فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پزشك و روح
  • 53,000 تومان
  • با تخفیف: 53,000 تومان
راه رفتن و مراقبه (راه درازي كه به شادي مي‌انجامد)
چگونه خدا را بشناسيم
  • 78,000 تومان
  • با تخفیف: 78,000 تومان

پزشك و روح

  • 53,000 تومان

- نقش لوگوتراپيست وسعت بخشيدن به ميدان ديد بيمار است، تا آنجايي كه معني و ارزش‌ها در ميدان ديد و حيطه خودآگاه بيمار قرار گيرد. - كسي كه چرايي زندگي را يافته است، با هر چگونه‌اي خواهد ساخت. - رنج وقتي معنا يافت، معنايي چون گذشت و فداكاري، ديگر آزارهنده نيست. - لوگوتراپي با در نظر گرفتن گذرايي هستي و وجود انساني به جاي بدبيني و انزوا، انسان را به تلاش و فعاليت فرا مي‌خواند.

راه رفتن و مراقبه (راه درازي كه به شادي مي‌انجامد)

  • 35,000 تومان

در كتاب راه درازي كه به شادي مي‌انجامد، تيك نات‌هان رهبان بودايي و كانديد جايزه صلح نوبل در باب اساسي‌ترين روش مراقبه (مديتيشن) يعني مراقبه ضمن راه رفتن آموزش مي‌دهد و طي آن راه رفتن و چگونگي لذت بردن از هر قدم، هر نفس، آسمان آبي و مناظر و زيبايي‌هاي طول راه را آموزش مي‌دهد. تيك‌نات‌هان در اين كتاب شرح مي‌دهد كه چگونه اين روش ساده به او كمك كرده است تا در لحظات دشوار زندگي به آرامش و صميميت برسد. مديتيشن با راه رفتن به احساس شادي، تعادل و آرامش مي‌انجامد. اين كتاب كوچك را ضمن راه رفتن مي‌توان در جيب گذاشت و مطالعه كرد.

چگونه خدا را بشناسيم

  • 78,000 تومان

نويسنده در اين كتاب سير شناخت خدا و واصل شدن را در هفت مرحله و با مطرح كردن هفت پاسخ نشان مي‌دهد. در هر يك از اين مراحل، انسان به خدايي دست مي‌يابد كه متناسب با سوالات مطرح شده در آن مرحله و جايگاه قرارگيري آدمي است و، به همين نسبت، پاسخ‌ها نيز در هر مرحله متفاوت است. چنان كه خودش مي‌نوسيد: پاسخ‌هاي هفت‌گانه مغز انسان راه‌هايي براي دست‌يابي به برخي از صور خدا است. در هر مرحله‌اي، وجود خدا را در آن مرحله، ثابت مي‌كند.

صفحه‌ی 1