فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

جان-استرلكي

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 16,000 تومان

بازگشت به كافه چرا

  • 39,000 تومان

پس از 10 سال جان دوباره به كافه چرا باز مي‌گردد... مردي به نام جان يك شب به‌طور تصادفي در جاده‌اي دورافتاده از كافه‌اي به نام چرا سر در مي‌آورد و زندگي‌اش به كلي متحول مي‌شود. 10 سال بعد باز به طرزي غير منتظره خود را درآن مكان مي‌يابد و با پرسش‌هايي جديد در منوي كافه و ماجراهايي تازه روبه رو مي‌شود.

5 هدف مهم زندگي

  • 16,000 تومان

پنج هدف اول زندگي شما چه هستند؟ پنج هدف اول زندگي، سبك زندگي شماست. رهبران موفق بايد درك كنند تا به افراد بيش از حقوقي كه دريافت مي‌كنند بايد انگيزه بدهند، آن‌گاه خواهند فهميد كه افرادشان بسيار كارآمدتر از زماني مي‌شوند كه فكر مي كردند تنها پول باعث تشويق آن‌هاست. با خودم فكر كردم مي‌خواهم با زندگيم چه كنم. چه چيزي من را خوشحال مي كند؟ چرا اينجا هستم؟ چه چيزي من را آنقدر خوشنود مي‌كند كه در زمان مرگ احساس كنم تمام و كمال زندگي كرده‌ام؟ ترس به شكست مي‌انجامد، و بي‌پروايي به موفقيت مي‌رسد. يكي از اتفاقات بامزه زندگي اين است كه ما عقيده داريم ناميرا هستيم، فكر مي‌كنيم كه مي‌توانيم كارها را به تعويق بياندازيم چون هميشه فكر مي‌كنيم زمان و فرصت ديگري هست. ولي اين يكي از بزرگ‌ترين توهمات زندگي است.

حس زندگي (رماني در معناي زندگي)

  • 8,000 تومان

مي‌شود يك عمر در آرزوي بالا رفتن از يك كوه زندگي كرد و يا راهي يافت و از آن كوه بالا رفت، بدون واهمه از بلندي و بزرگي كود، قدم‌هاي سنجيده و پخته مي‌تواند ما را به قله هر كوهي كه بخواهيم برساند. شناختن يا نشناختن خواسته‌هايمان فقط در دست خود ماست. مردم اكثرا در مورد خواسته‌هايشان حرف مي‌زنند اما عمل نمي‌كنند. فقط در انتظار معجزه مي نشينند. هر فردي مي‌تواند با انجام پنج خواسته بزرگ زندگي دنيايش را تغيير دهد. بياموزد كه بر هر مشكلي مي‌توان غلبه كرد و پيروز شد. انتخاب مسير درست و تمركز، ضامن موفقيت و دستيابي به آرمان‌هاست.

كافه‌اي به نام چرا (مكاني براي يافتن چراهاي زندگي)

  • 23,000 تومان

جان، مردي عجول و شتاب‌زده كه در تقاطع‌هاي واقعي و استعاري سرگردان شده، خود را مقابل غذاخوري كوچك و دورافتاده‌اي مي‌يابد كه گويا در وسط ناكجاآباد واقع شده است. او كه فقط به قصد بنزين زدن براي ادامه سفر پياده شده، به طرزي كاملا متفاوت تغذيه مي‌شود. در آن مكان استثنايي، مشتريان تشويق مي‌شوند درباره‌ي اين سه سوال تعمق كنند: چرا اينجا هستيد؟ آيا از مرگ مي‌ترسيد؟ آيا راضي هستيد؟ جان با اين غذاي فكر و راهنمايي سه شخصيتي كه در كافه ملاقات مي‌كند وارد سفر خودشناسي مي‌شود، و در طول راه به نگرشي تازه نسبت به زندگي و روابط دست مي‌يابد.

كافه چرا

  • 16,000 تومان

گاه زماني كه كمترين انتظار و بيشترين نياز را داريد، خود را در محلي جديد با آدم‌هايي جديد مي‌يابيد و مطالب جديدي مي‌آموزيد. همين اتفاق يك شب در امتداد جاده‌اي تاريك و خلوت براي من افتاد. با نگاه به گذشته، موقعيت آن لحظات، نمادي از وضعيت زندگي‌ام در آن دوره بود. همانطور كه در جاده گم شده بودم در مسير زندگي نيز سرگردان بودم، نامطمئن از اينكه به كجا مي‌روم يا چرا در آن جهت در حركتم ...

صفحه‌ی 1