فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 63,000 تومان
 • 50,000 تومان
 • 90,000 تومان

تمرين نيروي حال (كتاب گويا)

 • 25,000 تومان

يكي بودن با ذهن به معناي گرفتار شدن در زمان است، يعني مجبور مي‌شويد تقريبا همواره فقط از طريق يادآوري و پيش‌بيني زندگي كنيد. اين وضعيت، فكر شما را بي‌وقفه گذشته و آينده مي‌كند و موجب مي‌شود كه به شناخت و محترم شمردن لحظه حال بي‌علاقه شويد.

نيروي حال (راهنمايي براي روشن‌بيني معنوي)

 • 65,000 تومان

كتاب پيش روي شما، راه خود را به قلب مردماني كه براي تحول بنيادين و دروني آماده‌اند خواهد گشود و بي شك، مسير سير و سلوك معنوي آن‌ها را در شناخت پروردگار هموار خواهد كرد. بدين ترتيب، هنگامي كه حقيقت را بشنويد و در اعماق وجودتان تشخيص دهيد، حس سرزندگي و سرافرازي وافري را تجربه خواهيد كرد. پس با آموزه‌هاي ارزشمند اين كتاب، همگام شويد.

شور حال

 • 63,000 تومان

آموزه‌هاي اين كتاب، نظريه‌پردازي و فلسفي‌بافي نيستند. من از تجربه دروني خويش سخن مي‌گويم و اگر در جايي حكمي داده‌ام تنها براي اين است كه از پوسته سخت مقاومت شما بگذرم و به جايي در درونتان دست پيدا كنم كه سرچشمه دانايي آنجاست. آنجا كه حقيقت به محض شنيده شدن، شناخته مي‌شود و حسي زنده و شاد (شور حال) در شما بيدار مي‌شود. گويي ندايي دروني مي‌گويد: حقيقت اين است...

1 زمين جديد

 • 50,000 تومان

اكهارت تله در يك زمين جديد با بيان ايده‌هاي نيرومند خود نشان مي‌دهد كه تعالي يافتن خودآگاه كليد پايان بخشيدن به تضاد و رنج در جهان است. او توضيح مي‌دهد كه چگونه خودخواهي بشر او را به ورطه نابودي مي‌كشاند و به خوانندگان خود نشان مي‌دهد كه چگونه به آگاهي دست پيدا كنند و راه رسيدن به موجوديت حقيقي را درپيش گيرند.

زيستن با عشق (كتاب گويا)

 • 24,900 تومان

بينش‌هاي اكهارت شامل خودشناسي و درون‌گرايي عميقي مي‌شود كه بسيار قدرتمند بوده و باعث شده تا اين فرد بتواند صدها هزار و شايد ميليون‌ها نفر را تا به امروز جوري آموزش دهد كه اين افراد بتوانند بينش صحيحي نسبت به زندگي خود پيدا كرده و به صورت مثبتي خودشان رو تغيير بدهند. يكي از سمينارهاي جذاب ديگر از استاد سكون درون، اكهارت توله اين برنامه ما را با ديدگاه‌هاي جديدي از اكهارت در مورد نحوه آرام‌سازي ذهن از طريق سكون و ايجاد همدلي و روابط سازنده با همنوع خود آشنا مي‌كند.

تمرين نيروي حال (كتاب گويا)

 • 25,000 تومان

با صداي: نيما رييسي
اگرچه آثار جنون ذهن خودمحور، هم‌چنان در همه جا ديده مي‌شود؛ اما پديده تازه‌اي در شرف شكل‌گيري است. هرگز پيش از اين، تا اين حد مردم آمادگي اين را نداشتند تا الگوهاي ذهني جمعي را در هم بشكنند. الگوهايي كه نوع بشر را از ديرباز در بند درد و رنج نگه داشته‌است. حالت جديدي از آگاهي در حال شكل‌گيري است. به اندازه كافي درد كشيده‌ايم!
گوش دادن به كتاب سخنگو براي زندگي پرمشغله‌ي امروز يك ضرورت است. زمان رفت و آمد به محل كار، هنگام رانندگي، قدم زدن، در جمع خانوادگي حين انجام كارهاي روزمره، پيش از خواب و... كتاب بشنويد.
زمان: 6 ساعت و 55 دقيقه
قالب‌بندي: mp3

آدمي ديگر (قدرت حال)

 • 30,000 تومان

اين كتاب بيان امروزينه همان حكمت و خرد جاويداني است كه بزرگان معرفت در طي اعصار و قرون بدان اشارت ورزيده‌اند، كساني همچون مولانا در فرهنگ ما. اكهارت مبلغ هيچ مرام و آئيني نيست و تمام سعي‌اش بيدار كردن ما از خطايي ذهني است كه از دل آن رنج و جهل زاييده مي‌شود؛ همان خطايي كه اينشتين از آن به عنوان «خطاي باصره آگاهي» ياد كرد و مولانا در جايي از آن به «توهم گنج» ياد مي‌كند. آن‌چه تو گنجش توهم مي‌كني از توهم گنج را گم مي‌كني.

