فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خرد خاص و جذاب بودن براي زنان در نيمه دوم عمر
 • 122,000 تومان
 • با تخفیف: 122,000 تومان
نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان (كهن‌الگوهاي قدرتمندي كه درون زنان مي‌زيند)
ما همه 1 معجزه‌ايم (تائو روانشناسي)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
روانشناسي مردان (بررسي الگوهاي كهن در روان مردان)
حلقه قدرت
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
انواع مردان (با سي‌دي)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
نمادهاي اسطوره‌اي روانشناسي مردان
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان

خرد خاص و جذاب بودن براي زنان در نيمه دوم عمر

 • 122,000 تومان

براي بسياري از بانوان، ورود به دهه چهارم و پنجم زندگي، مانند كابوس و فاجعه است. ولي هنگامي كه بانويي اين كتاب را به اتمام مي‌رساند، بدون ترديد برمي‌خيزد و پايكوبي و جشني براي خود به پا مي‌كند. دكتر شينودا بولن، روانكاو پيرو مكتب كارل گوستاو يونگ، در اين كتاب غوغا مي‌كند. او معتقد است اين دوره شگفت‌انگيزترين دوره عمر هر بانويي است ولي به شرط آن كه...

نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان (كهن‌الگوهاي قدرتمندي كه درون زنان مي‌زيند)

 • 65,000 تومان

ميرچا الياده، كه از بزرگ‌ترين محققان در زمينه اسطوره‌هاست، معتقد است كه اسطوره، داستاني تاريخي‌ست و به حادثه‌اي كه در زماني كهن رخ داده مرتبط است. جين شينودا بولن با نگاهي روان‌شناسانه و نوين، به اسطوره‌هاي كهن يوناني، ما را با رب‌النوع‌ها و الهه‌هاي خفته و بيدار در درونمان آشنا مي‌سازد. از ديدگاه خلاق خانم بولن، اين رب‌النوع‌ها و الهه‌ها ممكن است مايه بركت و يا دردسر شوند. در علم روانشناسي، خانم دكتر جين شينودا بولن روان‌پزشك تحليل‌گر يونگي، آن‌قدر سرشناس هستند كه نيازي به معرفي ايشان نيست. از جمله تاليفات ديگر ايشان، نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي مردان و نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان مسن‌تر است. جين شينودا بولن از اعضاي شاخص انجمن روانشناسان و روان‌پزشكان آمريكا و استاد باليني روان‌پزشكي دانشگاه سان‌فرانسيسكو است.

ما همه 1 معجزه‌ايم (تائو روانشناسي)

 • 60,000 تومان

حضور شما در اين عالم يك معجزه است. چقدر اين موضوع را جدي يا شوخي بگيريد به شما بر مي‌گردد، ولي چيزي از اين واقعيت كم نمي‌كند. پرفسور كارل گوستاو يونگ، روانشناس شهير سوييسي، كه اين كتاب با بهره‌گيري از ديدگاه او نوشته شده است، در سال‌هاي پاياني عمرش به اين نتيجه رسيد كه وقتي رويدادي رخ مي‌دهد و براي ما معنادار است، به آن رويداد همزماني مي‌گويند و ما بايد در مفهوم آن تعمق كنيم تا بتوانيم زندگي معناداري را دنبال كنيم. وقايع همزماني مثبت مي‌توانند راه ما را روش كنند و به ما اطمينان دهند كه در مسير درستي قرار داريم. همزماني‌هاي منفي هم موجب مي‌شوند در خصوص مسيري كه در پيش گرفته‌ايم تامل و تعمق كنيم. شايد بايد تجديد نظري در مشي زندگي و رفتاري كه به كار گرفته‌ايم انجام دهيم تا به واسطه آن حس رضايت‌مندي را به زندگي‌مان بازگردانيم.

روانشناسي مردان (بررسي الگوهاي كهن در روان مردان)

 • 90,000 تومان

در درون هر مرد زني، و در درون هر زن، مردي پنهان است. همه در جست و جوي نيمه خود مي‌‌كوشند، اما يافتن نيمه مناسب مستلزم آگاهي از خود است. اين كه ما كه هستيم يعني چه تيپ شخصيتي بر ما غالب است و چگونه رفتار مي‌كند و چطور نقاط قوت آن را پرورش دهيم، چيزي است كه در اين كتاب مورد بحث قرار مي‌گيرد. نويسنده اين كتاب بر اساس كهن‌الگوها كه يونگ بر آن تاكيد مي‌ورزد، نشان مي‌دهد كه مردان با چه تيپ شخصيتي خاص مناسب و سازگار با كدام تيپ شخصيتي زنان هستند. مطالعه كتاب هم براي مردان و هم زنان مفيد است. مجردها را در انتخاب همسر مناسب ياري مي‌دهد و همسران را در سازگار شدن با نيمه انتخابي‌شان.

