فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 160,000 تومان
  • 25,000 تومان

ترغيب و نفوذ

  • 160,000 تومان

جاذبه، كشش، كاريزما يا هرچه نامش را بگذاريد، همان ويژگي‌اي است كه باعث مي‌شود ديگران به شما پاسخ «آري» بدهند و با شما توافق كنند و برايتان سنگ تمام بگذارند. همچنين موفقيت در كار را به همراه مي‌آورد و كمك مي‌كند در زندگي به اهدافتان دست يابيد. با راهكارهاي اين كتاب مي‌توانيد قدرت نفوذ و تأثيرگذاري‌تان را تقويت كنيد.

اصول ارتباطات براي داميز

  • 32,500 تومان

مهارت در برقراري ارتباطي شفاف و جسورانه و همراه با تعهد رمز موفقيت در كار و زندگي شخصي است. اين كتاب راهنما ترس از برقراري ارتباط را از بين مي‌برد و شما را در انتخاب و استفاده هوشمندانه از كلمات و زبان بدن در هر موقعيتي ياري مي‌كند.

زبان بدن

  • 25,000 تومان

بدن شما بهتر از هر كلمه‌اي مي‌تواند فكر و احساس‌تان را نشان دهد. شايد بعضي‌ها اين شكل ارتباط را غيرمنطقي بدانند اما از نظر اليزابت كونكه استاد ارتباطات در سطح جهاني، فهم و كنترل زبان بدن كليد موفقيت در زندگي است. او در كتاب حاضر كمك مي‌كند تا زبان بدن را ياد بگيريد و از تمام بدن خود براي پيام‌رساني صحيح و برقراي روابطي مطمئن و تاثيرگذار استفاده كنيد. مميك صورت خود را كنترل كنيد ـ‌ ببينيد كه چطور حالات چهره‌تان بيش از حرف‌هايي كه مي‌زنيد مي‌توانند پيام‌رساني كنند. از دست خود براي حرف زدن استفاده كنيد ـ‌ دست‌ها، پاها و انگشتان خو را چطور قرار دهيد تا بر افرادي كه شما را مي‌بينند بيشترين تاثير را بگذاريد. به طرز راه رفتن خود توجه داشته باشيد ـ‌ ياد بگيريد كه با حركات سر و دست در هر موقعيتي بهترين تاثير را بگذاريد. خيلي نزديك نشويد ـ‌ ببينيد كه تفاوت‌هاي فرهنگي چطور بر تفسير زبان بدن تاثير مي‌گذارند.

مهارت‌هاي ارتباطي براي داميز

  • 45,000 تومان

روابط عميق خود به خود شكل نگرفته‌اند بلكه ايجاد شده‌اند. ابزارهاي ساده اما قدرتمند و تكنيك‌هاي معرفي شده در اين كتاب، در كوتاه‌ترين زمان شما را به فردي تاثيرگذار تبديل خواهند كرد.

نفوذ و تاثيرگذاري براي داميز

  • 6,000 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: تغيير باورها و رفتار ديگر در جهت اهداف‌تان متقاعد كردن افراد تاثيرگذاري بر خانواده و كاركنان موفقيت در مذاكرات كسب نتايج مطلوب در زندگي و كسب و كار دوست داريد چگونه باورها و رفتار ديگران را به گونه‌اي تغيير دهيد كه به پيشنهادها، درخواست‌ها و طرح‌هاي شما پاسخ مثبت بدهند؟ دوست داريد چگونه ديگران را به روشي اخلاقي متقاعد و تحريك كنيد تا كاري را انجام دهند كه شما مي‌خواهيد؟ اگر چنين اهدافي داريد، اين كتاب را بخوانيد.

زبان بدن به زبان خودماني

  • 88,500 تومان

روانشناسان معتقدند 93 درصد ارتباط ميان‌فردي را زبان بدن و لحن صدا تشكيل مي‌دهد. در حالي كه تنها 7 درصد ارتباط ميان‌فردي شامل گفتار است. بيشتر ما باور داريم كه با نگاه كردن به حالات چهره و قيافه افراد مي‌توانيم دقيقا بگوييم كه آن‌ها چه احساسي دارند. (زبان بدن) نوعي ابزار ارتباطي قدرتمند است كه در واقع گوياي وضعيت دروني هر فرد مي‌باشد و با استفاده از آن مي‌توان دوست پيدا كرد و يا ديگران را به انجام كاري متقاعد نمود. آشنايي با (زبان بدن) به شما كمك مي‌كند مسائلي مثل جذابيت، حقيقت، اعتماد به نفس و شرم را تشخيص دهيد. شما با دقت در حركات طرف مقابل مي‌توانيد به حقايق زيادي دست يابيد. در اين جهان پر رقابت و پيچيده، توانايي برقراري ارتباط با شفافيت، اعتماد به نفس و ايجاد قابليت اعتماد براي موفقيت حياتي است. اين توانايي خيلي ‌وقت‌ها ناديده گرفته مي‌شود. استدلال درست، نتيجه‌گيري‌هاي منطقي و راه‌حل‌هاي نوآورانه اگر به شيوه‌اي به شنونده منتقل نشود كه او را متقاعد كند، مشتاق كند، يا توجهش را برانگيزد، بي‌معني مي‌شود. بدن شما هر روز تمام مدت پيام‌هايي درباره خلق و روحيه و وضعيت عمومي شما بازگو مي‌كند. مي‌توانيد از طريق استفاده از بدنتان پيام‌هايي را كه به ديگران منتقل مي‌كنيد تعيين كنيد.

زبان بدن به زبان آدميزاد

  • 60,000 تومان

اگر رفتار مردم شما را دچار سردرگمي مي‌كند يا مي‌خواهيد اثرگذاري خود بر ديگران را بهبود بخشيد، كسب اطلاعات درباره زبان بدن خود مي‌تواند كليد كار باشد. در اين كتاب كشف مي‌كنيد كه چگونه بدن منظور واقعي افراد را آشكار مي‌سازد و چگونه مي‌توانيد از بدن و حالات چهره خود براي بهتر كردن تصوير خود در نظر ديگران استفاده كنيد. زبان بدن به زبان آدميزاد بررسي مي‌كند كه چرا هر يك از ما پيام‌هاي خاصي را به ديگران منتقل مي‌كنيم، چگونه رايج‌ترين حالات چهره را تفسير كنيم و ادامه نشان مي‌دهد كه چگونه از درك تازه خود از زبان بدن براي موفقيت در كار، روابط و گفتگوهاي خود بهره ببريم. حركات واقعا رساتر از كلمات سخن مي‌گويند.

صفحه‌ی 1