فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 70,000 تومان
 • 95,000 تومان

ازدواج بدون شكست (حل معماي ازدواج)

 • 39,000 تومان

ويليام گلسر نگاهي دقيق به دلايل موفقيت يا شكست برخي پيوندهاي زناشويي انداخته و معلومات تازه‌اي درباره صميميت و روابط ماندگار پيشنهاد مي‌كند او با استفاده از تئوري كنترل، به صراحت تفاوت ميان رابطه جنسي و عشق جنسي را نشان داده و به چهار فاكتور كليدي براي رسيدن به رضايتمندي در روابط زناشويي اشاره مي كند. او معتقد است كه تنها راز ماندگاري ازدواج ، هم‌نشيني دوستي و عشق جنسي است. گذشته از اين‌ ، گلسر طي يك آزمون به خوانندگان كمك مي‌كند تا شخصيت خود و شريك زندگي‌شان را بهتر شناخته و پيوند ميان خود را محكم سازند.

تئوري انتخاب

 • 70,000 تومان

تئوري انتخاب يك تئوري مبتني بر روانشناسي كنترل دروني است كه توضيح مي‌دهد افراد چرا و چگونه رفتار مي‌كنند. اين نظريه شيوه كاركرد مغز آدمي براي صدور رفتار را تبيين مي‌كند. تئوري انتخاب معتقد است تمام رفتارهاي ما از درون ما برانگيخته مي‌شوند و معطوف به هدفي هستند. هدف هر رفتار ارضاي يكي از پنج نياز اساسي است كه عبارتند از: عشق و احساس تعلق پيشرفت و خودشكوفايي تفريح و لذت آزادي و خودمختاري بقا و زنده ماندن.

مسئوليت زندگي‌تان را بپذيريد (چگونه با روان‌شناسي نظريه انتخاب به آنچه نياز داريد برسيد)

 • 85,000 تومان

اين كتاب بازنگري كتاب نظريه كنترل سال 1984 است كه نظريه انتخاب را با مثال‌هاي شخصي و داستان‌هايي ياد مي‌دهد كه كمك مي‌كنند طرز بهبود روابط و پذيرش مسئوليت اعمال‌تان را بياموزيد. موضوعات اين كتاب مشكلات زناشويي و رابطه‌اي مشكلات پدر و مادر بودن اعتيادها مديريت درد و اختلالات روان‌تني هستند.

معلم مدرسه كيفي (راهنماي كتاب مدرسه كيفي)

 • 41,000 تومان

معلماني كه علاقه‌مند يادگيري و استفاده از تئوري انتخاب و همچنين آموزش آن به دانش‌آموزان خود باشند موفق مي‌شوند زيرا دليل موفقيت خود را مي‌دانند. بنابراين در هر آموزشگاهي كه كاركنانش مايل به تلاش در اين زمينه باشند يك مدرسه كيفي شكل مي‌گيرد. هدف اين كتاب ارائه پيشنهادهاي خاص به معلمان براي عملي كردن آموزه‌هاي تئوري انتخاب در كلاس درس است. اين كتاب مختص معلماني است كه به ايده‌هاي مدرسه كيفي علاقه بسياري دارند. البته براي معلماني كه در چنين مدارسي تدريس نمي‌كنند اما مي‌خواهند از اين ايده‌ها در كلاس‌هايشان استفاده كنند نيز مفيداست. اين كتاب دربارۀ كارهايي است كه براي نزديكي به دانش‌آموزان بايد انجام دهيد. مديرتان، غير از صدور مجوز براي اعمال تغييرات خاص، بايد كارهاي ديگر هم براي شما انجام دهد. او بايد از تمام تلاش‌هاي شما براي به‌كارگيري ايده‌هاي مديريت راهبرانه‌اي كه در اين كتاب آمده است حمايت كند.

سلامت روان عمومي مدلي مبتني بر تئوري انتخاب

 • 10,000 تومان

تئوري انتخاب يكي از رويكردهاي پارادايم روانشناسي مثبت است كه به جاي توجه و تمركز بر مفهوم «بيماري رواني» و صرف وقت براي تشخيص علائم و طبقه‌بندي آن‌ها، بر «رفتار» انسان تمركز كرده و تلاش مي‌كند تا چرايي و چگونگي هر آن‌چه از انسان‌ها در شرايط و موقعيت‌هاي مختلف سر مي‌زند را به زباني ساده اما دقيق بيان كند...

