فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قدرت فكر
 • 59,500 تومان
 • با تخفیف: 59,500 تومان
افزايش ميزان وفاداري مشتري (راهكارهاي تخصصي پيرامون وفادار كردن و سودآوري مشتري)
سزاوار (اعتماد به نفس خود را تقويت كنيد تا ارزش خالصتان رشد كند)
روياي شفاف (كتاب گويا)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
اين‌قدر كار نكن يه كم فكر كن (فرصتي براي فكركردن نيست)
قدرت نرم
 • 59,500 تومان
 • با تخفیف: 59,500 تومان
آموزش خواب‌ديدن و به يادآوردن آن (راهنماي مختصر و مفيد جهت هشياري در روياها و زندگي)
داستاني درباره خلاقيت و شهامت
 • همراه با تخفيف
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 32,200 تومان
مديريت تغيير (10 مقاله‌ از HBR با مقاله رهبري تغيير)
دايره‌المعارف يوگا
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان

قدرت فكر

 • 59,500 تومان

فكر چيست؟ روش درست فكر كردن چگونه است؟ آيا ذهن بر جسم اثر مي‌گذارد؟ چگونه؟ چنين سوالاتي به ذهن هر انساني خطور مي‌كند و معمولا بي‌جواب مي‌ماند. در دهه‌هاي گذشته انديشمندان غربي آثاري با عناوين قدرت فكر، اثر ذهن بر جسم و... تاليف كرده‌اند، بي‌آنكه توصيه چنداني پيرامون ساختار فكري انسان ارائه كنند. كتابي كه اكنون در دست داريد توسط سوامي شيواناندا كه خود پزشك، يوگي و صاحب سبك و خالق بيش از 300 كتاب است، نوشته شده است. او علت گرفتاري‌هاي امروز جوامع بشري را داشتن نقص در طرز تفكر افراد مي‌داند و در اين اثر به جاي تجويز مسكن، به ارائه راهكارهاي موثر پرداخته است. براي داشتن جامعه سالم، بايد از خودمان شروع كنيم.

افزايش ميزان وفاداري مشتري (راهكارهاي تخصصي پيرامون وفادار كردن و سودآوري مشتري)

 • 72,500 تومان

شما براي اين كه مشتريان‌تان دوباره برگردند و كسان ديگري را هم با خودشان بياورند، چه مي‌كنيد؟ اگر براي ايجاد مشتريان وفادار و پول‌ساز نياز به بهترين راه‌كارها و ايده‌ها داريد اما وقتش را نداريد كه آن راه كارها و ايده‌ها را پيدا كنيد، اين كتاب مخصوص شماست. در اينجا نه ديدگاه مفيد و الهام‌بخش يكجا جمع است. اين مجموعه مقالات اچ. بي. آر. به شما كمك مي‌كند: - مشتريان عصباني را به وكلاي وفادار خود تبديل كنيد. - افراد بيشتري پيدا كه شما را توصيه كنند. - با جلب رضايت كاركنان‌تان، ميزان رضايت مشتري‌ها را بالا ببريد. - روش مشتريان پولساز تمركز كنيد، چه رفادار باشند چه نباشند. - در تجارت‌تان روي تكنولوژي مديريت روابط با مشتريان سرمايه‌گذاري كنيد. - جهت بازاريابي موثرتر داده‌هاي مربوط به مشتربان را جمع‌آوري و ذخيره كنيد. - ارزش‌هاي مادام‌العمري مشتريانتان را افزايش دهيد.

سزاوار (اعتماد به نفس خود را تقويت كنيد تا ارزش خالصتان رشد كند)

 • 65,000 تومان

بعضي‌ها عاشق پول هستند، بعضي‌ها نه چندان، اما وقتي پول نداريم براي پولدار شدن مي‌جنگيم. راستي چرا پول ريشه همه نگراني‌هاست؟ آيا پول آرامش مي‌آورد؟ بله! طبق مطالعات و تحقيقات نويسنده نانسي لوين، كليد موفقيت مالي در تغيير شغل نيست، بلكه در تغيير باورهاي محدودكننده ماست و ايجاد تغيير در باورهاي محدودكننده، چيزي فراتر از يادگيري موضوعات مربوط به سرمايه‌گزاري است. نانسي در اين كتاب بر موضوع مهمي تاكيد دارد: ارزش خالص (مالي) هر فرد، تاثير مستقيمي بر اعتماد به نفس او دارد و باعث مي‌شود فرد به ريشه مشكلات دروني خود پي ببرد و درونا احساس شايستگي را جايگزين حس بي‌لياقتي كند. اين كتاب الهام‌بخش، كه مملو از داستان‌هاي واقعي افراد است، حاوي پرسش و پاسخ‌هايي تامل‌برانگيز است و نويسنده در 10 مرحله به خواننده كمك مي‌كند.

