فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
برو به دنبال نه
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
به دنبال نه (بله مقصد است و نه راه رسيدن به آن)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
نه شنيدن (نردبان موفقيت دستيابي به بله هدف است و نه نردبان رسيدن به آن)
نه بشنو تا ميليونر شوي
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
به سوي نه (بله مقصد نهايي است نه راه رسيدن به آن)

برو به دنبال نه

 • 30,000 تومان

تصور كنيد شبي به رختخواب رفته‌ايد، و صبح روز بعد در خانه‌اي رويايي از خواب بيدار مي‌شويد و هيچ سرنخي نداريد كه چطور از آنجا سردرآورده‌ايد. عجيب‌تر اينكه پي مي‌بريد اين خانه به كسي تعلق ندارد مگر خودتان... يعني نسخه‌اي از خودتان در آينده كه فوق‌العاده موفق است.

به دنبال نه (بله مقصد است و نه راه رسيدن به آن)

 • 20,000 تومان

چه كسي گفته يا كجا نوشته شده كه شنيدن جواب نه ناخوشايند است؟چرا شنيدن جواب نه و رد شدن از سوي ديگران نمي‌تواند لذت‌بخش باشد؟ درست است كه ما هيچ كنترلي روي اعمال ديگران نداريم اما روي عكس‌العمل خودمان كه مي‌توانيم كنترل داشته باشيم. چه مي‌شود اگر تصميم بگيريم هر جواب ردي را كه مي‌شنويم به انگيزه‌اي مثبت براي خودمان تبديل كنيم؟ چه مي‌شود اگر به جاي فرار از جواب نه به جست و جوي آن برويم؟ چه مي‌شود اگر به جاي دور شدن از جواب نه يا احتمالا فقط تحمل آن،نگرشمان را تغيير دهيم و به دنبال نه حركت كنيم؟ اين كتاب براي همه كساني است كه بايد در زندگي با جواب نه رو به رو شوند.

نه شنيدن (نردبان موفقيت دستيابي به بله هدف است و نه نردبان رسيدن به آن)

 • 12,000 تومان

اين كتاب كوچك دنياي شخصي به نام اريك را با دو نگرش مختلف به تصوير مي‌كشد و مي‌بينيم دنياي كسي كه فقط به دنبال شنيدن «بله» است با دنياي كسي كه شنيدن «نه» را مسير رسيدن به «بله» مي‌داند چقدر متفاوت است. سعي كنيد اين كتاب را با موقعيت‌هايي كه در زندگي خودتان «نه» شنيده‌ايد مطابقت دهيد و به اين فكر كنيد اگر قبلا اين كتاب را مي‌خوانديد هم‌اكنون در زندگي‌تان در چه جايگاهي قرار داشتيد؟ آيا تا به حال با شنيدن جواب «نه» دلسرد شده‌ايد؟...

نه بشنو تا ميليونر شوي

 • 22,000 تومان

كتابي كوچك با پيامي بزرگ. اول فكر مي‌كردم چگونه اين كتاب كوچك مي‌تواند مطلب ارزشمندي فقط در 108 صفحه داشته باشد! سپس تا صفحه 48 متوجه شدم كه اين كتاب كوچك قرار است زندگي مرا تغيير دهد. اين كتاب را تنها در صورتي بخوانيد كه براي ديدن بزرگ‌ترين موفقيت عمر خود آماده هستيد. چون مي‌تواند زندگي شغل و شركت شما را تغيير دهد. اگر در طول زندگي‌تان هيچ كتابي نخوانده‌ايد، دست كم كتاب «نه بشنو تا ميليونر شوي» را بخوانيد. قطعا تحت تاثير قرار خواهيد گرفت. نبوغي كه ريچارد و آندريا به تصوير كشيده‌اند، حيرت‌انگيز است.

به سوي نه (بله مقصد نهايي است نه راه رسيدن به آن)

 • 30,000 تومان

فرض كنيد يك شب بخوابيد و صبح روز بعد در خانه‌اي عجيب و غريب از خواب بيدار شويد بدون اين كه بدانيد چطور به آنجا رفته‌ايد. فقط اين كه اين خانه متعلق به كس ديگري هم نيست و متعلق به شماست. متعلق به نسخه‌ آينده شخصيت موفقي كه دوست داريد باشيد به اين شرط كه اراده كنيد و بپذيريد كه فقط يك كار ساده را انجام دهيد. قبل از اين كه هفته تمام شود اريك خواهد آموخت كه: براي اين كه بهتر از 92 درصد كل فروشندگان دنيا عمل كند بايد چه كار كند. پاسخ نه شنيدن با شكست خوردن خيلي فرق دارد. چرا مهم است كه موفقيت و شكست را با هم جشن بگيريم؟ پنج سطح شكست و چگونگي دستيابي به موفقيت از طريق آ‌ها. چگونه از شكست عبور كنيم و به راه خود ادامه دهيم. قدرت‌بخش‌ترين كلمه در دنيا «بله» نيست، «نه» است. اين درس‌ها مقدر شده‌اند تا طرز تفكر، روش فروش و شيوه زندگي او را براي هميشه تغيير دهند و قطعا همين كار را براي شما هم خواهند كرد.

صفحه‌ی 1