تئوري انتخاب (روانشناسي نوين دريچه‌ به آرامش لذت و آزادي شخصي)

 • 80,000 تومان

همه روانشناسان و متخصصان برجسته دنيا اين كتاب را خوانده و به ديگران توصيه مي‌كنند : گلاسر كتاب خود را اينگونه آغاز مي كند :اكثر مردم دنيا كه مشكلات پايه‌اي گرسنگي ، بيماري يا فقر را ندارند، در جواب سوال ((چطوري ؟ )) خواهند گفت: (( من آدم بدبختي هستم . )) و تقريبا همه آنها شخص ديگري را عامل اين بدبختي معرفي مي‌ كنند . حال اينكه خودشان اين بدبختي را انتخاب كرده اند . در اين كتاب ويليام گلاسر به تحليل و بررسي كليه رفتار‌هاي انسان مي پردازد و معتقد است كه انسان و نوع انتخاب‌ هايش سر منشا تمامي بدبختي‌ها و خوشبختي‌هاي اوست . انسان مسئول تمامي انتخاب‌ها و رفتار‌هاي خودش است و نمي تواند هيچ‌كس جز خودش را كنترل كند . افراد با انتخاب رفتار‌هايشان شروع به ارضا نياز‌هاي فطري خود مي كنند . اين نياز‌ها عبارتند از : نياز به بقا و زنده ماندن : شغل ، خانه ، نياز‌هاي جنسي و ... اين كتاب در نهايت با مطرح كردن نياز‌هاي ضروري انسان وا انتخاب‌هاي موثر اين نياز‌ها كه منجر به لذت همراه با شادي انتخاب‌هاي شماست را رقم مي زند ، پس اين كتاب را بخوانيد و براي هميشه به خاطر بسپاريد .

تئوري انتخاب

 • 95,000 تومان

اين كتاب درباره اهميت روابط خوب در يك زندگي موفق نگاشته شده است. در اين كتاب مي‌خواهم بيان كنم كه به غير از بيماري، فقر، عوارض ناشي از كهنسالي كه ما درگير آن هستيم مشكلات و مصائب اصلي و مهم بشر از جمله خشونت، جرم و جنايت، بدرفتاري با كودكان، سوء رفتار نسبت به همسر، مصرف الكل و اعتياد به مواد مخدر، افزايش روابط جنسي بدون عشق و بلوغ زودرس و ناهنجاري‌هاي خانوادگي نيز از روابط ناراضي كننده و ناخوشايند نشات مي‌گيرد. اين كتاب چگونگي رخ دادن اين وقايع را شرح مي‌دهد و به ما مي‌گويد كه چه كاري انجام دهيم تا بتوانيم با يكديگر روابط بهتري داشته باشيم. هنگام خواندن اين كتاب متوجه خواهيد شد كه من به جاي استفاده از كلمه «رابطه» از اصطلاح «روابط رضايت‌بخش » استفاده كرده‌ام. من هيچ تفاوتي بين اين دو نمي‌بينم. پيشنهاد مي‌كنم حتما اين كتاب را مطالعه كنيد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

گزيده‌اي از تئوري انتخاب (درآمدي بر روانشناسي اميد) با سي‌دي

 • 30,000 تومان

در اين كتاب دكتر ويليام گلسر، مبدع تئوري انتخاب، به روشني دلايل زيربنايي رفتارهاي ما، از رفتارهاي سالم و مؤثر گرفته تا رفتارهاي بيمارگونه و نامؤثر، را توضيح مي‌دهد. سپس شيوه‌هاي مسئولانه و خردمندانه برآورده كردن نيازها و دست‌يابي به كنترل مؤثر را شرح مي‌دهد. اين كتاب گزيده‌اي از كتاب معروف «تئوري انتخاب» است. از آن‌جايي كه دكتر گلسر تمام مفاهيم تئوري انتخاب را در آن كتاب به تفصيل و با مثال‌هاي فراوان توضيح داده است، گاهي از حوصله هموطنان پرمشغله ما خارج است. از اين‌رو بسياري از دوستان و خوانندگان محترم فراهم آوردن متني موجز و خلاصه از كتاب مبسوط «تئوري انتخاب» را پيشنهاد دادند و سرانجام اين خواسته تحقق پذيرفت. اميدواريم اين گزيده بتواند پيام اصلي تئوري انتخاب را به مخاطبان بيش‌تري منتقل نمايد و موجب ترويج هرچه بيش‌تر «روانشناسي كنترل دروني» و دست كشيدن از «روانشناسي كنترل بيروني» شود...

تئوري انتخاب در اتاق مشاوره

 • 72,000 تومان

دكتر گلاسر در اين كتاب با نشان دادن راه‌هاي رهايي از تهديدهاي بيروني و گام‌هاي منتهي به آزادي دروني، به ما مي‌گويد كه اين مسير به‌طور عجيبي ساده است. البته گام نهادن در اين راه شهامت و اعتماد مي‌خواهد تا بتوانيم شيوه تفكرمان را تغيير دهيم، اما روش معنادار كردن چيزهايي كه به نظر بي‌معنا مي‌رسد تجربه شگفت‌آوري است. دكتر گلاسر در اين كتاب، راهنمايي عملي براي تغيير زندگي نوشته است و تأكيد دارد كه همواره تغيير از درون به بيرون انجام مي‌گيرد. او با اشاره مستقيم به شرايط سخت و ناگواري كه در زندگي تجربه مي‌كنيم، توضيح مي‌دهد كه نيازي نداريم قرباني گذشته يا محيط خود باشيم. او تلاش مي‌كند به خواننده كمك كند با استفاده از تئوري انتخاب، قرباني بودن را انتخاب نكند يا به قرباني بودن ادامه ندهد. تئوري انتخاب معتقد است هرچه بيش‌تر با مفاهيم اين روانشناسي آزادي‌بخش آشنا شويم و با آن زندگي كنيم، مي‌توانيم افرادي مؤثرتر، والديني خشنودتر، همسراني رضايت‌مندتر و كاركناني مولد و خلاق‌تر باشيم و سكان زندگي خود را ماهرانه‌تر در اختيار گيريم.