روياي شفاف (كتاب گويا)

 • 35,000 تومان

استفن لابرگ از نظر علمي ثابت كرده است كه افراد هم زمان با خواب و ديدن رويا، مي‌توانند در روياهايشان كاملا هوشيار باشند. مولف كتاب روانشناسي هوشياري دكتر رابرت اورنشتاين مي‌گويد: روياي شفاف، يعني خواب و رويا ديدن، ضمن آن‌كه در روياهايتان كاملا هوشيار هستيد، درمي‌يابيد كه كل دنياي خواب ساخته ذهن شماست و با اين هوشياري همراه با شعف، سفرهاي رويا شبانه را كاوش و درك مي‌كنيد، تا از خودتان شناخت بيشتري پيدا كنيد.

اين‌قدر كار نكن يه كم فكر كن (فرصتي براي فكركردن نيست)

 • 62,500 تومان

اين كتاب نشان مي‌دهد كه چطور عملكرد كاري و فرهنگ رسانه‌اي و سيستم آموزشي ما در حال حاضر، براي نوآوري زيان‌آور است. معمولا بهترين ايده‌هاي ما زماني به وجود مي‌آيند كه مجاز باشيم به تفصيل و در محيطي بدون مزاحمت فكر كنيم. كريس لوئيس راهكار نو آورانه و يكپارچه‌اي را پيشنهاد مي‌كند، كه ضامن تحقيقاتي پيشرو و مطابق آخرين روش‌هاي علمي در هنر و فلسفه باشد، تا بتواند هشت ويژگي‌اي را (باور، سكوت، رويا ديدن، رهايي، آسايش، تكرار، بازي و آموزشي) كه شما نياز داريد تا خلاقيت خود و تيم‌تان را احيا كنيد را ايجاد كند. كانديد با طيف گوناگوني از رهبران كسب و كار، هنرمندان، دانشگاهيان، روانشناسان و سياستمداران و همچنين بر سرشناسان ارتشي و مذهبي مصاحبه مي‌كند و گزارش‌هاي شخصي جذابي را از موفقيت‌هاي تخيلي، خلق ايده‌ها و رهبري ارائه مي‌كند.

قدرت نرم

 • 59,500 تومان

هيلاري گالو در كتاب «قدرت نرم» راه موثري را براي به دست آوردن آن‌چه مي‌خواهيد چه در داخل و چه در خارج اتاق هيئت رئيسه ارائه مي‌كند. هيلاري، كه به عنوان يك وكيل سال‌ها در مذاكره براي انجام معاملاتي به ارزش ميليون‌ها پوند دست‌اندركار بوده، نتوجه شد كه رفتارهاي زورگويانه و سختگيرانه به ندرت او و موكلينش را به نتايج دلخواه مي‌رسانند. ظرف سال‌ها او راه جديدي براي مذاكره ابداع كرد: «قدرت نرم» و به زودي متوجه شد كه كار و زندگي خانوادگي‌اش غني‌تر شده است. معمولا ما در زندگي و در كار، آسيب‌پذيري‌هاي دروني‌مان را زير نقاب سختگيري، تزلزل‌ناپذيري و نهايتا رويكردهاي ناموثر پنهان مي‌كنيم. در عوض گالو ثابت مي‌كند كه قدرت واقعي ما ريشه در نيرو گرفتن از هسته ذهني‌مان و برقراري تعادل ميان نيروهاي دروني‌مان با ظاهري نرم‌تر و قابل دسترس‌تر دارد. او به ما ياد مي‌دهد با ناديده گرفتن قضاوت‌ها و پيش‌داوري‌هايمان و متمركز كردن نيروهايمان روي آن‌چه ما عملا نياز به انجامش داريم، واقعيت را واضح‌تر ببينيم. آنچه در ابتدا يك تاكتيك مذاكره بود، به فلسفه زندگي تبديل شد. هدف شما چه انجام يك معامله تجاري باشد، چه به رختخواب فرستادن فرزندانتان، كتاب «قدرت نرم» روشي برازنده، كل نگرانه و مهم‌تر از همه روشي موثر است براي آن كه به خواسته‌تان برسيد و در عين حال مهربان باشيد.

