فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

خلاصه 15 روز تا سلامتي

  • 30,000 تومان

اثر حاضر كه اينك تقديم علاقه‌مندان مي‌گردد، واجد دو ويژگي متمايز است: 1) بهره‌گيري از اصول طب قديم و جديد و نيز آيات مربوط به تغذيه انسان در قرآن كريم و تلفيق و تطبيق آن‌ها با يكديگر 2) رويكرد طبي و عملكرد به آيات قرآن كريم و برداشت‌هاي ابتكاري در مورد تغذيه انسان و سبك زندگي ايراني-اسلامي در اين كتاب سعي شده است ضمن ارائه رژيم 15 روزه براي پاكسازي بدن و تبيين مراحل عملي در اين زمينه و نيز تفكيك غذاهاي مفيد و مضر و مزاج آن ها، انواع طبايع و مزاج افراد به صورت ساده و كاربردي تشريح مي‌شود.

ارمغان الهي (غذاهاي خام گياهي)

  • 16,000 تومان

ارمغان الهي (غذاهاي خام گياهي)

كليد ورود به طب قديم

  • 30,000 تومان

كليد ورود به طب قديم

15 روز تا سلامتي

  • 42,000 تومان

پانزده روز تا سلامتي كه نتيجه بخشي از اين مطالعات است، با استفاده از طب قديم و جديد و به ويژه با الهام از آيات قرآن كريم به نگارش درآمده است. مهم‌ترين ويژ‌گي اين كتاب و در واقع رويكرد مولف به (بيماري و بهبود آن) در دو چيز خلاصه مي‌شود: 1ـ آشنايي عميق با اصول طب قديم و جديد و نيز آيات مربوط به تغذيه انسان در قرآن كريم و تلفيق و تطبيق آن‌ها با يكديگر. 2ـ رويكرد طبي به آيات قرآن كريم و برداشت‌هاي جالب و ابتكاري در مورد تغذيه انسان.

خلاصه 15 روز تا سلامتي

  • 30,000 تومان

(15 روز تا سلامتي) حاصل بخشي از تحقيقات و تجربيات مولف است كه با الهام از آيات و روايات و بر پايه اصول طب قديم و جديد سامان يافته است. در كتاب اصلي، مباحث نظري و همچنين استناد به آيات و روايات گسترده‌تر است. در كتاب خلاصه، مضامين اصلي در شناخت اعضاء بدن و طبايع انساني، و نيز توصيه‌ها و راه‌حل‌ها براي حفظ سلامت از طريق رژيم غذايي برجسته‌تر شده است.

صفحه‌ی 1