تئوري انتخاب و مديريت زندگي

 • 98,000 تومان

دكتر گلسر با نشان دادن راه‌هاي رهايي از تهديدهاي بيروني و گام‌هاي منتهي به آزادي دروني، به ما مي‌گويد كه اين مسير به طور عجيبي ساده است. البته گام نهادن در اين راه شهامت و اعتماد مي‌خواهد تا بتوانيم شيوه تفكرمان را تغيير دهيم، اما روش معنادار كردن چيزهايي كه به نظر بي‌معنا مي‌رسد تجربه شگفت‌آوري است. دكتر گلسر در اين كتاب، راهنمايي عملي براي تغيير زندگي نوشته است و تاكيد دارد همواره تغيير از درون به بيرون انجام مي‌گيرد. او با اشاره مستقيم به شرايط سخت و ناگواري كه در زندگي تجربه مي‌كنيم، توضيح مي‌دهد كه نيازي نداريم قرباني گذشته يا محيط خود باشيم. او تلاش مي‌كند به خواننده كمك كند تا با استفاده از تئوري انتخاب، قرباني بودن را انتخاب نكند يا به قرباني بودن ادامه ندهد.

تئوري انتخاب (كتاب گويا)

 • 19,000 تومان

با صداي: علي صاحبي
ويليام گلاسر روانپزشك پيشگام و نامدار معاصر ماست كه با ارائه تئوري نوين انتخاب در عرصه علوم رفتاري به چرايي و چگونگي انجام رفتار افراد پاسخ داده است. گلاسر نخستين بار در عرصه بهداشت رواني و اختلالات روانشناختي، تئوري انتخاب را ارائه كرد و سپس آن را به قلمروهاي مهم مديريت نيروي انساني، آموزش و پرورش كيفي، رشد و شكوفايي فردي و روابط مهم زندگي اجتماعي گسترش داد. تئوري انتخاب توضيح مي‌دهد كه موجودات زنده چرا و چگونه رفتار مي‌كنند. اساس تئوري انتخاب بر اين اصل استوار است كه تمامي انسان‌ها به سبب وجود پنج نياز ژنتيك: بقا، احساس تعلق و عشق، آزادي، قدرت و تفريح برانگيخته مي‌شوند و همواره براي ارضاي يكي از اين پنج نياز رفتار مي‌كنند و از اين رو تقريبا تمام رفتارهاي خود را انتخاب مي‌كنند. لذا بايد در برابر رفتارهاي خود مسئول و پاسخگو باشند. گلاسر در اين كتاب توضيح مي‌دهد اگر ما رفتارهاي موثر و مسئولانه‌اي را انتخاب كنيم يعني ياد بگيريم، هم نيازهاي خود را به خوبي برآورده كنيم و هم مانع برآوردن نيازهاي ديگران نشويم، خشنود، كامياب، شاداب و باطراوت خواهيم بود و همواره زندگي را به دلخواه خودمان به پيش خواهيم برد.
قالب‌بندي: Audiobook

واقعيت‌درماني در روان‌پزشكي (روان‌درماني از راه شناساندن و وادار كردن درمان‌جو به پذيرش واقعيت‌ها يا درمان هدايت‌كننده به سوي واقعيت)

 • 35,000 تومان

توجه كافي و عشق ورزيدن به كودكان، براي سلامت روان آنان در آينده، بسيار بااهميت است. بعضي از افراد، در برهه‌هايي از دوران زندگي خود، به ويژه دوران كودكي و نوجواني، از دريافت درس عشق و انضباط و توجه كافي و صميمانه ديگران، به خصوص والدين خود، محروم بوده‌اند، لذا مسووليت را نمي‌پذيرد و به همين خاطر، در طول زندگي، رنج مي‌برند. اخلاق، يا بهتر است بگوييم: «درست و نادرست، حق و ناحق» اثري بسيار شگفت و عميق در روند «واقعيت‌درماني» دارد. فرهنگ و فرهيختگي كه پايه و اساس آن، آموزش و پرورش است، براي شناخت واقعيت و پذيرش آن و برخورداري از سلامت روان، نقش اساسي دارند.

1  2  3  صفحه‌ی 1