زميني نو

 • 90,000 تومان

اين كتاب به تو مي‌آموزد كه چيزها، آدم‌ها، رويدادها و وضعيت‌هاي گوناگون خود را در پوشش برچسب‌هاي ذهني‌ات تماشا نكني. حجاب واژه‌ها و برچسب‌ها فقط چيزها را محجوب نمي‌كنند، بلكه پوششي مي‌شوند بر روي دل تو نيز، و بدين سان، دل تو را مي‌ميرانند. هر چه سرعت تو در برچسب زدن روي واقعيت‌ها بيشتر شود، تو سطحي‌تر و مرده‌تر مي‌شوي و حساسيت و گيرندگي خود نسبت به زندگي زنده و جاري پيرامون خود را از دست مي‌دهي. البته با اين كار، ممكن است زرنگ‌تر جلوه كني، اما بي‌ترديد، بصيرت خود را گم مي‌كني و نيز عشق و شادماني و خلاقيت را. عشق، خنده، زندگي و خلاقيت، در فاصله ميان ادراك واقعيت و تفسير واقعيت زنداني مي‌شوند.

ملكي ديگر ملكوتي ديگر (شوميز)

 • 37,500 تومان

اكهارت تلي، صاحب‌نظر و روشن‌بين عصر ما، در اين كتاب در رساندن پيام خود راهي پيموده است كه تحسين جهان را برانگيخته. شهرت بي‌نظير و استقبال و فروش باور نكردني كتاب حكايت از موفقيت نويسنده در هدف خود مي‌كند. اكهارت تلي يكي از بزرگترين آموزگاران در زمينه معنويت و معرفت باطن از سوي نشريه وات كينز ريويو شناسايي شده است. گرچه اين كتاب براي خوانندگاني است كه براي پيام آن آمادگي دارند، مطالب كتاب سرشار از مفاهيم و جملات ديده گشا و اثرگذار است كه مي‌تواند نگرش شما را به زندگي عوض كند. خانم اپرا وينفيري، مجري شهير تلويزيوني، چندان تحت تاثير اين اثر قرار گرفت كه ده جلسه كامل از برنامه تلويزيوني خود را با دعوت از نويسنده اثر و با حضور او به معرفي و كاوش عميق فصل فصل كتاب براي بينندگان و شنوندگان ميليوني‌اش اختصاص داد. پيام كتاب را نويسنده به نحوي ارائه داده است كه براي هر كسي در هر سطحي از درك قابل فهم است.

نيروي حال (شوميز)

 • 58,000 تومان

اكهارت تله با كتاب مفيد و پرفروش خود ميليون‌ها خواننده را به كشف آزادي و لذت زيستن در زمان حال دعوت مي‌كند . او از اين نظريات استفاده مي‌كند تا به خواننده نشان دهد آگاهي نه تنها براي خوشبختي افراد ضروري است ، بلكه عامل از بين رفتن مشاجرات و رنج‌هاي انسان‌ها در سراسر دنياست و بيداري ، مرحله جديد آگاهي است و ادامه اين مسير انسان را به هستي و جوهر وجودش مي‌رساند .

شكوه زندگي در لحظه حال

 • 53,900 تومان

اكهارت تله با كتاب مفيد و پرفروش خود ميليون‌ها خواننده را به كشف آزادي و لذت زيستن در زمان حال دعوت مي‌كند . او از اين نظريات استفاده مي‌كند تا به خواننده نشان دهد آگاهي نه تنها براي خوشبختي افراد ضروري است ، بلكه عامل از بين رفتن مشاجرات و رنج‌هاي انسان‌ها در سراسر دنياست و بيداري ، مرحله جديد آگاهي است و ادامه اين مسير انسان را به هستي و جوهر وجودش مي‌رساند .

جهاني نو (آگاهي معنوي از آهنگ زندگي)

 • 75,000 تومان

سياره زمين يكصد و چهارده ميليون سال قبل، صبحگاهي پيش از طلوع خورشيد، نخستين گل روي كره زمين پديدار مي‌شود. گل مي‌شكفد تا پرتو خورشيد را دريافت كند. پيش از اين رويداد مهم كه پيام‌آور دگرگوني تكاملي در حيات گياهان است، ميليون‌ها سال بود كه روييدني‌ها سياره زمين را فرا گرفته بودند. اكهارت توله در دومين كتاب خود در زمينه رسيدن به روشن‌بيني معنوي تكنيك‌هاي گسترده‌اي را پيش روي شما خواننده عزيز قرار مي‌دهد تا شما را كه در لحظه ساكن شده‌ايد به دنيايي جديد هدايت كند.

1  2  صفحه‌ی 1