فیلترها

توليد كننده

دان-ريچارد-ريزو---راس-هادسون

مرتب سازی
تعداد تصاویر

درك و دريافت انياگرام (راهنماي عملي براي شناخت تيپ‌هاي شخصيتي)

  • 120,000 تومان

كتاب درك ودريافت انياگرام (Understanding The Enneagram) در ادامه‌ي كتاب‌هاي ديگر دان ريچارد ريسو و راس هادسون، به يك منبع غيرقابل اجتناب تبديل شده است كه خوانندگان را آموزش مي دهد نه تنها اين چارچوب روان‌شناختي را در زندگي روزانه‌ي خود بفهمند بلكه، آن را در زمينه‌هاي مختلفي مورد استفاده قرار دهند. در اين ويرايش، آن‌ها اين راهنماي معتبر را بر مبناي مطالعات مستمر خود در اين زمينه كه توجهات فزاينده‌اي را در پي داشته است، تجديدنظر و به‌روزرساني كرده‌اند. كشف كنيد كه چگونه انياگرام را در رشد و توسعه‌ي خود و در تمام ارتباطات خود مورد استفاده قرار دهيد. درك و دريافت انياگرام، حاوي موارد جديد زيادي است، شامل: نمايه‌هاي جديد و پيشرفته از تيپ‌ها، توصيه‌هاي براي رشد و توسعه‌ي شخصي، روش‌هايي براي ارزيابي خود و ديگران، يك پرسش‌نامه براي مشخص كردن تيپ هاي خود، راهنماي اجتناب از تشخيص اشتباه تيپ‌ها، و تجزيه و تحليل لايه‌هاي سلامت ومتوسط و ناسالم لايه‌هاي رشد و توسعه، تطاق‌هاي روان‌پزشكي، و ارتباطات مابين شخصيت، جوهر وجود، و معنويت.

حكمت اينياگرام (راهنماي كامل رشد روان‌شناختي و معنوي براي تيپ‌هاي شخصيتي 9 گانه)

  • 60,000 تومان

كتاب حاضر اولين كتابي است كه براي رشد روان‌شناختي و معنوي هر كدام از تيپ‌هاي شخصيتي 9 گانه (اينياگرام) روش‌هاي كاربردي و ويژه ارائه مي‌دهد. اين كتاب علوم خاص مربوط به تيپ‌هاي شخصيتي 9 گانه كه در تعاليم حكمت مكاتب مختلف معنوي در سراسر جهان از قبيل تعاليم عرفان‌هاي بودايي، يهودي، مسيحي، اسلامي و گام‌هاي چهارده‌گانه مورد استفاده قرار مي‌گيرد را يكپارچه مي‌سازد. اين كتاب «اينياگرام» را به عنوان يك نقشه روح و روان معرفي مي‌كند كه مي‌تواند مسير هر تيپ شخصيتي را از لايه‌هاي بيروني شخصيت به هسته دروني ماهيت ذاتي يا خويشتن واقعي رهنمون سازد. در اصل، تعاليم حكمت نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توان حضور در زمان حال و آگاهي را رشد داد و بدون آن رشد و كمال معنوي امكان‌پذير نيست.در اين‌جا به شما نشان خواهيم داد كه چطور مي‌توان زندگي، رابطه بين‌فردي خود را به‌طور بنيادين تغيير داد و به كمال معنوي رسيد. ديگر ويژگي مهم اين كتاب پيوست «هنجاريابي شاخص تيپ‌هاي شخصيتي 9 گانه ريسو - هادسون» روي جامعه ايراني توسط مترجمان است.

اينياگرام (دريچه‌اي به فراسوي شخصيت)

  • 26,000 تومان

شناخت تيپ‌هاي شخصيتي 9 گانه (اينياگرام) مي‌تواند به ما كمك كند تا بدانيم چه چيزي در رفتار طرف مقابل، ما را سردرگم مي‌كند. نشان مي‌دهد كه چه چيزي براي ارتباط موثر و حل تعارض درون‌فردي و بين فردي لازم است. همچنين فهميدن آن به ما كمك مي‌كند تا پذيرش و همدلي بيشتري در روابطمان و نيز آگاهي بيشتري در محدوديت‌هاي زماني و مكاني به دست آوريم.

صفحه‌ی 1