فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

اميدواري (يادداشت‌هايي درباره زيستن در سايه اميد)

 • 39,500 تومان

«من براي روز مباداء براي آخرالزماني كه مي‌گويند در راه استء آنتي بيوتيك انبار مي‌كنمء همزمان كه چشم انتظار شكوفه كردن گل‌ها روي لبه پنجره آشپزخانه هستم. خبرهاي اين روزها خواب زندگي مدرن را آشفته كرده استء اتفاق‌هاي تلخ زيادي در حال رخ دادن‌اند كه كمرمان را خم كرده‌اندء سر و كله زدن با خانواده برايمان سخت است و... در يك كلامء ما آدم‌هايي نگون‌بختء بهت‌زدهء و از پاي افتاده‌ايم! با اين وجودء گذر عمر چشم‌انداز و توازني نو به زندگي‌ام داده استء و همين‌طور شور شيرين عشقي ماندگار.. همان عشقي كه در تاريك‌ترين و نوميدترين شب‌ها مشعل راه استء مرهم استء پالتويي در برابر سوز سرماستء دليل داشتن ماست.» آن لاموتء در اين كتاب از زندگي مي‌نويسنده: از معناي انسان بودنء پارادوكس زندگيء نفرتء گذر عمرء مرگء خداء خانواده... و از اميد.

زوج‌هاي باهوش آخرش پولدار مي‌شوند

 • 59,500 تومان

بيشتر زوج‌ها از رويارويي با مسايل و مشكلات مالي واهمه دارند چون در نظرشان كار دشواري مي‌آيد. ديويد باخ، مشاور مالي برجسته و نويسنده‌ي كتاب پرفروش زنان باهوش آخرش پولدار مي‌شوند،ثابت مي‌كند كه چنين نيست. او در كتاب حاضر راهكارهاي ساده و در عين حال كارآمدي را در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد كه جنبه‌هاي مختلف مديريت مالي زندگي مشترك را در برمي‌گيرند.

زندگي در جهان خودآگاه (سفر جراح اعصابي به درون عمق خودآگاهي و درك پيوند آن با جهان هستي آگاه از خود و صاحب تفكر)

 • 75,000 تومان

اثر ديگري از نويسنده‌ي كتاب پرفروش ‹بهشت برين حقيقت دارد› اين كتاب سفر شخصي ايبن و سلوك معنوي كارن است. همچنين راهنمايي عملي است براي مراقبت و پرورش روح. ايده‌ها و تحليل‌ها ي عميق و درخشان اين دو نفر، نور تازه‌اي بر مسائل معنوي و تجربه‌هاي نزديك به مرگ و ديگر پديده‌هاي روحي انداخته‌است. (ريمونه مودي نويسنده كتاب پرفروش زندگي پس از مرگ) اين كتاب مرزهاي مرسومي را كه قلمروهاي علم و معنويت را جدا كرده‌اند، درهم شكسته است. درك پيام اين كتاب و به كار بردن آن، براي زندگي در دنياي پرهراس امروز، حياتي است. (آنيتا مورجاني نويسنده كتاب پرفروش كي‌ ز مردن كم شدم)

جوهر وجود تو (كتاب گويا)

 • 40,000 تومان

نكات بينش‌آفرين كتاب جوهر وجود تو، منجر به كشف استعدادهاي واقعي‌ات، و زير و رو شدن زندگي‌ات مي‌شود. در اين كتاب بي‌نظير، متخصص مشهور كن رابينسون به دلايل بي‌حوصلگي دانش آموزان سر كلاس، بي‌انگيزگي افراد شاغل در محيط كار، و احساس سرخوردگي و ناكامي كه بيشتر ما بي‌آنكه دليلش را بدانيم در وجود خود احساس مي‌كنيم مي‌پردازد و به ما نشان مي دهد چرا لازم است همگي ما به جوهره حقيقي‌مان دست يابيم. رابينسون در اين كتاب داستان زندگي بزرگاني از قبيل پل مك‌كارتني، آريانا هافينگتون، و مت گرونينگ را نقل مي‌كند.

