فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

بازآفريني (چگونه ادامه زندگي‌تان را به بهترين دوران زندگي خود تبديل كنيد)

 • 34,000 تومان

چشم‌انداز تغيير كردن، هيجان‌انگيز و تا حدي ترسناك به نظر مي‌رسد؛ اما كليد دستيابي به موفقيت، سلامت و رضايت واقعي از كار و زندگي است. كتاب بازآفريني برايان تريسي، از راز بازآفريني خودتان پرده برمي‌دارد؛ به اين ترتيب كه خط بطلاني بر گذشته تان مي‌كشد و به شما نشان مي‌دهد كه چگونه زندگي و شغل‌تان را آنگونه كه همواره مي‌خواستيد، از نو آغاز كنيد. اين كتاب راهنماي تغيير روش زندگي، به شما نشان مي‌دهد كه چگونه: آنچه را واقعا برايتان مهم است، تشخيص دهيد كنترل شغل‌تان را يك بار براي هميشه در دست گيريد. اهداف‌تان را تعيين كنيد و شغلي را كه واقعا مي‌خواهيد، بيابيد...

كاري را كه دوست داريد انجام دهيد پول مي‌آيد (راه صحيح امرار معاش را بياموزيد)

 • 5,000 تومان

ديگر صبح‌هاي شنبه غم‌انگيز نيست... كتابي كه در دست داريد، گام به گام به شما كمك مي‌كند تا شغل‌تان وسيله‌اي براي ابراز و ارضاي نيازها، استعدادها و علايق‌تان باشد. مارشا سينتار با استفاده از مثال‌هاي واقعي، به شما نشان مي‌دهد چطور بر ترس‌هاي‌تان غلبه كنيد، گام هاي كوچكي برداريد كه امكان گام‌هاي بزرگ تر را براي‌تان فراهم مي‌كنند و تبديل به فردي شويد كه كارش، وسيله ابراز ويژگي‌هاي خود، رشد و عشق‌ورزي است.

قله‌ها و دره‌ها (راهي براي مديريت لحظه‌هاي خوب و بد زندگي

 • 25,000 تومان

اثري ديگر از نويسنده «چه كسي پنير من را جا‌به‌جا كرد؟» قله‌ها و دره‌ها همان فرازها و فرودهاي زندگي و كار همه انسان‌ها است. در داستان قله‌ها و دره‌ها، كشف خواهيد كرد كه چگونه مي‌توانيد: زودتر از دره بيرون بياييد. مدتي طولاني‌تر در قله بمانيد. قله‌هايي زياد و دره‌هايي كم داشته باشيد. اين كتاب، به شما مي‌آموزد كه چگونه: اشتباهاتي كه در موقعيت‌هاي خوب انجام مي‌دهيد، فرداي بد زندگي‌تان را مي‌سازند. و اين‌كه اقدامات عاقلانه، در وضعيت بد امروز، لحظه‌هاي خوب فرداي‌تان را خلق مي‌كنند.

كاري را كه دوست داريد انجام دهيد پول مي‌آيد (راه صحيح امرار معاش را بياموزيد)

 • 14,000 تومان

كتابي كه در دست داريد، گام به گام به شما كمك مي‌كند تا شغل‌تان وسيله‌اي براي ابراز و ارضاي نيازها، استعدادها و علايق‌تان باشد. مارشا سينتار با استفاده از مثال‌هاي واقعي، به شما نشان مي‌دهد چطور بر ترس‌هاي‌تان غلبه كنيد، گام‌هاي كوچكي برداريد كه امكان گام‌هاي بزرگ‌تر را براي‌تان فراهم مي‌كنند و تبديل به فردي شويد كه كارش، وسيله ابراز ويژگي‌هاي خود، رشد و عشق‌ورزي است. شما مي‌آموزيد كه چگونه: از نيروهاي دروني و استعدادهاي منحصر به فرد خود استفاده كنيد. با سه سوال مهم و كليدي، اعتماد به نفس‌تان را ارزيابي و تقويت كنيد. بايدهاي منسوخ را كنار بگذاريد. با مقاومت‌هاي دروني خود مقابله كنيد. شغل نامناسب خود را رها كنيد. و درآمد بيشتر و بهتري كسب كنيد.

فقط پسرها بخوانند (هر چه بايد درباره بلوغ بدانيد)

 • 22,000 تومان

دوره‌ي بلوغ آنقدر كه به نظر مي‌رسد، آسان نيست. در پي تغييرات احساسات، دوستان، انتظارات و ظاهر بدنت، بعضي از روزها احساس مي‌كني، شبيه سفر با قطاري پر پيچ و خم و بزرگ است. كتاب فقط پسرها بخوانند، با توصيه‌هاي كارشناسانه، ذكر نكات مهم و رايج و دانستني‌هاي مفيد، به تمام سوالاتي كه در ذهن داري، پاسخ مي‌دهد، براي مثال ممكن است در مورد موضوعات زير، سوالاتي داشته باشي: از مراقبت موها گرفته تا بيماري قارچ پا : در دوره بلوغ از فرق سر تا نوك شست پايت، دچار تغييراتي ناگهاني مي‌شود.

