فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

نقطه شروع (چگونه چيزهاي كوچك تفاوت‌هاي بزرگ ايجاد مي‌كنند)

  • 35,000 تومان

مالكولم گلادول در اين كتاب عالي و كم‌نظير، «نقطه شروع» را توضيح مي‌دهد و تحليل مي‌نمايد. نقطه شروع، آن لحظه جادويي است كه ايده‌ها، نقطه‌نظرها و رفتارهاي اجتماعي از آستانه‌اي عبور مي‌كنند و چون آتشي سركش همه‌جا را در بر مي‌گيرند. گلادول به ديناميسمي اجتماعي توجه دارد كه تغييرات و تحولات فراوان را به دنبال مي‌آورد.

نقطه عطف

  • 55,000 تومان

نقطه عطف آن لحظه جادويي‌ست كه ايده يا يك رفتار اجتماعي، مد يا محصول توليدي و... با كوچكترين تغيير متحول ‌شده و از نقطه تعادل عبور مي‌كند و مانند يك ويروس گسترش يافته و همه‌گير مي‌شود.سوال اين‌جاست كه چرا برخي ايده‌ها،رفتارها يا محصولات توليدي برخلاف بقيه همه‌گير مي‌شوند؟ و يا چه ‌كنيم تا بتوانيم موتور همه‌گير شدن كارهاي مثبت را روشن و آن را همزمان كنترل كنيم.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

قصه‌ آدم‌هاي استثنايي (توفيق از نگاهي ديگر)

  • 10,000 تومان

كتابي محسور كننده كه شما را وامي‌دارد دنيا را جور ديگري ببينيد. فرضيه‌هاي گلادول را مي‌توان براي كارآيي بيشتر كسب و كار، تبديل توليدات به محصولاتي پرفروش و مهم‌تر، در تغيير رفتار انسان به كار برد. مانند قدرت انديشيدن بدون تفكر است، لذتي واقعي و مملو از نگرشي حيرت‌انگيز درباره جهان ما و خودمان.

صفحه‌ی 1