فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

جواد-فيض

مرتب سازی
تعداد تصاویر

كودك من (راهنماي مادران و پدران از نظر بهداشت تغذيه رشد و پرورش كودك و پيشگيري از ابتلا به بيماري‌ها)

  • 60,000 تومان

كتابي كه در دست داريد «كودك من» نام دارد و همان كتاب كامل و جامع «من و كودك من» است كه بخش اول آن كه در مورد آماده شدن مادر براي حاملگي مراقبت او در اين دوران و پيشگيري از حاملگي مجدد ناخواسته است از آن حذف شده است تا براي مادراني كه دوران حاملگي را گذرانده‌اند و فقط نياز به آگاهي به پرستاري از نوزاد و كودك خود دارند در دسترس‌شان باشد تا از حجم كتاب و هزينه آن هم كاسته گردد...

تغذيه كودك من (راهنماي تغذيه صحيح كودكان نوجوانان و جوانان از دوران جنيني تا 18 سالگي)

  • 35,000 تومان

اين كتاب اطلاعات كافي در مورد نياز غذايي كودك شما در سنين مختلف (دوران داخل رحم، شش ماه اول تولد، شش ماه دوم، سال دوم، سه تا شش سالگي، هفت تا يازده سالگي و دوران نوجواني و جواني) را به تفصيل در اختيار شما قرار ميدهد.

رفتار پدر و مادر با كودك و نوجوان (دانستني‌هاي لازم براي پدران و مادران)

  • 83,000 تومان

رابطه طبيعي كودك با مادر و پدر در 10 سال اول تولد، به علت رشد سريع كودك دچار تغييرات و دگرگوني مي‌گردد. رابطه بين كودك و مادر بسيار حساس و تغييرات آن بسيار چشمگير است، ولي رابطه بين كودك و پدر كمتر دچار تغييرات مي‌گردد و با ثبات‌تر است. اگر پدر و مادر هر دو از حالات و رفتارهاي كودك خود چه دختر و چه پسر آگاه باشند، برخورد آن‌ها با يكديگر كمتر و زندگي داخلي خانواده آرام و توام با لذت خواهد بود.

من و كودك من (راهنماي مادران از نظر بهداشت و سلامت خود و تغذ

  • 180,000 تومان

علت غايي تأليف اين كتاب، در درجه نخست، آن بوده است كه پدران و مادراني كه خواسته يا ناخواسته، در نتيجه پيوند زناشويي و در اثر آميزش جنسي كه مبناي گسترش حيات و ادامه زندگاني است، جنيني را در شكم و در زير قلب خود بوجود آورده‌اند و پس از 9 ماه دوران بارداري، نوزادي با به اين جهان خاكي تحويل داده‌اند، بدانند كه براي سلامتي اين جنين و نوزاد چه بايد بكنند و در درجه دوم اين كتاب، پاسخي است درست و منطقي و علمي به خواسته مادراني كه مي‌خواهند رشد و پرورش كودكشان بدون مشكل باشد و مسائل پرورش جسم و روان فرزندشان به بهترين وجه ممكن حل شود.

صفحه‌ی 1