فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ريچارد-تيلر

مرتب سازی
تعداد تصاویر

كج‌رفتاري (شكل‌گيري اقتصاد رفتاري)

  • 68,000 تومان

تيلر در اين كتاب با به‌كارگيري حكايت‌ها و داستان‌هاي جذاب و سرگرم‌كننده هم‌چون قيمت پارو در روز برفي، خريد بليت بسكتبال، مسابقه تلويزيوني، بيمه بازنشستگي و... به تشريح شكل‌گيري علم اقتصاد رفتاري مي‌پردازد. او به تحليل رفتار انسان‌هاي اقتصادي (Econs) كه موجوداتي خيالي و با رفتارهاي كاملا عقلاني هستند و انسان‌هاي عادي كه هميشه عقلاني نيستند مي‌پردازد و ثابت مي‌كند كه انسان‌هاي عادي كج‌رفتاري مي‌كنند و رفتار آن‌ها تحت تاثير جنبه‌هاي احساسي و هيجاني قرار دارد و نبايد نقش محدوديت‌هاي ذهني و خطاهاي شناختي و كنترل عواطف آن‌ها را ناديده گرفت. در حقيقت، تيلر اعتقاد دارد انسان‌ها بازيگران اصلي حوزه اقتصاد هستند. در اين كتاب، ريچارد به اين امر مي‌پردازد كه مدل‌هاي اقتصاد بر اساس شخصيت‌پردازي دقيق‌تر از رفتارهاي عادي، قابل تغيير است و اقتصاد رفتاري، اقتصادي هيجان‌انگيزتر و لذت‌بخش‌تر از اقتصاد متعارف است.

تلنگر (چطور درباره سلامت ثروت و شادماني بهتر تصميم بگيريم)

  • 48,000 تومان

تلنگرها، مردم را به فكر ايجاد راه‌هاي خلاقانه‌اي براي بهبود زندگي مي‌اندازند و جانشين اجبارها و ممنوعيت‌ها مي‌شوند تا همگان به زندگي اجتماعي ايده‌آل‌تري دست يابند. اين كتاب، خواهد گفت كه چگونه مي‌توان با بالا بردن سطح خلاقيت‌ها و تشويق‌هاي اجتماعي، در تمامي زمينه‌ها به راهكارهاي خلاقيت و موفقيت دست يافت...

كج‌رفتاري (شكل‌گيري اقتصاد رفتاري)

  • 60,000 تومان

اين كتاب به حوزه دلنشين اقتصاد رفتاري (تلفين روانشناسي و اقتصاد درباره فرآيند انتخاب و تصميم‌گيري انسان‌ها) اختصاس دارد. شما در مقام شهروند عادي، روان‌نشاس، مدير، اقتصاددان، فروشنده، بازارياب، حقوق‌دان و قانون‌گذار مي‌“وانيد از اين كتاب براي توصيف و بهبود تصميم‌ها و رفتارهاي خود و ديگران استفاده كنيد.

صفحه‌ی 1