فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 17,000 تومان
  • 17,000 تومان

بازاريابي

  • 17,000 تومان

موفقيت يا شكست شما در كسب و كارتان، به موفقيت يا شكست در تلاش‌هايتان در بازاريابي بستگي دارد. اگر بتوانيد خواسته و نياز مشتريان خود را شناسايي و آنها را برآورده كنيد، به نتايجي شگفت‌انگيز دست خواهيد يافت. اين راهنماي حياتي كه برگرفته از قدرت تشخيص برايان تريسي در تجارت است، بيست و يك نظريه قدرتمند را شامل مي‌شود كه مي‌توانيد با به كارگيري آنها بلافاصله نتايج بازاريابي راهبردي خود را بهبود ببخشيد. اين كتاب كاربردي به همراه راهبردهاي بازاريابي آزمايش شده در طول زمان، به شما نشان مي‌دهد كه چگونه بر رقبا غلبه كنيد، فروش و سود را افزايش دهيد و در بخش بازار مربوط به شغلتان تسلط يابيد.

رهبري

  • 17,000 تومان

هيچ‌كس ذاتا رهبر به دنيا نمي‌آيد. اما چه چيزي باعث مي‌شود تا بعضي افراد به قدري جاذبه داشته باشند كه الهام‌بخش ديگران در پيروي از خودشان شوند؟ متخصص موفقيت، برايان تريسي، به هزاران نفر كمك كرده است تا رهبراني استثنايي شوند و اكنون در اين كتاب موجز و قدرتمند، به شما مي‌گويد كه چگونه مي‌توانيد منبع الهام براي صداقت، اعتماد و وفاداري باشيد. حس هدفمند بودن را در افراد سازمان خود ايجاد كنيد. انگيزه و اشتياق ديگران را برانگيزانيد تا به چشم‌انداز شما متعهد باشند. رهبري در سطح عالي، رمز و راز نيست. مهارتي قابل يادگيري است. اين راهنماي كوچك و حياتي به همراه روش‌هاي كاربردي و اثبات شده، به شما كمك خواهد كرد استعداد بالقوه‌تان را براي رهبري كشف كنيد.

مديريت زمان (مديريت زمان 2014)

  • 24,000 تومان

احساس ناتواني در كنترل زمان منبع اصلي اضطراب، آشفتگي و افسردگي است. هر چه بهتر بتوانيد رويدادهاي زندگي شخصي و كاري خود را سازماندهي و كنترل كنيد، حس بهتر و انرژي بيشتري خواهيد يافت، راحت‌تر مي‌خوابيد و كارهاي بيشتري را به اتمام خواهيد رساند. شما مي‌توانيد با استفاده از روش‌هاي ارائه شده در اين كتاب، هرروز دو ساعت وقت اضافي به‌دست آوريد و عملكرد خود را دو برابر كنيد، تا زماني كه چهار اصل بازدهي- خواستن، قاطعيت، اراده، نظم و ترتيب - را در دستور كار داشته باشيد.

صفحه‌ی 1