فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

هفت عادت مردمان موثر(كتاب تمرين)

 • 57,000 تومان

اين كتاب ضمن بررسي اصول و مفاهيم "هفت عادت مردمان موثر" از منظري متفاوت، تمريناتي را براي دروني كردن اين الگوها و تبديل شان به عادت برايتان تدارك ديده است. شما در هر بخش اين كتاب نخست اوضاع و احوال خود را در آن زمينه ارزيابي مي كنيد تا به ترمزها و موانع شخصي تان از آن بابت پي ببريد. برايتان روشن شود كه در آن عرصه به پيش مي تازيد، يا راكد مانده ايد و يا سير قهقرايي در پيش گرفته ايد. آنگاه تمريناتي در دسترس تان قرار مي گيرد تا با تلاش و جديت اصول مبتني بر كارايي را جايگزين افكار و الگوهاي ناكارآمد و كم بازده كنيد.

7 عادت مردمان موثر

 • 98,000 تومان

امروزه زندگي پيچيده و پر از استرس و نياز اسا. ما از عصر صنعتي به عصر اطلاعات رسيده ايم كه نتايج بسياري به دنبال داشته است. از زمان اولين انتشار كتاب هفت عادت مردمان موثر تا حال، تحولات شگفت‌انگيزي در جهان پديد امده است و از سوي ديگر، با چالش‌هاي فراواني نيز در زندگي شخصي، خانوادگي و حرفه‌اي خود روبه‌رو هستيم كه تا يكي دو دهه ي پيش قابل پيش بيني نبود.

7 عادت مردمان موثر

 • 10,000 تومان

عادت‌هاي ما، فصل مشترك ميان دانش، مهارت و خواسته‌هاي ما هستند. بنابراين براي ايجاد يك عادت نو، بايد روي تمامي اين زمينه‌ها كار كنيم. هفت عادتي كه قرار است راجع به آن‌ها صحبت كنيم شامل رويكردي متوالي و قدم ‌به قدم براي تمام كساني است كه وابستگي متقابلي به ديگران دارند. اصول ذكر شده در اين كتاب، براي سازمان‌ها، خانواده ها و همچنين اشخاص، به صورت گسترده‌اي كاربردي هستند. به شما توصيه مي‌كنم هنگامي كه اين كتاب را مي‌خوانيد، درهاي تغيير را به روي خود باز كنيد، زيرا تغيير چيزي است كه در درون آدمي شكل مي‌گيرد و نمي‌توان كسي را مجبور به تغيير كرد.

سرعت اعتماد (عامل دگرگوني)

 • 70,000 تومان

كتاب سرعت اعتماد، درمان عملي، قابل ارزيابي و مطمئن براي موضوع بسيار مهم اعتماد است و مطالب آن فقط به تجربه‌هاي داستاني و شخصي محدود نمي‌شود، بلكه با تكيه بر پژوهش‌هاي عملي از آن حكايت دارد كه سرعت اعتماد چگونه ممكن است در روابط افراد و معادلات مهم درون سازمان‌ها و روابط مربوط به آن وارد شود. برعكس آنچه بيشتر مردم مي‌پندارند، اعتماد كيفيتي لطيف و فريبنده نيست كه يا از آن برخوردار باشيد يا نباشيد، بلكه اعتماد سرمايه‌اي عملي، عيني و قابل پيگيري است كه مي‌توانيد آن را خيلي سريع‌تر از آنچه فكرش را بكنيد خلق كنيد.

7 عادت مردمان موثر

 • 55,000 تومان

براي 25 سال، راهنماي گام به گام استفان كاوي، به عنوان اثري پرفروش، به ميليون‌ها نفر كمك كرد تا در تمام عرصه‌هاي زندگي به موفقيت و رضايت دست يابند. 7 عادت مردمان موثر، عبارت است از متن اصلي 7 عادت انسان‌هاي موثر، نمونه‌هايي براي مطالعه و شكل‌هاي گرافيكي مرتبط كه خوانندگان را در مسير تغييرات فردي‌شان كمك مي‌كند. اين كتاب راهنماي فوق‌العاده‌اي است براي آن‌ها كه مي‌خواهند در زندگي فردي و حرفه‌اي‌شان تفاوتي خلق كنند. كاوي از 7 اصل مديريت زندگي پرده برمي‌دارد و به ما مي‌گويد چگونه مي‌توان هر روز از آن‌ها استفاده كرد. مردم با خواندن اين كتاب تاثيري خواهند گرفت كه بتوانند آينده‌ي خود را در درست گيرند.

7 عادت مردمان موثر (درس‌هايي قدرتمند براي تغيير زندگي)

 • 58,000 تومان

يك زندگي مفيد، اصولي مشخص دارد كه مردم فقط با رعايت آن‌ها مي‌توانند به موفقيت و رضايت هميشگي دست يابند. بر اين مبنا، افرادي كه در زندگي به تاثيرگذاري و موفقيت دست مي‌يابند، از هفت عادت كليدي برخوردارند. اين كتاب، كه از جمله مشهورترين آثار در مورد موفقيت فردي است، به بررسي اين عادات و روش اعمال آن‌ها در زندگي افراد موفق مي‌پردازد...

