فیلترها

توليد كننده

باربارا-شر

مرتب سازی
تعداد تصاویر

بازي‌هاي شاد و تاثيرگذار (با رويكرد پرورش روان)

  • 24,000 تومان

بازي‌هاي شاد و تاثيرگذار سبب مي‌شوند كه كودكان احساس سرزندگي بيشتري داشته باشند و اعتماد به نفس بالاتري پيدا كنند. با پرداختن به بازي‌هاي شاد و تاثيرگذار اين كتاب، شما مي‌توانيد عزت نفس كودك خود را افزايش دهيد و پايه‌هاي ايجاد شادي ماندگاري را براي فرزندتان بنا نهيد.

بازي‌هاي شاد كودكانه براي افزايش عزت نفس

  • 28,000 تومان

بازي‌هاي دال بر عزت‌نفس به كودكان نشان مي‌دهد كه بايد خودشان باشند؛ زيرا ماهيت عزت‌نفس، يعني شناخت و پذيرش همان چيزي كه اكنون هستيم. كودكان اشيا نيستند كه طبق سليقه خود، به آن‌ها شكل دهيم، بلكه هر كدام ويژگي‌هايي مخصوص به خود دارند كه بايد آن‌ها را بشناسند. بازي‌هاي اين كتاب نيز، دقيقا در جهت رشد و تقويت همين قابليت پيش مي‌رود؛ از اين رو، كودكان به واسطه اين بازي‌ها مي‌آموزند هم با نقاط ضعف خود آشنا شوند و هم راه‌هاي جديد يادگيري را بشناسند و در زمينه آن پيشرفت كنند.

بازي‌هاي شاد كودكانه براي افزايش توجه و تمركز

  • 35,000 تومان

كتاب حاضر، براي اوليا و مربياني تدارك يافته است كه مي‌خواهند هر روز چند دقيقه‌اي از دنياي مجازي فاصله بگيرند و فقط وقت خود را به پرورش استعدادهاي بالقوه كودكان و نوجوان اختصاص دهند. بازي‌هايي براي افزايش توجه و تمركز شامل 101 بازي براي پرورش دقت و تمركز در كودكان و نوجوانان است تا ضمن پر كردن اوقات آنان با هوشمندانه‌ترين و علمي‌ترين بازي‌ها، سطح هوشياري و دقت‌شان را نيز افزايش دهد.

بازي‌هاي شاد كودكانه براي ارتقاي سطح هوش (101 بازي آسان براي افزايش هوش كودكان)

  • 28,000 تومان

سطح هوش كودكان در يادگيري مهارت‌هاي ذهني، تاثيري مستقيم دارد. ما والدين، نخستين آموزگاران كودكان خود هستيم و دوست داريم آن‌ها باهوش باشند. جالب است بدانيم كه بازي‌ها به منظور ارتقاي سطح هوش كودكان بسيار موثرند و آن‌ها را در كسب تجربيات و دانش‌هاي جديد ياري مي‌كنند؛ از اين رو در اين كتاب، سخن از بازي‌هايي است كه سطح هوشياري كودكان را در چهار زمينه مهارت‌هاي ديداري - فضايي، كلامي - زباني، حسي - حركتي، و مهارت‌هاي رياضي افزايش مي‌دهد.

101 بازي براي افزايش توجه

  • 35,000 تومان

باربارا اين بازي‌ها را در كارگاهايي براي آموزش افراد در سراسر دنيا ارائه كرده است. شركت‌كنندگان در اين كارگاه‌ها، اسباب بازي‌هاي زيادي از مواد دور ريختني درست مي‌كنند. در كارگاه‌هاي ديگر شركت‌كنندگان بازي‌هايي را ياد مي‌گيرند كه بتوانند با آن‌ها مهارت‌هاي تحصيلي را ارتقا داده و يا مهارت‌هاي حسي و حركتي را افزايش دهند. بازي‌ها و فعاليت‌هاي اين كتاب به گونه‌اي تنظيم شده‌اند كه هم مهارت توجه گسترده و هم مهارت توجه متمركز شده و هم جابه‌جايي از يك نوع توجه به نوع ديگر را تقويت مي‌كنند.

صفحه‌ی 1