فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 45,000 تومان
  • 57,000 تومان

دنياي سوفي (داستاني درباره تاريخ فلسفه)

  • 110,000 تومان

در جاهاي خالي آدرس بالا مي‌تواني مشخصات خودت را بنويسي، آن‌وقت نامه‌اي به دستت مي‌رسد كه دو سوال مهم و اساسي از تو خواهد پرسيد. 1. تو كي هستي؟ 2. جهان چگونه به وجود آمده است؟ و اين تازه شروع ماجراست. دنياي سوفي داستان دختري به نام سوفي اندرسون است كه نزديك تولد پانزده‌سالگي‌اش همين نامه با اين دو سوال به دستش مي‌رسد. فيلسوف مرموزي به نام آلبرتو كنوكس، نويسنده اين نامه‌هاست. سوفي رفته‌رفته با نامه‌هايي كه از آبرتو كنوكس دريافت مي‌كند، در مسير شناخت تازه‌اي از خودش و جهان قرار مي‌گيرد و به اين روش داستان‌وار، تاريخ فلسفه غرب از فيلسوف‌هاي پيش از سقراط تا سارتر را مي‌آموزد. ياستين گوردر در اين كتاب با طرح مسائل فلسفي در قالب داستان، مخاطبان خود را به درك جامعي از تاريخ فلسفه مي‌رساند. دنياي سوفي براي تك‌تك افرادي كه فلسفه را دوست دارند، مي‌تواند شروع مناسب و شگفت‌انگيزي باشد.

دختر پرتقال

  • 45,000 تومان

پدرم بنا به مدرك مهمي نشان داده‌ بود كه مرا ديوانه فرض نكرده و درباره دختر پرتقالي از خود افسانه‌اي نساخته بوده است. امكان داشت همه چيز را براي من نگفته باشد. اما آن‌چه گفته بود حقيقت محض بود. اما به ياد نداشتم كه حتي يك‌بار هم در راهروي خانه‌مان تابلويي از پرتقال يا درخت آن ديده باشم. فقط نقاشي‌هاي متعدد ديگر مامان را ديده بودم كه يكي از آن‌ها تابلويي از بوته ها و درختان آلبالوي باغ خودمان بود...

درون 1 آينه درون 1 معما

  • 8,000 تومان

در ميان راهرو را باز گذاشته بودند. سسيلي بوي كريسمس را به خوبي حس مي‌كرد. او سعي داشت بوهاي مختلف را از هم جدا كند و آن‌ها را از يكديگر تشخيص دهد. بوي ترشي كلم، عودي كه پدرش قبل از رفتن به كليسا درون بخاري ديواري انداخته بود و رايحه دل‌پذير و تازه درخت كريسمس به وضوح به مشامش مي‌رسيد. 1 بار ديگر به شمايل فرشته‌اي كه بر روي مسيح نوزاد خم شده بود نظر انداخت. پشت سر آن‌ها يوسف و مريم ايستاده بودند اما مشخص بود كه از حضور فرشته خبر نداشتند.

زندگي كوتاه است (نامه به قديس آگوستين)

  • 25,000 تومان

زندگي كوتاه است؛ ويتا برويس، هم يك داستان عاشقانه كلاسيك است، كه به زيبايي تمام بيان شده و هم تاملي است مسحور كننده در زندگاني قديس آوگوستين و معشوق ساليانش كه هرگز اجازه نيافت با او ازدواج كند. با خواننده كتاب است كه اصالت اين متن را، كه نويسنده مدعي كشف آن است، تشخيص بدهد.

دنياي سوفي (تاريخ فلسفه) شوميز

  • 120,000 تومان

ياستين گاردر استاد بزرگ فلسفه، به راحتي مباحث پيچيده فلسفه غرب را، بي‌آنكه مبتذل شود، به زبان شيوا، ساده و همه‌فهم بيان مي‌كند. از بهره‌جويي مسيحيت، از نظريه‌هاي افلاطون و ارسطو گرفته تا انديشه‌هاي هگل و مباحث جديد فلسفه و انسان محكوم به آزادي. دنياي سوفي يك رمان است، رماني خودآموز، با طرح بسطي گيرا و دلنشين درباره هستي.

راز فال ورق

  • 57,000 تومان

يوستين گوردر در اين كتاب نيز چون اثر پرآوازه‌ي ديگرش، دنياي سوفي، توانايي ادبي خود را در آميختن جهان‌هاي واقعي و تخيلي و جهش از يكي به ديگري، و نيز درهم بافتن داستاني پرفراز و فرود را با پرسش‌هايي فلسفي و هستي‌شناختي، نشان مي‌دهد. سفر هانس و پدرش از نروژ تا يونان سفري واقعي است اما در ضمن آن، هانس كتابي جادويي با نوشته‌هايي ريز پيدا مي‌كند كه در آن چهره‌هاي روي ورق جان مي‌گيرند و ماجراهاي خيالي اين كتاب مينياتوري با داستان زندگي خود او درهم مي‌آميزند و در خلال آن، تاملات متفكرانه پدرش او را با مسائل بزرگ حيات آشنا مي‌سازد.

صفحه‌ی 1