فیلترها

توليد كننده

سوزان-كين

مرتب سازی
تعداد تصاویر

قدرت سكوت (قدرت درون‌گراها در جهاني كه قادر نيست از سخن گفتن باز ايستد)

  • 75,000 تومان

براساس آمارها، حتي در برونگراترين جوامع، حداقل يك سوم افراد درونگرا هستند. آنهايي كه اغلب گوش دادن را به حرف زدن ترجيح مي‌دهند، كساني كه نوآوري و خلق مي‌كنند اما علاقه چنداني به نشان دادن خود و مطرح شدن ندارند، كساني كه كار بصورت فردي را به جلسات طوفان فكري درون تيمي ترجيح مي‌دهند. اينها درونگراها هستند و جامعه دستاوردهايي چون قانون جاذبه، قانون نسبيت عام و خاص، آثار هنري مطرح، كامپيوترها و... را مديون اين افراد است. سوزان كين در كتاب قدرت سكوت، نشان مي‌دهد كه تاكنون چقدر قدرت اين افراد دست كم گرفته شده و اين موضوع چه مقدار به ضرر جوامع تمام مي‌شود. او مي‌گويد برونگراي ايده‌آل از قرن بيستم رواج پيدا و تا عمق فرهنگ جامعه نفوذ كرده است. در كتاب، درونگراهاي بسيار موفقي معرفي مي‌شوند؛ از سخنران موفق و پرشوري كه بعد از هر سخنراني در تنهايي خود انرژيش را بازيابي مي‌كند، تا فروشنده موفق و ركوردداري كه به قدرت سوال پرسيدن‌ها پي‌برده است. نويسنده، ضمن تشريح وضعيت درونگراها در جامعه، شغل و كسب و كار، تربيت و آموزش، ورزش، روابط عاطفي و...، راهكارهاي مناسبي هم به درونگراها و هم برونگراهايي كه با آنها در ارتباطند، ارائه مي‌كند. كتاب قدرت سكوت با بياني شيوا و جذاب، با ارائه نتايج آخرين تحقيقات و با نقل داستان‌هاي واقعي افراد زيادي، مي‌تواند به خوبي ديد جامعه و حتي ديد خود افراد درونگرا را به درونگرايي تغيير دهد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

سكوت (قدرت درونگراها در دنيايي كه بي‌وقفه حرف مي‌زند)

  • 65,000 تومان

اگر از اين كه شما را زيادي كمرو، زيادي حساس و زيادي آرام مي‌دانند خسته شده‌ايد. اين كتاب براي شماست. كتابي جالب و جذاب كه با بررسي يكي از مهم‌ترين وجوه روان انسان به طور بالقوه مي‌تواند زندگي ما را تغيير دهد. كتابي كه بسياري از درون‌گراها با خواندنش چيزي را كشف مي‌كنند كه خودشان هم نمي‌دانستند؛ اين كه آن‌ها مد‌تهاست منتظر چنين كتابي بوده‌اند. اين كتاب نشان مي‌دهد كه جهان به درون‌گراها نياز دارد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

سكوت (قدرت درون‌گراها در جهاني كه از سخن گفتن نمي‌ايستد)

  • 75,000 تومان

باور عموم بر اين است كه خود ايده‌آل اجتماعي، گروهي و در بين جمعيت راحت و آرام است، يك فرد برون‌گرا عمل را به تفكر، ريسك‌پذيري را به محتاط بودن و قاطعيت را به شك داشتن ترجيح مي‌دهد. او سريع تصميم مي‌گيرد، حتي اگر احتمال اشتباه كردنش بالا باشد، در كار تيمي موفق است و در گروه‌هاي مختلف به خوبي ارتباط برقرار مي‌كند. ما دوست داريم فكر كنيم به فردگرايي اهميت مي‌دهيم، اما همگي‌مان بيشتر اوقات يك نوع فرديت را تحسين مي‌كنيم، همان نوعي كه به راحتي خودش را نشان مي‌دهد.درست است كه ما فناوري‌ انزواطلب‌هاي خوش‌ذوقي كه كمپاني‌هاي خودشان را در گاراژ خانه‌شان راه‌اندازي مي‌كنند تا هر شخصيتي را كه دوست دارند داشته باشند، مي‌پذيريم، اما آنها استثنا هستند و توجه ما به طور كلي جذب كساني ميشود كه دارا و ثروتمند هستند، يا سعي مي‌كنند به آنچه مي‌خواهند برسند.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

صفحه‌ی 1