فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

1 فنجان عشق براي تو (راهكارهاي طلايي روانشناسي براي شادمانه و عاشقانه بودن خود و كسي كه خيلي دوستش مي‌داريد)

  • 12,000 تومان

يكي از دغدغه‌هاي امروز زن و شوهرها در زندگي زناشويي و شايد به نوعي بتوان گفت برخي از اقشار جامعه، اين است كه با فراگير شدن تنش‌ها، دلهره‌ها، نگراني‌ها، ترس‌ها، اظطراب‌ها و پريشاني‌ها، چگونه مي‌توانند اندكي آرامش و شادي را براي خود، زندگي و شريك زندگي‌شان و يا حتي خانواده‌شان خلق نمايند و به عبارت بهتر به ارمغان بياورند!

دنياي اين روزهاي زندگي زناشويي‌تان چگونه است (آزمون‌هاي روانشناسي زناشويي براي شناخت بيشتر شما از افكار شخصيت و عشق شريك زندگي‌تان)

  • 15,000 تومان

آزمون‌هاي روانشناسي زناشويي براي شناخت بيشتر شما از افكار، شخصيت و عشق شريك زندگي‌تان! همراه با: تفسير، توضيح، نتيجه‌گيري و آموزش مهارت‌هاي زندگي زناشويي!

مشاوره ازدواج (آنچه زوج‌هاي جوان درباره 1 ازدواج موفق و زندگي زناشويي ايده‌آل بدانند)

  • 35,900 تومان

از جمله مواردي كه به طور كامل در كتاب حاضر مي‌خوانيد و مي‌آموزيد: ـ ازدواج يكي از مهم‌ترين فرايندهاي زندگي انسان امروزي است. ـ اينكه تا چه اندازه اين فرايند به فرجام خوشايندي برسد نياز به تامل، بينش و تفكر فراوان دارد. ـ اهداف، ايده‌ها، ملاك‌ها، انگيزه‌ها و معيارهاي ازدواج ـ مشكلات و موانع موجود در فراسوي ازدواج ـ اركان، عناصر اصلي و عوامل موثر در ازدواج...

مهارت‌هاي زندگي (توصيه‌ها و راهكارهاي كاربردي روانشناسي براي داشتن يك زندگي ايده‌آل همراه با آرامش)

  • 35,000 تومان

كتاب حاضر، مباحثي را مطرح مي‌كند كه همه ما انسان‌ها در قرن بيست و يكم به نوعي در زندگي روزمره خويش با آن‌ها روبه‌رو بوده و هستيم! مباحثي از جمله: اضطراب، استرس، افسردگي، خشم، مشكلات رفتاري كودكان و نوجوانان، جوانان و ازدواج، روابط و اختلافات زناشويي، طلاق، اعتماد به نفس، عزت نفس، روش‌هاي رسيدن به آرامش و آسايش، موفقيت در زندگي فردي و اجتماعي و كسب و كار و تجارت، روش‌هاي شاد زيستن، مباحث دوران سالمندي و راه‌كارها و توصيه‌هايي براي مقابله با چالش‌هايي كه از آن‌ها نام برده شد، در اين كتاب به زبان ساده، آسان، علمي و شيوا بدان‌ها اشاره شده است.

مشاوره ازدواج (آشنايي با مفاهيم اساسي اركان انگيزه‌ها ملاك‌ها اهداف)

  • 50,000 تومان

در اين اثر سعي بر آن شده تا با رويكردي ساده و در عين حال عملي و به زبان ساده و شيوا، از ابعاد گوناگون به مقوله‌ي ازدواج بنگريم و تمام مسائل مربوط به آن برايتان شرح داده شده است.

جوانان و پديده شوم اعتياد به روان‌گردان‌ها (رهاورد زهرآگين هزاره سوم)

  • 9,000 تومان

جهان امروز با مشكل اعتياد دست به گريبان است. شمار معتادين در اغلب كشورهاي پيشرفته غرب به ميليون‌ها نفر مي‌رسد. آمار مرگ و مير كساني كه بر اثر اعتياد به هروئين و مواد مخدر ديگر، زندگي‌شان در معرض خطر جدي قرارگرفته رو به افزايش است.در اين كتاب پس از پرداختن به ويژگي‌ها و خصوصيات جسماني و رواني افراد معتاد، شرحي نسبتا جامع از انواع داروهاي مخدر و روانگردان در جامعه و عوارض هركدام به خواننده ارائه مي‌گردد.

صفحه‌ی 1