فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

مگان-مك-دونالد

مرتب سازی
تعداد تصاویر

استينك و نبرد نهايي كشتي انگشتي

  • 19,000 تومان

برو جلو! حمله كن! ضربه فني كن! اي واي! كارنامه استينك مودي، عقل كل خانواده، عالي نشده، اگر استينك مي‌خواهد دست به مبارزه بزند و نمره بدش در درس ورزش را جبران كند، بايد فن‌هاي زيرآبي، نصف كردن و منگنه را ياد بگيرد. حالا نوبت كشتي انگشتي است. پس عجله كن...

استينك و آب‌‌نبات گنده فك از كارانداز

  • 19,000 تومان

استينك يك آب‌نبات فك‌ازكارانداز مي‌خرد، اما فكش از كار نمي‌افتد! او هم معطل نمي‌كند. نامه‌ي شكايت‌آميزي مي‌نويسد و بعد نعمت از آسمان مي‌بارد! پنج كيلو آب‌نبات فك‌ازكارانداز، يك جعبه‌ي گنده پر از شكلات و چوب‌شور و پاستيل، مجموعه‌ي كامل مدادهاي ميموني و... اما اگر بين آن همه بسته‌ي ريز و درشت يك نامه‌ي مهم كوچولو را نبيند، چي؟

استينك و بوگندوترين كتاني‌هاي دنيا

  • 18,000 تومان

استينك در نمايشگاه حال‌ بهم ‌زن موزه‌ي علوم، از ماشين استفراغ و دستگاه آروغ‌ سنج ديدن مي‌كند. او در ميان آن همه بوي گند، مي‌فهمد كه دماغش حرف ندارد و حس بويايي‌اش معركه است! استينك حالا مي‌خواهد مثل بهترين دوستش سوفي در مسابقه‌ي بوگندوترين كتاني شركت كند، اما مگر برنده شدن در چنين مسابقه‌اي به اين سادگي‌هاست؟

جودي و تابستان پر ماجرا

  • 30,000 تومان

بابا و مامان به سفر مي‌روند و جودي و استينك را به عمه اپال مي‌سپارند. حالا اين به كنار، دوتا از رفيق‌هاي جودي هم مي‌خواهند تعطيلات را به جاي ديگري بروند. جودي از تابستان كسل كننده‌اي كه در پيش دارد، شاكي است، اما اتفاق‌هايي مي‌افتد كه او به خواب هم نمي‌ديد!

جودي دكتر مي‌شود

  • 27,000 تومان

جودي دمدمي امروز تصميم گرفته كه در آينده دكتر شود. از خوش‌شانسي‌اش، معلم علوم از بچه‌ها مي‌خواهد كه هر كس درباره بخشي از بدن انسان تحقيق كند. اما دردسر از جايي شروع مي‌شود كه جودي تصميم مي‌گيرد تحقيق خود را با يك عمل شروع كند. او مي‌خواهد شكم قورباغه برادرش را باز كند تا دل و روده‌اش را ببيند و دوباره آن را بخيه بزند.

صفحه‌ی 1