آنچه مردها مي‌خواهند (راهنمايي‌هاي 3 مرد تحصيل‌كرده براي آشنايي زنان با مرد دلخواه)

 • 52,000 تومان

وقتي زبان مردها را مي‌آموزيد به راحتي مي‌توانيد درك‌شان كنيد. با راهنمايي‌هاي ساده و كاربردي اين 3 مرد تحصبل‌ كرده و شاغل به شما مي‌آموزند كه مردها در مورد زنان روابط‌شان با آنان و ازدواج چه نظري دارند ديگر سوالات بالا را از خود نخواهند پرسيد. اين 3 مرد واجد شرايط و با تجربه مهر سكوت را مي‌شكنند و به شما مي‌گويند كه چگونه مرد زندگي‌تان را مجذوب خود كنيد او را نرنجانيد و چگونه بفهميد كه واقعا دوست‌تان دارد يا فقط شما را براي وقت‌گذراني مي‌خواهد.

تو بهتريني (يك كتاب خوب براي اينكه اعتماد به نفس داشته باشي)

 • 7,500 تومان

اين كتاب براي دخترهاست. دخترهايي كه فكر مي‌كنند و ايمان دارند. آنها كه كتاب مي‌خوانند، تغيير مي‌كنند و روياپردازي مي‌كنند. دختراني كه به دنبال رنگين‌كمان و دوستان جديد هستند و از متفاوت بودن نمي‌ترسند.

ارتقا شغلي (چگونه در شغل‌مان پله‌هاي ترقي را طي كنيم)

 • 2,500 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا در شغل‌تان پيشرفت كنيد، و جنبه‌هاي مثبت و منفي ارتقاي شغلي‌تان را ارزيابي كنيد، و در نهايت،‌ در مقام مدير، فردي موفق و برجسته باشيد. مطالب مفيد و به روز اين كتاب شامل موارد زير است: پرسشنامه‌اي براي ارزيابي نقاط قوت و ضعف شما در كارتان. نكته‌هاي آموزنده و موثر براي آينده شغلي شما. چكيده مطالب مهم و كليدي هر كتاب. راهنمايي گام به گام براي برخورداري از موقعيت بهتر شغلي. يادآوري اشتباهات رايج و روش‌هاي اجتناب از آنها.

غذا دعا عشق (داستان زني در جستجوي همه چيز در ايتاليا هند و اندونزي)

 • 60,000 تومان

اليزايت گيلبرت در اين كتاب خاطرات پس از طلاقش را در سفري به دور دنيا روايت مي‌كند و نيز از آن‌چه به دست مي‌آورد ، سخن مي‌گويد. در 32 سالگي، گيلبرت تحصيل كرده‌اي است كه خانه و همسري دارد و به عنوان يك نويسنده، روزگار موفقي مي‌گذراند، اما او از زندگي مشتركش راضي نيست و كارش به جدايي مي‌رسد. پس از طلاق تلاش‌هايي براي برقراري روابط جديد مي‌كند كه حاصلي به همراه ندارد. سال بعد از جدايي دشوارش را در سفر مي‌گذراند، چهار ماه در ايتاليا به خوردن و لذت بردن از زندگي (غذا)، چهار ماه در هند در جستجوي معنويات (دعا) و پايان سال سفر را در بالي اندونزي براي برقراري تعادل ميان اين دو و يافتن عشق (عشق)... استوديو كلمبيا پيكچرز فيلمي بر اساس اين كتاب ساخته كه با نقش‌آفريني جوليا رابرتز هم‌زمان با انتشار ترجمه فارسي كتاب به روي پرده رفته است.

اين كافي نيست (چگونه موفق‌ها موفق‌تر مي‌شوند)

 • 57,000 تومان

اين كتاب كه نقشه‌ي راهنماي شماست مسير درست را در جاده پرپيچ‌ و خم زندگي نشانتان مي‌دهد. براي آنكه همچنان به موفقيت‌هايتان ادامه دهيد، بايد همواره از "اينجا" به "آنجا" برويد. اينجا، جاي مهمي است. اگر فرد موفقي هستيد، اينجا دقيقا همان جايي است مي‌خواستيد به آن برسيد. اما براي آنكه موفق‌تر شويد، بايد به "آنجا" برويد. آنجا مكان بهتري است و موفقيت‌هاي بيشتري برايتان به ارمغان مي‌آورد. نگاهي به نقشه‌ي فردي خود بياندازيد. فاصله بين اينجا و آنجا را در اين نقشه مشخص كنيد. شما "اينجا" هستيد. مي‌توانيد به "آنجا" برويد. اما بايد بدانيد آنچه شما را به اينجا رسانده، ديگر نمي‌تواند به آنجا برساند. بنابراين سفر خود را از اينجا به آنجا آغاز كنيد.

زنان باهوش انتخاب‌هاي احمقانه (مردان درستكار را بيابيد و از مردان فريبكار دوري كنيد)

 • 53,000 تومان

مردان صادق و درست‌كار وجود دارند و ما به شما مي‌گوييم كه چگونه آنان را بيابيد. چرا اكثر زن‌ها در روابط‌شان دست به هر كاري مي‌زنند، به جز ارضاي نيازهاي فردي‌شان، در اين كتاب دو روان‌شناس باليني پاسخ عجيبي به اين كتاب مي‌گويند كه چرا زنان باهوش مجذوب مردان فريب‌كار مي‌شوند و آنان چگونه مي‌توانند شكست‌هاي‌شان را تبديل به تجربه‌اي خوشايند و رومانتيك كنند. وقتي آنان در مقابل مردها از هوش و زكاوت‌شان استفاده مي‌كنند، مي‌آموزند كه چگونه: انتظارات‌شان را افزايش دهند، از ارتباط با مرداني مانند مردان فريب‌كار متاهل، مردان روشن‌فكرنما و نوجوان‌ابدي بپرهيزيد، به الماسي كه در پس ظاهر عبوس و خشن مردها نهفته است پي‌ببرد، خود را از شر اعتياد به عشق خلاص كنند.

صفحه‌ی 1