فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

نيكلاس-بوتمن

مرتب سازی
تعداد تصاویر

متقاعد كردن در كمتر از 2 دقيقه (ارتباط موثر)

  • 13,000 تومان

اين كتاب تئوري جديدي در مورد دنياي كار و تجارت ارائه نمي‌دهد بلكه به شما نشان مي‌دهد كه چطور به نتايج بهتري دست پيدا كنيد. البته اگر بتوانيد موفق به برقراري ارتباط با مشتري‌ها، همكارها، مافوق‌ها، كارمندها و حتي افراد بيگانه شويد و مهم‌تر از همه اين كه به اين موفقيت در كمتر از 2 دقيقه دست پيدا كنيد.

چطور مردم را در كمتر از 90 ثانيه مجذوب خود كنيم

  • 10,000 تومان

اين كتاب حاوي جزئيات كامل و دقيق در رابطه با ايجاد چنين ارتباطاتي مي‌باشد. ابتدا طاهر فرد را براي جلو رفتن آماده مي‌كند و سپس كلمات و جملات مناسب را كه در هنگام ديدار و برقراري رابطه مي‌بايست انجام دهيد را موشكافانه بررسي و به شما ياد دهد. كتاب «چگونه مردم را در كمتر از 90 ثانيه مجذوب خود كنيم» شما را براي 90 ثانيه اول آماده مي‌كند.

چطور مي‌توان فردي را در كمتر از 90 دقيقه دلباخته خود كرد

  • 50,000 تومان

اين مقدمه آغاز يك عشق است. شما را مرحله به مرحله پيش مي‌برد، و در تمامي مراحل مانند جذب اوليه، ارتباط برقرار كردن، صميميت و سرسپردگي به شما كمك خواهد كرد. درصد كمي از زوج‌ها در همان نگاه اول عاشق يكديگر شده‌اند، اما بيشتر آن‌ها احساس مي‌كنند كه اين مسير را بايد كورمال طي كنند.

چگونه در كمتر از 90 ثانيه ديگران را مجذوب خود كنيم

  • 4,800 تومان

از شما درخواست ساده‌اي دارم و آن اين كه اگر اين كتاب را مي‌خوانيد يكي از اولويت‌هايتان ايجاد ارتباط با مردم باشد. اين بخش مهم زندگي‌تان را ناديده نگيريد! بايد برنامه‌ريزي كنيد. حداقل 15 دقيقه در روز را به اين كار اختصاص دهيد، بيرون برويد و اين روش‌ها را تمرين كنيد، تمرين كنيد، تمرين كنيد. مسلما ممكن است در ابتدا سخت باشد، اما دست نكشيد. يك يا دو بار در روز اين‌ها را تمرين كنيد تا ملكه ذهنتان شود. طي سه هفته آينده تلويزيون، رايانه، پلي‌استيشن را خاموش كنيد، كار را كنار بگذاريد و وقتتان را صرف انجام همه تمرين‌ها كنيد. هيچكس بجز خودتان هرگز نبايد از هر كاري كه مي‌كنيد باخبر شود. خودتان باشيد و اين عبارت را تكيه كلام خود كنيد: چيزي به نام شكست وجود ندارد، بلكه فقط بازتاب است.

صفحه‌ی 1