فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

اخلاق حرفه‌اي در مديريت

  • 5,500 تومان

مي‌توان كار درست انجام داد و در كسب و كار هم موفق بود. يكي از مشكلات ما اين است كه اخلاق هيچ‌گاه در حوزه كسب و كار يا به‌طور كلي در حوزه اجتماعي و يا سياسي مطرح نبوده بلكه همواره موضوعي شخصي بوده است. شركت‌هايي كه در فعاليت‌هايشان درستي را رعايت مي‌كنند، نسبت به مسئوليت‌هاي اجتماعي‌شان متعهدند و دستاورد اين تعهد براي آن‌ها سوددهي بيش‌تر است. هميشه به هنگام قرار گرفتن بر سر دوراهي اخلاقي، از خود بپرسيد در موقعيتي مشابه، انتظار چه رفتاري را از ديگران دارم؟ از مردم بخواهيد شما را تحت نظر قرار بدهند. زيرا هيچ‌چيز مانند بازخواست‌پذيري فرد را صادق نگه نمي‌دارد. مشكلات پيش‌آمده براي برخي از مديران عامل كه منجر به نابودي شركت‌ها و از دست‌دادن مشاغل‌شان شده ناشي از اين است كه آنان قبل از دستيابي به قدرت، زمينه‌هاي اخلاقي را در خود تقويت نكرده بودند. كساني كه در پرورش نظم شخصي موفق نيستند، براي سرپا ماندن دست به تقلب مي‌زنند.

مديريت زندگي (راز موفقيت شما در برنامه‌ريزي روزانه‌تان نهفته است)

  • 35,000 تومان

بهترين درسي كه يك پدر مي‌تواند به فرزندان خود بياموزد، عشق به مادر است. عاقل كسي است كه نيروي خود را براي كارهايي كه درخور او نيست هدر ندهد، و عاقل‌تر كسي است كه از ميان تمام كارهايي كه به خوبي از عهده‌اش برمي‌آيد بهترين را انتخاب كرده و با عزمي راسخ آن را دنبال كند. ما صرف وقت با كاركنان مشكل‌دار را در اولويت قرار مي‌دهيم، در حالي كه بايد براي كاركنان توانمند اولويت قائل شويم. زماني كه براي ديگران صرف مي‌كنيد يك سرمايه‌‌گذاري بزرگ محسوب مي‌شود. فردي كه بر رويش سرمايه‌گذاري مي‌كنيد را به دقت انتخاب كنيد. وقتي سپاسگزاري را بياموزيم به جاي تمركز بر بدي‌ها بر خوبي‌هاي زندگي خود تمركز مي‌كنيم. اگر نخواهيم كسي نمي‌تواند ما را شاد كند. شادي‌آفريني در زندگي، وظيفه خود ماست. برنامه‌ريزي براي كارهاي روزانه راز موفقيت شما در زندگي است.

انسان‌هاي موفق چگونه مي‌انديشند (فكر خود و در پي آن زندگي خود را تغيير دهيد)

  • 15,000 تومان

فرازهايي از كتاب: فكر كردن كار ساده‌اي نيست؛ به همين جهت تعداد متفكران اندك است. انديشمندان بزرگ متخصص خلق انگاره‌هاي مثبت؛ و تصاوير خوش‌بينانه در ذهن خود و ديگران هستند. من هيچ متفكر خلاقي را نمي‌شناسم كه به گزينه‌ها عشق نورزد. جستجوي گزينه‌هاي گوناگون؛ تخيلات را تحريك مي‌كند؛ و تخيلات براي خلاقيت داشتن بسيار ضروري است. فرد كودن كسي است كه از همه چيز مطمئن است؛ و كسي كه از همه چيز مطمئن است يك كودن هميشگي است. يك ايده تازه بسيار حساس است. ممكن است با يك نيشخند يا خميازه به قتل برسد؛ با يك كنايه به حال ضعف بيفتد؛ يا با يك اخم به حد مرگ نگران شود. به ‌خاطر داشته باشيد كه بيش‌تر محدوديت‌هايي كه در مقابل ما قرار دارند توسط ديگران اعمال نشده‌اند؛ بلكه ما خودمان ايجاد ‌كننده آن‌ها هستيم. پرورش ايده‌هاي جديد به سختي خلاص شدن از ايده‌هاي قديمي نيست. موفقيت‌هاي امروز؛ بزرگ‌ترين دشمن موفقيت‌هاي فرداي ما هستند. در جهان هيچ‌كاري شريف‌تر از اين نيست كه به يك انسان ديگر كمك كنيم و در موفقيت او سهيم باشيم. شما به هر حال بايد فكر كنيد؛ پس چرا افكار بزرگ نداشته باشيد؟

صفحه‌ی 1