فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 59,500 تومان
  • 35,000 تومان

قدرت فكر

  • 59,500 تومان

فكر چيست؟ روش درست فكر كردن چگونه است؟ آيا ذهن بر جسم اثر مي‌گذارد؟ چگونه؟ چنين سوالاتي به ذهن هر انساني خطور مي‌كند و معمولا بي‌جواب مي‌ماند. در دهه‌هاي گذشته انديشمندان غربي آثاري با عناوين قدرت فكر، اثر ذهن بر جسم و... تاليف كرده‌اند، بي‌آنكه توصيه چنداني پيرامون ساختار فكري انسان ارائه كنند. كتابي كه اكنون در دست داريد توسط سوامي شيواناندا كه خود پزشك، يوگي و صاحب سبك و خالق بيش از 300 كتاب است، نوشته شده است. او علت گرفتاري‌هاي امروز جوامع بشري را داشتن نقص در طرز تفكر افراد مي‌داند و در اين اثر به جاي تجويز مسكن، به ارائه راهكارهاي موثر پرداخته است. براي داشتن جامعه سالم، بايد از خودمان شروع كنيم.

آموزش گام به گام يوگا

  • 50,000 تومان

مركز يوگا شيواناندا، با تجربه بيش از 30 سال در آموزش يوگا به مبتديان، يك برنامه بسيار موفق را ايجاد كرده است كه به‌طور هم‌زمان مخاطب همه نيازهاي اصلي تازه واردان يوگا مي باشد. اين كتاب 12 آساناي اصلي در هشت كلاس پيشرفته را به شما آموزش مي‌دهد، كه هر كدام از آن‌ها يك جلسه يوگا متعادل را فراهم مي‌كنند تا با آرامش و پرانرژي باشيد. علاوه بر دستورالعمل‌هاي دقيق، شما مي‌توانيد انواع اطلاعات لازم، از جمله گرم كردن و حركات اصلاحي براي اشخاصي كه مشكلاتي در انجام دادن وضعيت‌هاي كامل و تنوع‌هاي وضعيتي را دارند، پيدا كنيد. اين كتاب با راهنمايي‌هاي انواع سبك زندگي در مورد آرامش، رژيم غذايي، تمركز و همه آن چيزي كه براي شروع تمرين يوگا در خانه نياز داريد را به شما مي‌گويد. هر كس مي‌تواند بدون در نظر گرفتن سن و با هر اعتقادي كه دارد، يوگا را تمرين كند، پس چرا اكنون آموزش يوگا را شروع نمي‌كنيد تا مزاياي آن را تجربه كنيد؟

علم تنفس

  • 35,000 تومان

علم تنفس يك موضوع فوق‌العاده جذاب است. يوگي‌هاي قديم كشف كرده‌اند كه به واسطه تمرينات مشخصي از يوگا همه بيماري‌ها درمان شده و سبب انرژي و زنده‌دلي و جذابيت مي‌شود. تمرين قوي پراناياما مي‌تواند توانايي و تمركز ذهن را بالا ببرد و سبب ادراكات ظريف و كسب قدرت‌هاي خارق‌العاده (سيدهي) شود. مهم‌ترين تأثير تمرينات تنفسي، آماده‌سازي ذهن براي مراقبه است. با مراقبه جوينده به خودشكوفايي، به رهايي كامل، رستگاري و آگاهي مي‌رسد. در كشورهاي غربي درباره آساناها (وضعيت يوگا) و تكنيك‌هاي رهاسازي يوگا كتاب‌هاي زيادي وجود دارد، ولي در مورد پراناياما كمتر كتاب ديده مي‌شود. غالباً هاتايوگا را با وضعيت‌هاي بدني و تكنيك‌هاي رهاسازي يكسان مي‌دانند، اگرچه بخش اعظمي از متون كلاسيك هاتايوگا به پراناياما اختصاص دارد، و وقتي در كتاب‌هاي هاتايوگاي متداول در غرب اشاره‌اي به پراناياما مي‌شود تنها به تمرينات ساده تنفسي اكتفا مي‌شود، اما اين كتاب طيف كاملي از تمرينات تنفسي را معرفي مي‌كند.

جاپا يوگا (انواع مانترا و ذكر - مدي‌تيشن - تغيير سرنوشت)

  • 70,000 تومان

در اين كتاب مطالبي دربارة فلسفة جاپا، تفاوت جاپا و مديتيشن، معني مانترا و فوائد تكرار آن، داستان‌هايي از مقدسين، تمرين‌هاي جاپايوگا و مديتيشن، مانتراها و تغيير سرنوشت، ارتعاشات روحاني و اُرا، خصوصيات افراد به روشن‌بيني رسيده و محافظت خويش در برابر نيروهاي منفي و اهريمني مي‌خوانيم.

صفحه‌ی 1