فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

زيگ-زيگلار

مرتب سازی
تعداد تصاویر

راز‌هاي قطعي كردن فروش

  • 89,900 تومان

بهترين راه متقاعد كردن اشخاص براي عمل كردن كدام است؟ آيا مشتريان شما مي‌دانند كه ما بهترين شرايط را برايشان مي‌خواهيم؟ اين‌ها برخي از سوالاتي هستند كه متخصصان موفق فروش بايد همه‌روزه به آن پاسخ دهند. كتاب رازهاي قطعي كردن فرروش شما را با راهكارهايي آشنا مي‌كند تا در كار متقاعدسازي موفق‌تر عمل كنيد. در اين كتاب مي‌خوانيد و مي‌آموزيد: - آشنايي با گرما و صميميت، اشتياق و استحكام شخصيت، - استفاده موثر از بيش از يكصد شيوه براي قطعي كردن فروش، - افزايش بهره‌وري و توجه بيشتر به رفتارهاي حرفه‌اي، - برخورد مودبانه با مشتريان پرچالش.

اهداف (چگونه بيشترين بهره را از زندگي‌تان ببريد)

  • 25,000 تومان

در اين كتاب كشف مي‌كنيد: - چگونه به انساني «خاص و هدفمند» تبديل شويد؛ نه انساني «معمولي و سردرگم». - چهار دليل اصلي كه افراد به اهدافشان نمي‌رسند، كدام است. - تفاوت بين فعاليت و پيشرفت را كشف مي‌كنيد. - در مي‌يابيد كه چگونه بيشترين بهره را از زندگي ببريد.

بازاريابي شبكه‌اي (براي افراد مبتدي تا حرفه‌اي )

  • 39,900 تومان

شما در صورتي مي‌توانيد به هر آنچه در زندگي مي‌خواهيد برسيد كه به ديگران كمك كنيد به آنچه مي‌خواهند برسند. با هر مشتري طوري رفتار كنيد كه گويي قرار است او مهم‌ترين و بهترين مشتري شما باشد. اگر مي‌خواهيد مشتري را براي هميشه حفظ كنيد، بايد بيش از آنچه به دست مي‌آوريد سرمايه‌گذاري كنيد، لذا دائم از مشتري بازخورد بخواهيد و درخواست كنيد رابطه خود را با شما حفظ كند. اين نكته خيلي مهم است كه بپذيريد خدمت به مشتري به نفع شماست. اين موضوع زماني اهميت بيشتري پيدا مي‌كند كه مشتري عصباني است يا شما حال چندان خوبي نداريد...

بازاريابي شبكه‌اي

  • 26,000 تومان

اگر شما اين كتاب را به توصيه كسي مي‌خوانيد «كه ما اميدواريم همين‌طور باشد»، اين بازاريابي شبكه‌اي است، اگر شما اين كتاب را مي‌خوانيد و آن را به كسي پيشنهاد مي‌كنيد «كه ما واقعا اميدواريم اين اتفاق بيافتد»،‌اين هم يك نو بازاريابي شبكه‌اي است. در واقع ما هر زمان كه اطلاعاتي را در مورد چيز‌هايي كه مي‌پسنديم يا نمي‌پسنديم با ديگران تقسيم مي‌كنيم، بازاريابي شبكه‌اي اتفاق مي‌افتد. حالا تصور كنيد كه براي اين كار پول پرداخت شود. اين اتفاق بازاريابي شبكه‌اي حرفه‌اي است! و اين موضوع كتاب ماست.

توصيه‌هاي جادويي براي موفقيت (مجموعه‌اي از ايده‌هاي خردمندانه لطيفه‌هاي بامزه)

  • 59,900 تومان

با خواندن اين كتاب: درمي‌يابيد موفقيت چه معنايي براي شما دارد. مسيري شفاف براي رسيدن به اوج ترسيم مي‌كنيد. از تغييرات كوچك، نتايجي بزرگ به ‌دست آوريد. روابط خوب را در خانه و محل كار پرورش مي‌دهيد. پيشرفت خود را با 10 الگوي موفقيت زيگ ارزيابي مي‌كنيد.

سمينار تصويري ايجاد انگيزه خريد در مشتري (دي وي دي)

  • 24,000 تومان

زيگ زيگلار فارغ‌التحصيل مديريت از دانشگاه كاروليناي جنوبي مي‌باشد. او يكي از برترين سخنرانان و از برجسته‌ترين نويسندگان و مؤلفان در زمينه كمك به خود و خودباوري در آمريكا مي‌باشد. همچنين از او كتاب‌ها و سخنراني‌هاي بسيار در زمينه تصويرسازي مثبت، هدف‌گذاري در مسير زندگي و فروش مستقيم ارائه شده است.

پله‌ پله تا اوج

  • 48,000 تومان

«زيگ زيگلار» كه به عنوان غول انگيزش در آمريكا شناخته مي‌شود، در اين كتاب به همة كساني كه دنبال ترقي و موفقيت‌هاي استثنايي هستند، راه موفقيت را نشان مي‌دهد. پيام مهمي كه او به خوانندگانش مي‌دهد اين است: «شما مي‌توانيد، چون من توانستم و من در واقع هيچ فرقي با شما ندارم.» زيگلار به ما ياد مي‌دهد كه چگونه طرز تفكر و نگرش خود را به طور مثبتي تغيير دهيم و با ايجاد افكار مثبت در خود، انگيزة لازم را براي كسب موفقيت به دست آوريم.

صفحه‌ی 1