فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 6,900 تومان
  • 5,500 تومان

مهارت‌هاي اوليه نوزاد (به نوزاد خود كمك كنيد از طريق بازي‌هاي خلاقانه بياموزد)

  • 45,000 تومان

بازي پايه و اساس يادگيري است. اولين و بهترين هم‌بازي نوزادتان شما هستيد و تنها كاري كه بايد بكنيد تا مهارتي پرورش يابد، اين است كه دست از هدايت نوزادتان برداريد. اين قانون طلايي و غيرقابل نقض رشد و تكامل كودك است. مهارت‌هاي اوليه نوزاد: مهارت‌هاي ضروري نوزادتان را از طريق بازي تقويت كنيد. استعدادهاي پنهان نوزادتان را پرورش دهيد و به او كمك كنيد تا با فعاليت‌هاي اين كتاب، شاد و با اعتماد به نفس باشد. پيشرفت سريع نوزادتان را در طول سال اول، ما به ماه دنبال كنيد. 48 فعاليت سرگرم كننده تا با هم لذت ببريد.

بهداشت كودك

  • 6,900 تومان

در اين كتاب بيش از 80 نوع بيماري دوران كودكي بر اساس دستگاه‌هاي بدن، در فصل‌هاي جداگانه جاي داده شده‌اند. والدين به گونه‌اي منطقي، روشن و قدم به قدم به سوي مسيرهاي عملي احتمالي سوق داده مي‌شوند. در مواقعي كه تماس با پزشك يا درخواست آمبولانس اهميت دارد، بر سرعت عمل تاكيد شده است.

مراقبت‌هاي دوره بارداري

  • 20,000 تومان

در اين كتاب آزمايش‌هاي معمول دوره بارداري معرفي شده كه در صورت لزوم جهت تشخيص هر نوع مشكل و درمان به موقع آن لازم است. در اين دوره حفظ سلامت جسماني بسيار با اهميت است كه البته بايد سلامت روحي و رواني همراه شود. همچنين ممكن است شما در اين زمينه سوالاتي نظير: زمان زايمان، غذاهاي ممنوع، اتفاقاتي كه براي شما و كودك‌تان در حال رخ دادن است و ... داشته باشيد كه با خواندن اين كتاب با اين موارد نيز آشنا خواهيد شد.

اولين غذاها

  • 5,500 تومان

كتاب اولين غذاها، روش تهيه غذا براي كودكان با شكل ها و الگوهاي شادي‌بخش را همراه با تصاوير گوناگون به شما نشان مي‌دهد. اين كار وقت و زحمت زيادي نمي‌خواهد اما موجب مي‌شود غذاها جذاب‌تر به نظر برسند. با استفاده از فهرست شكل‌هاي متنوع غذايي، مي‌توانيد كودكان خود را تشويق كنيد تا از غذا خوردن لذت ببرند.

صفحه‌ی 1