فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

مسير پيروزي

  • 25,000 تومان

مسير پيروزي با نگارشي متواضعانه از موضع كمال، به شكلي كه در ميان مردان كسب و كار تقريبا بي همتاست، به خوانندگان امروز نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانند از راه‌هاي مختلف، توان و تمركز لازم را براي اجراي موفقيت‌آميز و درست هر كار از طريق تمام و كمال انجام دادن آن به دست آورند. فصل‌بندي خلاصه و خوب تنظيم شده اين كتاب، فلسفه مديريت غير متعارفي را پيشنهاد مي‌كند كه مي‌توانيد آن را هم به صورت جهان شمول و هم به عنوان راهنمايي براي موقعيت‌هاي روزمره به كار ببنديد.

نه براي لقمه‌اي نان (آداب كسب و كار و اخلاق مديريت)

  • 49,500 تومان

... از تجربه‌هايم آموخته‌ام كه با وجود ناكامي‌ها و آشوبي كه ممكن است در اوضاع دنيا به وجود بيايد، انسان هميشه اين توانايي را دارد كه مهارت‌هاي مديريتي خود را ارتقا داده كسب و كارش را رونق بخشد.دوران فعلي را عصر تغييرات بزرگ، يا «دوران انتقال» ناميده‌اند. دوراني كه در آن مشكلاتي شديد و پيچيده پي در پي سر راه كسب و كار قرار مي‌گيرند. من يقين دارم كه براي مقابله با آن‌ها راه‌هاي فراواني وجود دارد. براي درك درست شيوه‌هاي كار و شناختن زمان مناسب رسيدگي به مشكلات شديد، شخص بايد بر اصول تجارت و فوت و فن مديريت موفق تسلط داشته باشد و ...

ثروت‌سازي به سبك ژاپني (ديدگاه‌هاي مديريتي بنيان‌گذار برند پاناسونيك)

  • 20,000 تومان

ايده‌هايي كه در اين كتاب مطرح كرده‌ام، بازتابي‌ست از آموخته‌هايم طي سال‌ها فعاليتم به عنوان مدير. به همين خاطر شايد بعضي از حرف‌هايم از ديدگاه نظري صحيح به نظر نرسند، ولي معتقدم در واقعيت، تمام اين نكات قابل استفاده و عملي خواهند بود. ساخت يك كسب و كار بر پايه اين فلسفه باعث موفقيت مي‌شود. اين را بر اساس تجربيات و شنيده‌هايم مي‌گويم. در نهايت معتقدم شيوه‌هاي مديريتي كه به اصول ارائه شده در اين كتاب پايبند مي‌مانند، نتايج بسيار خوبي به دست خواهند آورد.

گشايش مسير

  • 15,000 تومان

اين كتاب منتخبي از نوشته‌هاي كوتاهي است كه هر يك از آن‌ها منعكس‌كننده عواطف و افكاري است كه در برهه‌ها و فرصت‌هاي مختلف در درونم شكل‌ گرفته‌اند و به نوعي نشان‌دهنده ديدگاه‌هاي من هستند، در مورد اين‌كه چگونه مي‌توان جامعه‌اي ساخت كه چه از لحاظ مادي و چه از لحاظ معنوي به رشد و بالندگي برسد. بنابراين بسيار مايه مباهات خواهد بود اگر اين افكار و احساسات من به عنوان عضوي از يك ملت در جايي و به نحوي مفيد، مورد استفاده قرار گيرد.

پرورش روياها (راه من در زندگي زندگينامه موسس پاناسونيك)

  • 15,900 تومان

كونوسو كه ماتسوشيتا كه در كودكي بيماري، نداشتن آموزش رسمي و از دست دادن زودهنگام والدين و خواهر و برادرهايش را تجربه كرد، به نظر سرنوشتي جز تنهايي و فقر نداشت؛ اما توانست از اين موانع عبور كند و جايگاهي ماندگار براي خود در صنعت جهاني خلق نمايد. از ميان تجربه‌هاي گوناگون و مشقت‌هاي او، فلسفه‌اي انساني از زندگي بيرون آمد كه در سراسر زندگي‌اش مبناي عملكرد او بود. بسياري از داستان‌هاي ذكر شده در اين زندگي‌نامه حاوي پس‌زمينه‌اي از ژاپن بعد از جنگ و صنعتي‌شدن آن در اقتصاد جهاني است. روحيه و ايده‌آل‌هاي كونوسو كه جهان‌شمول است و در افكار خوانندگان از هر گروه و نژادي انگيزه ايجاد خواهد كرد.

اخلاق مديريت روشن‌بين (فلسفه موفقيت مالي و پيروزي شخصي نه براي لقمه‌اي نان)

  • 30,000 تومان

اين كتاب حاصل رويكردي يگانه و عميقا فكر شده به موفقيت مالي و پيروزي شخصي يكي از ماهرترين مديران كسب و كار قرن است. نه براي لقمه‌اي نان شرح خطوط كلي موفقيت بي‌نظير كونوسوكه ماتسوشيتا، رهبر پيشگام صنعتي ژاپن و دنيا، است. فلسفه وي در كسب و كار ساده و حتي ايده‌آليستي است، اما اصول موفقيت او بي‌زمان است. وي در طول زندگي كاري خود رهيافتي مردم‌محور اتخاذ مي‌كند و به واژه «موفقيت» معناي جديدي مي‌دهد. وي دركي از ماهيت بشر پيدا مي‌كند كه دربرگيرنده ارزش‌هاي جديد مسئوليت و بخشندگي است. اخلاق مديريت وي متكي بر انصاف، هماهنگي و حق‌شناسي به منظور القاي حس موفقيت است. فلسفه او از جست و جوي سود صرف فراتر مي‌رود. اين كتاب منبع بسيار گران‌بهاي يادگيري براي مديران امروز و رهبران فردا است.

صفحه‌ی 1