فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

فاران-حسامي

مرتب سازی
تعداد تصاویر

تربيت جنسي كودكان (صفر تا 9 سال راهنماي والدين به زبان ساده)

  • 28,000 تومان

پاسخ به پرسش‌هاي كنجكاوانه كودكان درباره جنسيت و مسايل جنسي نيازمند آگاهي، دقت نظر و بردباري است. كتاب حاضر در هشت فصل تدوين يافته است كه هم اهميت تربيت جنسي و هدف‌هاي آن را توضيح مي‌دهد و هم زمان و چگونگي آن را. هويت و الگويابي جنسي بر اساس ديدگاه‌هاي مختلف، راه‌هاي پيشگيري از سوءاستفاده جنسي و مباني رشد ذهني-جنسي كودك، در فصل‌هاي سوم تا پنجم را به خود اختصاص مي‌دهد. تربيت جنسي گروه‌هاي سني صفر تا سه سال، چهار تا شش سال و هفت تا نه سال، در فصول ششم تا هشتم، با زباني علمي و مستند و در عين حال قابل فهم نشان داده مي‌شود. مطالعه كتاب براي والدين، مربيان مهدكودك و معلمان دبستان ضروري و سودمند خواهد بود.

پيشگيري از سوء استفاده جنسي از كودكان

  • 12,000 تومان

اگر كودكان بياموزند: سوء استفاده جنسي چيست؟ راه‌هايي كه كودكان فريفته يا به دام انداخته مي‌شوند، كدام‌هاست؟ سوء استفاده جنسي تحت هيچ حالت و موقعيتي طبيعي و پذيرفته نيست و رازداري و كتمان در اين قبيل مسائل جايز نيست. مجاز هستند كه هر گونه لمس شدن ناخواسته را نپذيرند. نام افراد يا موسسات قابل اعتمادي را كه مي‌توانند،‌در صورت لزوم، به آنها مراجعه كنند، بدانند... اين برنامه به اهداف خود دست يافته است...

آنچه دوست داريم كودكان درباره آزار و سوءاستفاده بدانند

  • 3,500 تومان

اين كتاب مجموعه كوچكي است كه انواع كودك‌آزاري و روش‌هاي پيشگيري، مقابله و برخورد با آنها را به زبان ساده براي كودكان مقطع دبستان توضيح مي‌دهد. هدف از اين مختصر، آگاه‌كردن كودكان نسبت به انواع رفتار آزاردهنده و روش‌هاي محافظت از خود مي‌باشد.

صفحه‌ی 1