فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 13,500 تومان
 • 18,000 تومان
 • 6,000 تومان
 • 34,000 تومان

گوزن سياه سخن مي‌گويد (سرگذشت مرد مقدسي از طايفه اوگ لالاسو)

 • 90,000 تومان

دوست من، مي‌خواهم برايت داستان زندگيم را بگويم، چون تو اين‌طور مي‌خواهي؛ اما اگر اين فقط داستان زندگي من بود بي‌گمان برايت نمي‌گفتم؛ گيرم كه مردي زمستان‌هاي بيش‌تري را پشت سر بگذراند، چندان كه اين زمستان‌ها چون برفي سنگين بالاي او را كمان كنند، از اين چه حاصل؟ اين داستان كل حيات است كه مقدس است و گفتنش خوب است.... (گوزن سياه)

سن‌گايي استاد ذن

 • 35,000 تومان

والدين سن‌گايي گيبون كشاورز بودند؛ و او در تمام عمر احترام عميقي براي كشاورزان قائل بود. مي‌نويسد: «كشاورزها بنياد تمدن‌اند.» در يازده‌سالگي خرقه رهباني پوشيد، در درجه اول به اين خاطر كه باري از دوش خانواده بردارد. در مدرسه معبد به آموختن پرداخت كه هم‌آموزه و عمل بودايي را ياد گرفت و هم خوشنويسي، نقاشي و نوشتن شعر را. سن‌گايي در همان جواني نشان داد كه استعداد نقشي دارد...

گيتانجلي (پيشكش سرود)

 • 20,000 تومان

تو مرا بي‌منتها كرده‌اي، رضاي تو اين است. تو اين سبوي شكننده را هميشه خالي كرده‌. باز از حياتي تازه سرشار مي‌كني. تو اين ني كوچك را بالاي تپه‌ها و دره‌ها برده‌اي و. از آن نغمه‌هاي جاودانه نو دميده‌اي. از نوازش انوشه‌‌ دست‌هايت، اين دل كوچك من، از شادي، حدودش را گم مي‌كند و نگفتني را به زبان مي‌آورد. هديه‌هاي بي‌منتهاي تو. فقط به اين دست‌هاي خيلي كوچكم به من مي‌رسند. قرن‌ها مي‌گذرند و تو همچنان مي‌ريزي و. باز براي پر شدن جا هست.

سخن بودا (طرح تعليم بودا بنا بر كانون پالي)

 • 22,000 تومان

بودا كه در لغت به معناي روشني يافته است، در اصطلاح به معناي شناسنده، و بيدار است و اين نامي است ستايش آميز كه به فرزانه هندي، گوتمه داده‌اند و او آيين رهايي را ـ كه در جهان به آيين بودا معروف است ـ كشف و بيان كرده است.

درباره بودا

 • 13,500 تومان

اين كتاب كند و كاوي است در آموزه‌هاي محوري بودا، يعني چهار حقيقت جليل، راه هشتگانه،‌ تحليل بودا از مفهوم «خود»، اخلاق بودايي، مهر، غم‌خوارگي، آگاهي، سير در عوالم دروني يا مديتيشن، همزايي مشروط و گدايي كردن رهروان. ما در مطالعه اين آموزه‌ها دين بودايي را مطالعه نمي‌كنيم، كه آيين‌ها، سنت‌هاي فرهنگ و باورها و اعمال گوناگون بودايي را نيز شامل مي‌شود...

شنيدن از دائو د جينگ (متن كهن چيني)

 • 59,000 تومان

دائو د جينگ (Dao de jing) كتاب چيني كهني است در آيين كشورداري بر اساس فلسفه دائويي، يا دائوئيسم. اسم اين كتاب مركب از سه جزء است: «دائو»، يعني راه، طريقت؛ «ده»، كه «بهره‌مندي» از دائو است، آن را فضيلت، نيرو يا «هنر» كشورداري دانسته‌اند؛ و «جينگ»، به معني «كهن‌نامه» يا كتاب رسمي است.

دعوت به تمرين ذن

 • 60,000 تومان

اين كتاب درباره ذن است و براي كساني نوشته مي‌شود كه از ذن يا چيزي نمي‌دانند يا خيلي كم مي‌دانند به اين منظور تا جايي كه ممكن است كتاب ساده شده تا خواننده بتواند كل جنگل را ببيند نه آن كه به اين يا آن درخت بياويزد. ذن اساسا نوعي عملكرد يا تمرين است و نظريه‌يي از يك اعتقاد جزمي نيست. لغت ذن، يا چن، از لغت ديانه سنسكريت گرفته شده است كه به معني تفكر و نظاره است.

سخنان لائوزه

 • 18,000 تومان

مردم اين جهان براي زر و نام، خود را بندي غل و زنجير مي‌كنند، بعد از جهان غبار و درياي تلخي حرف مي‌زنند. نمي‌دانند كه: ابرها سفيدند، كوه‌ها سبز رودها جاري‌اند، صخره‌ها بر پاي ايستاده‌اند شكوفه‌ها فرا مي‌خوانند، پرندگان شادمانه جيك‌جيك مي‌كنند دره‌ها پاسخ مي‌دهد، هيزم‌شكن‌ها آواز مي‌خوانند اين جهان، وانگهي، غبار نيست دريا، وانگهي تلخ نيست فقط اين است كه: آنها خودشان غبار و تلخي را در دل‌هاشان مي‌گذارند.

فلسفه بودا

 • 6,000 تومان

اين كتاب كند و كاوي است در آموزه‌هاي محوري بودا، يعني چهار حقيقت جليل، راه هشت‌گانه، تحليل بودا از مفهوم خود، اخلاق بودايي، مهر، غم‌خوارگي، آگاهي، سير در عوالم دروني يا مديتيشن، هم‌زايي مشروط و گدايي كردن رهروان.

دائو رابطه‌ها (تعادلي ميان زن و مرد)

 • 48,000 تومان

دائو رابطه‌ها (تعادلي ميان زن و مرد)

كليدهاي ذن

 • 34,000 تومان

تيك نات هان، رهرو بودايي و شاعر مبارز سياسيِ اهل ويتنام، كه در غرب بسيار پرآوازه است، صاحب چند كتاب مشهور از قبيل: لمس صلح، نفس بكش! و تو زنده‌اي، است. اين كتاب ترجمة پنج فصل از هفت فصلِ كتابِ كليدهاي ذن است. پرده‌هايي از كارهاي سِن‌‌گايي نقاش ژاپني توسط مترجم به متن كتاب افزوده شده است.

صفحه‌ی 1