حلقه قدرت

 • 20,000 تومان

در داستان‌هاي اسطوره‌اي كلاسيك، ازدواج خوب يا خانواده خوشبخت وجود ندارد. سلسله مراتب قدرت در همه جا حكمفرماست. پدري مقتدر، به تنهايي سلطان كوهستان است. رهبر خدايان با رفتار خويش كه فقط بر اساس علايق شخصي وي تنظيم شده، نظر و خواست خود را بر ديگران تحميل مي‌‌كند، كه از منظر روانشناسي، وي نمونه يك شخصيت خودشيفته و قدرت‌طلب انحصارگرا است. زنان كه به عنوان موجودات فاني يا الهه‌ها يا نمادهاي زنانه شناخته مي‌شوند، با استثنائات اندك، همگي در زير فشار ظلم، تحقير و در نهايت قرباني شدن به سر مي‌برند.

انواع مردان (با سي‌دي)

 • 150,000 تومان

مردان در بيان احساسات و درونياتشان سكوتي تاريخي دارند. كتاب انواع مردان سكوت را مي‌شكند. انتشار اين كتاب از اين حيث اتفاقي نادر در حوزه روان‌كاوي است. زبان ساده و قابل فهم آن براي همه حسن ديگري است كه كتاب از آن برخوردار است. مردها يك جور نيستند، يك جور به زنان، همجنسان، كار و فرزندان‌شان نگاه نمي‌كنند. تصميميات مهم زندگي‌شان را بر اساس يك الگو نمي‌گيرند و الگوي قانع‌كردن آن‌ها براي انجام كاري يا عدم انجام دادن كاري يكسان نيست. مردي كه ممكن است خود شما باشيد يا به عنوان پدر، پسر، برادر، همسر، همكار، رييس، كارمند و دوست در كنار شما قرار گرفته، چه نوع مردي است؟ اين كتاب به زنان نيز كمك مي‌كند تا ضمن عدم وابستگي ناسالم به مردان با درك مردانگي خود به هويتي مستقل دست يابند.

نمادهاي اسطوره‌اي روانشناسي مردان

 • 65,000 تومان

كتابي جذاب و سرگرم‌كننده و سودمند كه نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسانه مردان در آن به شكلي روشن‌گرانه و منحصر به فرد مورد بررسي قرار گرفته‌اند. خانم شينودا بولن به زندگي دروني انسان‌ها و كهن‌الگوها توجه ويژه‌اي دارد و آنها را شكل‌دهنده شخصيت و رفتار انسان در ابعاد حرفه‌اي و عاطفي و منشا تعارضات دروني و روياپردازي مي‌داند. هريك از رب‌النوع‌ها و الهه‌هاي اصلي در اساطير يونان باستان، شخصيت و الگوي رفتاري خاص خود را دارند. در هر انساني ممكن است يك يا چند كهن‌الگو زندگي كنند. آنگاه كه آدمي كهن‌الگوهاي درون خود را مي‌شناسد به خودشناسي مي‌رسد و معناي زندگي را بهتر مي‌فهمد. كتاب حاضر براي زنان نيز اين امكان را فراهم مي‌آورد تا مردان زندگي خود اعم از پدران، پسران و شوهرانشان را بهتر بشناسند. اين كهن‌الگوها جنبه عام دارند بدين معنا كه ممكن است هر زني نيز در بخش مردانه روان خويش از يك يا چند كهن‌الگوي مردانه برخوردار باشد. خوانندگان اين كتاب به هنگام مطالعه آن به ياد كساني مي‌افتند كه در زندگي آنها نقش‌هايي را به عهده داشته‌اند و با حيرت علل وقوع رويدادهاي زندگي خود را در مي‌يابند و بر خرد آنان افزوده مي‌گردد.

نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان

 • 120,000 تومان

نمادهاي اسطوره‌اي، نخستين پديدآورندگانند و در همان حال سرمشق و الگوي همه فعاليت‌هاي بشري از قبيل زناشويي، تغذيه، توليد، جنگ، احساس، عاطفه و حس زيباشناختي و ... به همين دليل انسان باستاني از شخصيت‌هاي اسطوره‌اي الگوبرداري كرده و آنان را سرمشق زندگي خود قرار مي‌داد. از همين‌جا انسان امروزي ميراث‌دار ذهني نيكان خود مي‌شود و بخشي از اين شخصيت‌هاي اسطوره‌اي را به صورت ((الگوي دل‌خواه)) در ناآگاه روان جاي مي‌دهد و شخصيت خود را بر مبناي آن، سمت و سو مي‌بخشد. شناخت ((خدابانوان)) موجب درك زنان از خود و نيز روابطشان با مردان و زنان ديگر، والدين و فرزندان مي‌شود. اين شناخت براي مردان نيز سودمند است. مرداني كه مي‌خواهند درك بهتري از زنان داشته باشند مي‌توانند با استفاده از الگوهاي ((خدابانوان)) به وجود نمونه‌هاي مختلف زنان و نيز نحوه انتظارات خويش از آن‌ها پي ببرند.

صفحه‌ی 1