فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 65,000 تومان
 • 29,000 تومان
 • 69,000 تومان
 • 89,000 تومان
 • 65,000 تومان
 • 44,000 تومان

درون آب

 • 65,000 تومان

آن از 15 سالگي عاشق مرد شده بود؛ آن‌قدر كه از زندگي‌اش در سال‌هاي قبل از آن چيزي يادش نمي‌آمد. مرد 18 ساله بود كه جنگ شروع شد و 19 ساله بود كه رفت به جنگ، و هر بار كه برمي‌گشت بزرگ‌تر شده بود؛ نه چند ماه، بلكه سال‌ها، دهه‌ها و قرن‌ها. با وجود اين، اولين ‌بار كه به خانه برگشت هنوز خودش بود. شب‌ها گريه مي‌كرد و مثل آدمي تبدار بندش مي‌لرزيد. به آن گفته بود كه ديگر نمي‌تواند برگردد، خيلي مي‌ترسيد. شب قبل از برگشتن، زن او را كنار رودخانه پيدا كرد و به خانه آوردش. (نبايد هرگز چنين كاري مي‌كرد و بايد مي‌گذاشت كار خودش را بكند.) اين خودخواهي بود كه مانعش شد. حالا داشت نتيجه‌اش را مي‌ديد.

در ژرفاي آب

 • 29,000 تومان

پائولا هاوكينز، نويسنده بريتانيايي، حالا ديگر نويسنده‌اي مشهور و محبوب است كه به سبك داستان‌گويي خاص خود دست يافته است. رمان اول اين نويسنده، دختري در قطار، ميليون‌ها نسخه فروش رفت و نويسنده‌اش را به يكي از پديده‌هاي بازار كتاب بدل ساخت. هاوكينز حالا با يك شاهكار ديگر بازگشته است: در ژرفاي آب، داستاني خواندني و نفس‌گير كه تا آخرين صفحه خواننده را مجذوب و كنجكاو نگه مي‌دارد، ماجرايي رازآميز از زن‌هايي كه بخشي از وجودشان را در آب جا گذاشته‌اند... در ژرفاي آب به سرعت به فهرست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي جهان راه يافته و تعليق و جذابيت آن خوانندگان پرشماري را مسحور خود كرده است. اين رمان ثابت مي‌كند دختري در قطار در كارنامه نويسنده‌اش يك اتفاق نبوده و با داستان‌نويسي مواجهيم كه هر صفحه كتابش معما و هيجان تازه‌اي دربردارد. به راستي راز آبگير مرگ چيست و چه چيزي زن‌ها را به آنجا مي‌كشاند؟

درون آب

 • 69,000 تومان

در رودخانه بكفورد جايي هست به نام ((آبگير غرق)). نل آبوت مشغول نوشتن كتابي بود درباره آبگير غرق و كساني كه خود را در آن كشته‌اند. مدتي بعد جسد خودش را در آب پيدا مي‌كنند. اوايل تابستان هم دختري نوجوان به همان شكل در رودخانه مرده بود. آن‌ها اولين زناني نيستند كه در اين آب‌هاي تيره‌گون مي‌ميرند، اما مرگ آن دو رودخانه و تاريخش را مي‌آشوبد و رازهايي را كه مدت‌ها در عمق آن مدفون بوده بيرون مي‌كشد. حالا دختر نل، ليناي پانزده ساله و تنها، مجبور است تحت تكفل خاله‌اش باشد، خاله‌اي كه هرگز نديده بوده، زني وحشت‌زده با رفتارهاي عجيب. او هم مجبور شده به محلي برگردد كه از آن فرار كرده بود و قسم خورده بود هيچ وقت به آن‌جا برنمي‌گردد. پائولا هاوكينز در كتاب قبلي خود، دختري در قطار، نشان داد كه درك دقيق و تيزهوشانه‌اي كه غرايز انسان دارد و توانست با روايت خود ميليون‌ها خواننده را در سرتاسر جهان بهت‌زده كند‏‏‏ٌ‏ًٌُ. در كتاب درون آب هم بار ديگر به سراغ پيچيدگي‌ها و فريبكاري‌هاي عواطف و حافظه شخصيت‌هايش مي‌رود، اما اين بار قصد ندارد كه خواننده را فقط شوكه كند. اين بار از اين حرف مي‌زند كه چرا گذشته گريبان زمان حال را رها نمي‌كند.

دختري در قطار

 • 89,000 تومان

ريچل هر روز و هر شب سوار يك قطار مي‌شود. هر روز روي ريل‌ها حركت مي‌كند و از كنار خانه‌هاي گرم و نرم حومه شهر مي‌گذرد. هر بار كه قطار پشت چراغ خطر توقف مي‌كند، ريچل مي‌تواند زوجي را تماشا كند كه روي ايوان‌شان صبحانه مي‌خورند. او حتي كم كم احساس مي‌كند آن‌ها را مي‌شناسد. اسم‌شان را گذاشته جس و جيسون، زندگي آن‌ها، از ديدگاه ريچل بي‌نقص است. درست مثل زندگي‌اي كه خودش داشت و از دست داد. و بعد، ريچل صحنه تكان‌دهنده‌اي مي‌بيند. او تا حركت قطار فقط يك دقيقه فرصت دارد، اما همين يك دقيقه كافي‌ست. حالا همه چيز عوض شده. ريچل كه ديگر نمي‌تواند اين راز را با خودش نگه دارد، مي‌رود پيش پليس. اما آيا ريچل واقعا همان‌قدر بي‌اساس حرف مي‌زند كه آن‌ها فكر مي‌كنند؟ او تحت بازجويي‌هاي مكرر پليس قرار مي‌گيرد و زندگي‌اش به زندگي آدم‌هاي درگير اين اتفاق گره مي‌خورد. آيا او بيش‌تر از اينكه كمك كند، ضرر زده؟

دختري در قطار

 • 65,000 تومان

دختري در قطار كتابي است سراسر عاطفي از زبان شخصيت‌هايي قرباني و مهاجم و بي‌نهايت عادي. داستاني است تعليقي با پايان پيش‌بيني‌ناپذير و شخصيت‌هايي چنان ملموس و حقيقي كه از همه‌شان متنفر مي‌شويد، حتي از قرباني‌ها.

دختري در قطار

 • 44,000 تومان

دختري در قطار نه تنها يك رمان مهيج و پليسي، بلكه تريلري روان‌شناختانه است، كه موفق شد خيلي زود ركود پرفروش‌ترين‌هايي چون هري پاتر را بشكند و هم‌چنان در صدر باقي بماند. برخي اين رمان را جلد دوم دختر گمشده مي‌دانند. ماجراي هميشگي عشق و شكست، اين بار با همراهي افكاري سرگردان، به داستاني معمايي منجر شده، دختري در قطار با روايتي مدرن، سراغ موضوعي كلاسيك مي‌رود تا اين‌بار، وحشت و خون را از ميان درد و تروماي زنانه بيرون بكشد. ريچل كه زني دائم‌الخمر استبراي خودش ارزشي قائل نيست، از نظر او زنان فقط از دو وجه قابل توجه‌اند: وضعيت ظاهري و نقش مادري‌شان...

صفحه‌ی 1