فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 40,000 تومان
  • 24,000 تومان

طرح بزرگ

  • 40,000 تومان

هر يك از ما مدتي كوتاه زندگي مي‌كنيم و در آن مدت فقط بخشي كوچك از كل عالم را مورد كند و كاو قرار مي‌دهيم. واقعيت اين است كه انسان‌ها گونه‌اي كنجكاو هستند. ما اغلب شگفت‌زده مي‌شويم و به دنبال پاسخ‌ها مي‌گرديم. مردماني كه روي اين دنياي پهناور كه گاه مهربان و گاه ستمگر است زندگي مي‌كنند و به آسمان‌هاي بي‌كران چشم مي‌دوزند، همواره سوال‌هاي بيشماري پرسيده‌اند، چگونه مي‌توانيم دنيايي را درك كنيم كه خودمان را در آن مي‌يابيم؟ جهان چگونه رفتار مي‌كند؟ ماهيت واقعيت چيست؟ همه اين‌ها از كجا نشات مي‌گيرند؟ آيا جهان به يك خالق نياز دارد؟ بيشتر ما زمان زيادي از وقت‌مان را صرف دلواپسي درباره اين پرسش‌ها نمي‌كنيم، اما برخي اوقات موارد يادشده دغدغه ذهني تقريبا همه ماست.

طرح بزرگ

  • 24,000 تومان

كشف طرح بزرگ جهان، نظريه‌اي كه همه چيز را توضيح دهد، روياي انيشتن بود. ولي در زمان انيشتن پيشرفت فيزيك‌دانان در درك نيروهاي طبيعت به قدري نبود كه روياي او را به هدفي دست‌نيافتني تبديل كند. هنگام نگارش كتاب، تاريخچه زمان نتايج پيشرفت‌هاي مهمي كه بعدها صورت گرفت هنوز در اختيار نبود تا روياي انيشتن تحقق يابد. اما در سال اخير ظهور نظريه M ، رويكرد بالا به پايين در كيهان‌شناسي و مشاهدات جديد از قبيل داده‌هاي ماهواره‌هايي چون COBE و WMAP ما را بيش از پيش به آن نظريه واحد و پاسخ به عميق‌ترين سوالات نزديك كرده است. بنابراين من و لئونارد تصميم گرفتيم با نوشتن ادامه‌اي بر تاريخچه زمان، تلاش كنيم تا به پرسش نهايي حيات، جهان و همه چيز پاسخ دهيم كه محصول آن طرح بزرگ حاصل چهار سال تلاش ماست.

صفحه‌ی 1