7 عادت مردمان موثر (كتاب گويا)

 • 12,000 تومان

كتاب گويل قابل پخش در موبايل ، اتومبيل و كليه سيستم هاي صوتي ديگر زندگي و ارتباطات خود با ديگران را موثر و هدفمند مديريت كنيد. پيش از تصميم‌هايي كه مي‌گيريد كه به آن‌ها بينديشيد و آن‌ها را ببينيد. غير از خود ديگران را هم درنظر بگيريد و به آن‌ها و پيشرفت‌شان كمك كنيد. اگر مي‌خواهيد وضعيت مالي و زندگي خود را از لحاظ كيفيت بهتر كنيد از برنامه‌ريزي و تلاش براي محقق كردن آن غافل نشويد. حواسمان باشد كه چقدر از احساسات خودمان هزينه مي كنيم.

7 عادت بازاريابان شبكه‌اي حرفه‌اي و موثر

 • 18,500 تومان

در اين كتاب، استفان آر. كاوي روشي مشخص و قانون‌مند را ارائه مي‌دهد تا شما با استفاده از آن به متخصصي كارآمد در حرفه بازاريابي شبكه‌اي تبديل شويد. او علاوه بر ذكر افراد و نمونه‌هاي موفق كه در حال حاضر در بازاريابي شبكه‌اي وجود دارند؛ به صورت گام به گام پيمودن راهي را به شما نشان مي‌دهد تا در كمال عدالت، شرافت، كرامت و خدمت‌گزاري به ديگران، زندگي كنيد. شما مي‌توانيد با به كار بستن اين عادت‌هاي قانون‌مند در بازاريابي شبكه‌اي بيش از پيش تاثيرگذار و حرفه‌اي شويد. در اين كتاب اصول جاودانه بازاريابي شبكه‌اي گنجانده شده است، اصولي كه مكملي فوق‌‌العاده براي كمك به شما در راستاي رسيدن به اهداف عالي‌تان در اين حرفه هستند.

7 عادت بازاريابان شبكه‌اي موثر

 • 8,500 تومان

عادات و سرمشق‌ها و الگوهاي رفتاري، حاصل سه جز جدايي‌ناپذير است كه عبارتند از دانش، بينش (نگرش) و مهارت. اين سه جز چون آموختني هستند و ربطي به ارثي بودن ندارند، عادت ثانوي ما را تشكيل مي‌دهند. عادت‌هايي كه نتيجه آن‌ها موثر بودن است از عادات مطلوب است كه بايد آن‌ها را حفظ و تقويت كرد اما عاداتي كه حاصل آن‌ها عدم موثر بودن است، آموختني نيستند و بايد از آن‌ها پرهيز كرد.

سمينار تصويري 7 عادت مردمان موثر

 • 25,000 تومان

ـ قبل از اينكه تصميم‌هاي خود را اجرا كنيد، يك تصوير ذهني روشن از دورنما و نتيجه تصميم‌هاي خود ايجاد كنيد (در ذهنتان از پايان، آغاز كنيد) ـ علاوه بر خودتان به پيشرفت ديگران هم كمك كنيد (برنده، برنده بيانديشيد) ـ مهم‌ترين عامل رسيدن به موفقيت حفظ تعادل در كار و زندگي است، براي بهبود وضعيت مالي و بهبود كيفيت زندگي و ارتباطات، همزمان برنامه‌ريزي و تلاش كنيد. ـ مراقب موجودي حساب عاطفي‌ خود باشيد (مشكلاتي كه به وسيله رفتار نامناسب ايجاد شده است با حرف زدن برطرف نخواهد شد)

زندگي موثر (قوانين و دستيابي به زندگي موثر)

 • 12,000 تومان

كتاب زندگي موثر، دورنماي يك زندگي جديد و بنيادين را ارائه مي‌دهد تا به خودباوري و خويشتن‌سازي برسيد. اصولي كه در قالب نقل و قولهايي در مجموعه‌اي جديد و الهام‌بخش طراحي شده است، چه براي نسلي كه در آغاز راه است و چه آنهايي كه دكتر كاوي از ديرباز مشوق آنها بوده كه انسانهايي جستجوگر باشند و كار و زندگي‌شانرا بر پايه اصول بنا كنند. شما همچنين يادداشت‌هايي فردي را خواهيد يافت كه شما كمك مي‌كنند در فرايندكار به دانش و بصيرتي دست يابيد كه از مطالب كتاب بهره‌مند شويد. اين كتاب بيش از يك الهام دهنده است و معرف اصول مهمي است كه براي داشتن زندگي موثر به آنها نياز مي‌باشد.

7 عادت خوب خانواده

 • 21,900 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: چگونه مي‌توانيم در يك خانواده، «من» را تبديل به «ما» كنيم؟ چگونه بايد تنش‌ها و بگومگوهاي مخرب خانوادگي را تبديل به گفتگوهاي سازنده كنيم؟ چگونه وقت خود را براي رسيدن به فرزندان تنظيم كنيم؟ چگونه به فرزندانمان براي انجام تكاليفشان كمك كنيم؟ چگونه با فرزنداني كه حاضر نيستند به حرف والدين خود گوش كنند، رفتار كنيم؟ چگونه مي‌توانيم بدون تنبيه، انضباط را به فرزندانمان آموزش دهيم؟ چگونه مي‌توانيم به درخواست‌هاي غير ممكن و نشدني فرزندانمان برخورد كنيم. طوري كه رابطه‌ها خراب نشوند؟

1  2  صفحه‌ی 1