فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

محسن-گل‌پور

مرتب سازی
تعداد تصاویر

مديريت ژاپني (كايزن)

  • 45,000 تومان

كايزن (KAIZEN) يك اصطلاح ژاپني است كه از دو قسمت KAI به معني تغيير و ZEN به معني بهتر تشكيل شده است، بر همين اساس KAIZEN را اصطلاحاً Continuous Improvement به معني «بهبـود مستـمر» تعريف مي‌‌نمايند. بر اساس اين تعريف به‌ دنبال آن هستيم، تا به تمامي پديده‌‌ها با نگاه تغيير بنگريم و به اين اصل توجه كنيم كه تغيير در جهت بهبود، پاياني نداشته و دائماً مي‌‌بايست تكرار شود، به عبارتي بايد هر شرايط موجود، به شرايط مطلوبي تغيير كرده و خود به شرايط موجود جديدي مبدل شود تا بر اساس آن به دنبال شرايط مطلوب‌تري باشيم.

آنچه بايد مديران جوان بدانند

  • 38,000 تومان

در اين كتاب سعي شده است تا ابتدا تعريف اصولي از يك بنگاه اقتصادي ارائه گردد و در ادامه چارچوب‌ها و ساختارهاي لازم يك بنگاه براي آن دسته از خوانندگاني كه علاقه‌مند هستند تا فضاي كسب و كاري را بنا نهند و يا مشغول اداره يك بنگاه اقتصادي باشند را توضيح و تا حد امكان تشريح شود...

اصول مديريت در كسب و كار جهاني

  • 9,000 تومان

آن‌چه در اين اثر به آن پرداخته شده مباني و اصولي است كه ژاپني‌ها در پرتو اعتقاد راسخ و با اجرا كامل آن توانايي‌ها و قابليت‌هايي دست يافته‌اند كه بر اساس آن بحران‌هاي شديد اقتصادي و اجتماعي را مديريت كرده و جايگاه خود را در اقتصاد جهاني تحكيم نموده‌اند؛ البته اين درست نيست كه اين اصول را فقط مختص ژاپني‌ها بدانيم، بلكه امروزه تمامي كشورهاي پيشرفته كه در اقتصاد جهاني نقش قابل ملاحظه‌اي دارند، از اين اصول تبعيت مي‌كنند و با بهره‌گيري از آن، سعي در ارتقا جايگاه خود در جهان دارند. به همين منظور نام اين كتاب «اصول مديريت در كسب و كار جهاني» انتخاب شده است.

كايزن (مديريت ژاپني)

  • 23,000 تومان

كايزن به ما مي‌آموزد بجاي آنكه به دنبال تحولات اساسي بزرگ باشيم، تغييرات كوچك و پيش روي را دنبال نماييم زيرا برآيند تغييرات كوچك، خود به خود تحولات بزرگ را به همراه خواهد داشت.

صفحه‌ی 1