فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 79,000 تومان
  • 34,000 تومان

به سوي كاميابي 1 (نيروي بيكران)

  • 115,000 تومان

با خواندن اين كتاب و انجام تمرين‌هاي آن از تمام ترس‌هاي آشكار و پنهان خود رها مي‌شويد و توان خود در رسيدن به اهدافتان را چند برابر مي‌كنيد. اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه كنترل ذهن و بدن و به‌دنبال آن زندگي خود را به‌دست بگيريد. از اين كتاب مي‌توانيد به عنوان كتابي مرجع در چالش‌هاي پيش‌رو و تغيير در زندگي شخصي و اجتماعي خود استفاده كنيد.

چرا آدم‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند

  • 35,000 تومان

كشف اين‌كه چرا انسان‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند و چگونه ما تبديل به بدترين دشمن خود مي شويم يكي از بزرگ‌ترين تحقيقاتي است كه ممكن است انجام دهيم. كشفي روشنگرانه كه مي‌تواند جنبه تاريك و پنهان وجود ما را كه روي انتخاب‌هايمان تاثير گذاشته و بر ساير جنبه‌هايمان نفوذ مي‌كند آشكار كند. اين سفر ما را به قلب دوگانگي وجودمان يعني مركز روشنايي و تاريكي كه وجود ما را دربر گرفته است مي‌رساند و اين اتفاقي چال‌ برانگيز است چرا كه اكثر ما به درستي خود را نمي‌شناسيم. ما دنيا را از زاويه‌اي كه با آن آشنا هستيم مي‌بينيم و هركار خوب يا بدي براي حمايت از خودي كه فكر مي‌كنيم هستيم، انجام مي‌دهيم. اين تحقيق از ما مي‌خواهد كه قدمي فراتر از آن‌چه تاكنون حقيقت مي‌دانستيم برداشته و با مكانيسم‌هاي پنهان درون خود كه ما را به ‌سوي صدمه به خود مي‌كشانند آشنا شويم.

آدم‌هاي سمي

  • 79,000 تومان

دكتر ليليان گلاس متخصص بنام روابط اجتماعي و ارتباط غير كلامي نويسنده كتاب آدم‌هاي سمي، بعد از چاپ اين كتاب بود كه عبارت «آدم‌هاي سمي» وارد فرهنگ لغت درمان شد. كساني هستند كه زندگي را به كام شما زهر مي‌كنند، همسر، فرزند، دوست، كسي كه عاشقتان شده، رئيس، همكار، حتي شريك كاري‌تان مي‌تواند كاري كند كه احساس بي‌كفايتي و بي‌ارزشي كرده و دچار رنج‌هاي احساسي و فيزيكي شويد. دكتر گلاس اين افراد را در 30 گروه دسته‌بندي كرده است. سركوفت زننده، پرحرف، خودنابودگر، فراري، آتش‌فشان خاموش ولي مرگ‌بار، خبرچين، مشت‌زن عصبي، قرباني، دو روي خائن، پهلوان پنبه‌هاي بي‌خبر، رواني‌ها، دروغ‌گوهاي مزخرف، مداخله‌گرها، خسيس‌هاي بي‌چاره، افراطي‌ها / متعصب‌ها، خودشيفته‌ها، چاپلوس‌ها، متظاهران مذهبي، خود برتربين‌ها، رقيب‌ها، كنترل‌گرها، منتقدهاي شاكي، عقل‌كل مغرور، يخچال‌ها، كج‌خيال‌هاي شكاك، فتنه‌گرها. البته اين افراد براي همه سمي نيستند ممكن است شخصا در مقابل شما سمي باشند. دكتر گلاس استراتژي‌هاي سازماني به شما ارائه مي‌دهد تا بتوانيد تشخيص دهيد چه كسي فقط براي شما سمي است. او نه‌تنها به شما كمك مي‌كند اشخاص سمي زندگي خود را پيدا كنيد بلكه 10 تكنيك براي برخورد و رابطه موفق با آن‌ها ارائه مي‌دهد. اين كتاب به شما مي‌گويد چگونه با فردي كه زندگي شما را ويران كرده و لذت زندگي را از شما گرفته است برخورد كرده و زندگي خود را نجات دهيد.

به سوي كاميابي (4) قدم‌هاي بزرگ

  • 25,000 تومان

با خواندن اين كتاب و انجام تمرين‌هاي آن از تمام ترس‌هاي آشكار و پنهان خود رها مي‌شويد و توان خود در رسيدن به اهدافتان را چند برابر مي‌كنيد. اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه كنترل ذهن و بدن و به دنبال آن زندگي خود را به دست بگيريد. از اين كتاب مي‌توانيد به عنوان كتابي مرجع در چالش‌هاي پيش ‌رو و تغيير در زندگي شخصي و اجتماعي خود استفاده كنيد.

اثر مركب

  • 34,000 تومان

شعار تو خالي ممنوع، اغراق ممنوع، جادوگري به منظور حل آسان مشكلات ممنوع. در كتاب اثر مركب تصميمات به سرنوشت شما شكل مي‌دهد، تصميمات روزمره يا شما را به آن زندگي كه آرزومندش هستيد خواهد رساند يا به دليل عدم اقدامات لازم براي تغيير آن با شكست مواجه خواهد كرد. دارن هاردي نويسنده و سردبير مجله موفقيت در اين كتاب خلاصه‌اي از اصول اساسي را به منظور رسيدن به بزرگترين دستاوردها در تجارت، روابط و فراتر از اينها ارائه مي‌دهد.

موفقيت نامحدود در 22 روز

  • 12,000 تومان

شما هم مي‌توانيد از توانايي‌هاي خود از قبيل تفكر خلاق، استعدادهاي هنري و انرژي جسماني استفاده‌هاي ارزشمندي ببريد و آن‌ها را به موفقيت، ثروت، تندرستي و شادي تبديل كنيد. اين كتاب قبل از آن‌كه بخواهد در مورد چگونگي‌ها به شما بگويد، سعي مي‌كند انگيزه‌ي تلاش را در شما تقويت كند. دكتر ناپلئون هيل در اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه: به خودتان انگيزه بدهيد، ابتكار عمل و انضباط فردي خود را توسعه بدهيد، از تجسم خلاق استفاده كنيد، سطوح انرژي خود را بالا ببريد و شغلي خوب پيدا كنيد.

صفحه‌ی 1