آموزش خواب‌ديدن و به يادآوردن آن (راهنماي مختصر و مفيد جهت هشياري در روياها و زندگي)

 • 19,500 تومان

استفن لابرگ از نظر علمي ثابت كرده است كه افراد همزمان با خواب و ديدن رويا، مي‌توانند در روهاهايشان كاملا هوشيار باشند. مولف كتاب روانشناسي هوشياري دكتر رابرت. اي اورنشتاين مي‌گويد: روياي شفاف، يعني خواب و رويا ديدن، ضمن آنكه در رويايتان كاملا هوشيار هستيد، درمي‌يابيد كه كل دنياي خواب ساخته ذهن شماست و با اين هوشياري همراه با شعف، سفرهاي روياي شبانه را كاوش و درك مي‌كنيد، تا از خودتان شناخت بيشتري پيدا كنيد. اسفن لابرگ در اين كتاب با معرفي برنامه آموزشي، راهنمايي موجز براي بيداري در روياها و زندگي‌تان ارائه مي‌كند. همچنين ياد مي‌گيريد كه از اين حالت هوشياري جالب، براي الهام خلاق، شفاي عاطفي، بينش‌هاي عميق در قلمرو بيداري و ساير موارد استفاده كنيد. حاصل تحقيقات بيست‌ساله‌ي لابرگ در دانشگاه استنفورد، و موسسه لوسيديتي، شامل بسياري از كشفيات و تكنيكهاي جديدي است، كه در اين كتاب آسان‌ترين و موثرترين آنها گفته مي‌شود، تا شما به كمك آن بتوانيد مكاشفات شبانه‌تان را به سوي روياي شفاف آغاز كنيد.

داستاني درباره خلاقيت و شهامت

 • 35,000 تومان

كتاب «داستاني درباره خلاقيت و شهامت» به موضوع مهم تنوع نيروي كاري ديدگاه جديدي مي‌بخشد. اين كتاب حكايتي است براي عصر ما كه به شيوه‌اي بليغ و جذاب نگاشته شده است. اين كتاب بيان‌گر واقعيتي است كه همه روزه در سازمان‌هاي سراسر دنيا اتفاق مي‌افتد ـ چگونگي مديريت افزايش تنوع نيروي كار به منظور جذب استعداد، انرژي و تعهد تمامي كارمندان. اين كتاب بيستمين ويرايش اثر فوق بوده و حاوي نكات، ابزارها و راهبردهاي جديد براي افرادي است با خصوصيات پنگوئني و طاووسي. تفاوت‌ها براي جدايي و بيگانه شدن نيستند. ما متفاوت خلق شده‌ايم تا نياز به يكديگر را درك كنيم و بفهميم. انواع مختلف پرندگان بايد با هم جمع شوند تا با قرار دادن نبوغ، مهارت‌ها و خلاقيت‌ها در كنار هم بتوانند سرزمين فرصت‌ها را خلق نمايند. تفسير و توضيح واژه‌هاي اين كتاب دوست‌داشتني اين است: تبادل دانش ما را خردمند مي‌كند، و خردمندي موجب موفقيت‌مان مي‌شود.

مديريت تغيير (10 مقاله‌ از HBR با مقاله رهبري تغيير)

 • 49,500 تومان

10 مقاله از بخش مطالعات كسب و كار هاروارد پيرامون مديريت تغيير اقدامات مربوط به تغيير بيشتر شركت‌ها با شكست مواجه مي‌شود. لازم نيست شركت شما هم به اين وضع دچار شود. اگر تاكنون مطلبي درباره مديريت تغيير نخوانده‌ايد، اين 10 مقاله را مطالعه كنيد. ما صدها مقاله بخش مطالعات كسب و كار هاروارد را جستجو كرده ومهم‌ترين آن‌ها را براي شما انتخاب كرده‌ايم تا بتوانيد سازمان‌تان را رهبري كنيد. اين كتاب شما را به موارد زير ترغيب خواهد كرد: از طريق هشت مرحله مهم، موفق به ايجاد تغيير شويد. حس اضطرار ايجاد كنيد. به شرايط نامطلوب موجود غلبه كنيد. براي اجراي طرح تغيير آماده شويد. افراد منفي‌باف را سركوب كنيد. مشكلات مربوط به تغيير را به حداقل برسانيد. بر منابع موجود تمركز كنيد. هنگامي كه كسب و كار خوب است براي ايجاد تغيير انگيزه ايجاد كنيد.

دايره‌المعارف يوگا

 • 32,000 تومان

اين كتاب يكي از سه كتاب مركز يوگاي شيوا ناندا در كانادا است كه ضمن آگاهي دادن در زمينه‌هاي مختلف آموزش يوگا به علاقمندان، مي‌تواند به عنوان يك مرجع نيز مورد استفاده قرار بگيرد. مطالبي كه در اين كتاب به آنها پرداخته شده عبارتند از: پنج نكته در مورد يوگا، سيزده آساناي اصلي، يوگا درماني، رژيم غذايي يوگا، انواع سسِ سالاد، انواع سالاد، انواع سوپ، غذاهاي اصلي، انواع دسر

صفحه‌ی 1