فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

كارول-تراور---كنت-لادون

مرتب سازی
تعداد تصاویر

تجارت الكترونيك بي تو بي (مديريت زنجيره تامين)

  • 13,000 تومان

كتاب تجارت الكترونيك تراور و لادون داراي 12 فصل است. كتاب حاضر ترجمه فصل 12 كتاب، با عنوان مديريت زنجيره تامين و تجارت مشاركتي است كه به لحاظ اهميت موضوع به صورت مستقل چاپ شده است. موضوعات كتاب عبارتند از مروري بر مدل‌هاي تجارت الكترونيك B2B، تحولات و رشد تجارت B2B، انواع زنجيره‌هاي تامين، تحولات مديريت زنجيره تامين و تجارت مشاركتي، سيستم‌هاي مديريت زنجيره تامين، نواع بازارهاي شبكه و شبكه‌هاي صنعتي خصوصي.

مقدمه‌اي بر تجارت الكترونيك

  • 9,600 تومان

كتاب تجارت الكترونيك كنت لاودن و كارول تراور داراي 4 بخش و 12 فصل است. كتاب از معتبرترين و پرفروش‌ترين‌ها در اين حوزه بوده و از اولين سال چاپ تاكنون 9 بار ويرايش و بارها تجديد چاپ شده است. تجارت الكترونيك از بدو تولد خود در سه دوره تاريخي ابداع و رشد نوآوري‌هاي جديد (2000 - 19950)، دوره تقويت و تثبيت تجارت الكترونيك (2007 - 2000) و دوره نوآوري‌هاي مجدد از سال 2007 تاكنون را طي كرده است. كتاب پيش رو شامل ترجمه 2 فصل از 12 فصل با عناوين «ظهور و تجول تجارت الكترونيك» و «الگوهاي كسب و كار در تجارت الكترونيك» است.

مقدمه‌اي بر بازاريابي الكترونيك

  • 20,000 تومان

كتاب تجارت الكترونيك تراور و لادون از مطرح‌ترين كتاب‌هاي درسي دانشگاهي در رشته‌هاي اقتصاد و تجارت الكترونيك است. كتاب حاضر ترجمه دو فصل از كتاب ياد شده با عناوين «مباني بازاريابي الكترونيك، بازاريابي اجتماعي و بازاريابي سيار و محلي»، و «روش‌هاي ارتباط با مشتري در بازاريابي الكترونيك» است. برخي موضوعات اصلي و مهم كتاب عبارتند از: الگوهاي رفتار مصرف‌كننده آن‌لاين، فناوري‌هاي بازاريابي آن‌لاين، مديريت ارتباط با مشتري، روش‌هاي ارتباط با مشتري، انواع تبليغات آن‌لاين، هزينه‌ها و منافع ارتباطات بازاريابي، شاخص‌هاي بازاريابي الكترونيك.

صفحه‌ی 1