فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

مذاكره (10 مقاله‌اي كه از هاروارد بايد بخوانيد)

  • 47,000 تومان

اگر تاكنون مطلبي درباره مذاكره موفقيت‌آميز نخوانده‌ايد، اين 10 مقاله را حتما بخوانيد. در جستجوي ميان صدها مقاله نشريه مديريت هاروارد بيزينس ريويو، ضروري‌ترين مقالات را انتخاب كرديم تا راهنماي شما براي جلوگيري از ارتكاب اشتباهات رايج، يافتن فرصت‌هاي پنهان و پيروزي در بهترين معامله ممكن باشد. اين كتاب الهام‌بخش شما را در موارد زير خواهد بود: - مذاكره را قبل از ورود به آن كنترل كنيد. - ديگران را متقاعد كنيد تا آن‌چه شما مي‌خواهيد انجام‌دهند - به نحوي كه فكر كنند به خاطر دلايل شخصي خودشان آن كار را انجام مي‌دهند. - هيجانات دو طرف ميز مذاكره را مديريت كنيد. - از قوانين مذاكره در فرهنگ‌هاي مختلف آگاهي يابيد. - حفظ رابطه سالم دو طرف مذاكره بعد از به ثمر رسيدن آن. - لحظه‌هاي مناسب براي ادامه دادن يا ترك مذاكره را شناسايي كنيد.

بسته مديريت 20 دقيقه‌اي (5 جلدي)

  • 87,000 تومان

در مهارت‌هاي ضروري كسب ‌و كار با بيشترين سرعت به استادي برسيد؛ خواه با گذراندن يك دوره‌ي آموزشي كارآمد و يا با به روزرساني مختصر اطلاعاتتان. براي دستيابي به اين مهم، ما بسته‌ي مديريت 20 دقيقه‌اي هاروارد را در اختيارتان قرار مي‌دهيم. مطالعه‌ي اين كتاب‌ها براي تمامي مديران و متخصصان ضروري است. هر كتاب‌ شامل مطالبي دقيق و فشرده است و اين فرصتي در اختيار شما قرار مي‌دهد تا موضوعات كليدي مديريت را به سرعت بياموزيد. در اين مجموعه به سرعت مي‌توانيد مطالب ارائه شده از منابع قابل اعتماد در كسب‌ و كار را مطالعه كنيد و به كار گيريد. عناوين شامل موارد ذيل مي‌باشند: گفتگوهاي دشوار كار را تمام كنيد مديريت زمان سخنراني تأثيرگذار برگزاري جلسات... ‌

استخدام كاركنان (راه‌حل‌هاي حرفه‌اي براي چالش‌هاي روزانه دانشكده كسب و كار)

  • 12,500 تومان

آيا تا به حال پيش آمده است كه فرد نامناسبي را استخدام كنيد؟ اگر جواب‌تان مثبت باشد پس حتما جريان را به خوبي به ياد مي‌آوريد و احتمالا هزينه‌اي كه بر شما و تيم‌تان تحميل شده است را نيز به ياد داريد چرا كه تصميمات استخدامي نامناسب، پرهزينه و آزاردهنده هستند. اتخاذ تصميمات استخدامي مناسب همواره جزء چالش‌برانگيزترين وظايف هر مدير محسوب مي‌شود، با بهره‌گيري از ايده‌هاي طرح شده در اين كتاب امكان ايجاد واحد يا تيمي قدرتمند را خواهيد يافت. اين موضوع در موفقيت شركت شما و خود شما نقش به‌سزا و تعيين‌كننده‌اي ايفا خواهد كرد.

تمركز بر مشتري (ارزش‌افزايي خوش‌نامي كسب وفاداري سودآوري)

  • 17,000 تومان

تمركز بر مشتري تنها براي بازاريابان يا كاركنان واحد فروش يا كارمنداني كه هر روز با مشتريان سروكار دارند ضروري نيست، بلكه همه كاركنان بدون توجه به نقش‌شان در سازمان بايد مشتري‌مدار باشند. اين كتاب شما و گروه‌تان را براي دستيابي به اين هدف ياري مي‌رساند و به شما كمك مي‌كند تا نتايج بهتري براي شركت‌تان به ارمغان آوريد.

صفحه‌ی 1