيك‌هايي خارق‌العاده براي آنهايي كه مي‌نويسند)

  • 40,000 تومان

نوشتن يكي از مهم‌ترين و بهترين راه‌هاي بيان خويشتن است و يكي از بزرگ‌ترين موانع نوشتن قضاوت درباره خويشتن است. اين كتاب عالي و الهام‌بخش كمك مي‌كند تا موانع نوشتن را كنار بزنيد و به منبع خلاقي كه در درون همه ماست وصل شويد. بله اين كتاب براي شماست.

بنويس تا اتفاق بيفتد

  • 49,000 تومان

اگر سررشته امور زندگي‌تان را به دست بگيريد و آنها را اداره كنيد مي‌توانيد به روياهايتان جامه عمل بپوشانيد. با نوشتن، حوادث اتفاق مي‌افتند، دكتر هنريت آن كلاوسر به شما چگونگي آن را آموزش مي‌دهد و خاطر نشان مي‌كند، نوشتن هدف‌ها به شما كمك خواهد كرد به خواسته‌هايتان برسيد. شما در اين كتاب داستان‌هايي در مورد مردم عادي مي‌خوانيد كه معجزات بزرگ و كوچكي در زندگي خود ديده‌اند، كساني كه نوشتن آرزوها در زندگي‌شان نقش اساسي بازي كرده و روياهاي آنها را تبديل به حقيقت كرده است. راهنمايي‌هاي همه جانبه دكتر كلاوسر و تمرينات بسيار آساني كه ارائه داده است مطمئنا حس خلاقيت و اعتماد به نفس شما را افزايش داده و بليط مسير موفقيت را دستان شما قرار خواهد داد.

صفحه‌ی 1