نمي‌تواني اردكي را به مدرسه عقاب‌ها بفرستي (مجموعه‌اي از حقايق ساده در مورد رهبري موفق) كتاب گويا

 • 28,000 تومان

هدف من از نوشتن اين كتاب كوچك، در ميان گذاشتن برخي از «تجربه‌هايم» به شكلي مختصر، اما به شيوه‌اي جذاب و گيرا است. چرا كه خيلي اوقات، آنچه كه مي‌گويي نيست كه كليد خاموش ذهن را روشن مي‌كند، بلكه چگونه گفتن آن است. (مك اندرسون)

رياضيات خوشبختي

 • 34,500 تومان

«دانشجويان من گروه قابل اعتنايي هستند - از افسران نيروي دريايي گرفته، تا مشاوران حوزه فناوري اطلاعات، از كشورهاي مختلف. آن‌ها در كلاس درس من حاضر شده‌اند تا ارزش زماني پول، استراتژي، و رفتار مشتري را ياد بگيرند. ولي اوقات با هم بودنمان اغلب از استراتژي «برندسازي» به استراتژي «زندگي‌سازي» تغيير مسير مي‌دهد: چه شغلي بايد انتخاب كنم؟ چطور خودم را براي موفقيت آماده كنم؟ چطور بلندپروازي را با رشد فردي سازگار كنم؟ اكنون چه كاري مي‌توانم انجام دهم كه وقتي چهل، پنجاه يا هشتاد ساله شدم پشيمان نباشم؟ ما به اين سوال‌ها در محبوب‌ترين جلسه‌مان مي‌پردازيم - يعني جلسه آخر سه ساعتي با عنوان «رياضيات خوشبختي». در اين جلسه، ما موفقيت، عشق، و معاي زندگي خوب را بررسي مي‌كنيم...»

توصيه‌هاي جادويي (مجموعه‌اي از حقايق ساده در مورد رهبري موفق)

 • 24,500 تومان

هدف من از نوشتن اين كتاب كوچك، درميان گذاشتن برخي از «تجربه‌هايم» به شكلي مختصر،‌ اما به شيوه‌اي جذاب و گيرا است. چرا كه خيلي اوقات، آنچه كه مي‌گويي نيست كه كليد خاموش ذهن را روشن مي‌كند، بلكه چگونه گفتن آن است.

همدلي (چطور با متوسل‌شدن به همدلي زندگي شخصي و كاري خودمان و ديگران را دلپذيرتر و موفق‌تر كنيم)

 • 32,500 تومان

«همدلي» را عامل مهمي در ساختن رابطه‌هاي خوب، و حتي توسعه بهتر محصول مي‌دانند. شايد گفتن اين حرف آسان باشد كه: «خودت را جاي ديگري بگذار»؛ اما واقعيت اين است كه درك انگيزه‌ها و احساس‌هاي ديگران اغلب سخت‌تر از آن‌چه است تصورش را مي‌كنيم. اين كتاب به شما كمك مي‌كند بفهميد همدلي چيست، چرا مهم است، چطور بر موانعي غلبه كنيد كه از همدلي شما نسبت به ديگران مي‌كاهد - و صد البته بفهميد كه كي ديگر داريد زيادي همدلي مي‌كنيد! در ميان مجموعه مقالات اين كتاب، آثاري خواهيد خواند از نويسندگان همچون: دنيل گلمن آني مك‌كي آدام وايتز مجموعه كتاب‌هاي «مهارت‌هاي زندگي دانشگاه هاروارد» اين مجموعه كتاب‌ها به جنبه‌هاي انساني افراد در زندگي كاري مي‌پردازند، و حاصل پژوهش‌هاي اثبات‌ شده‌اي هستند كه نشان مي‌دهند چطور احساس‌هاي ما بر زندگي كاري‌مان تاثير مي‌گذارند. افزون بر اين، توصيه‌هاي عملي در مورد چگونگي رويارويي با آدم‌هاي بدقلق و موقعيت‌هاي دشوار مي‌دهند، و در مقاله‌هاي الهام‌بخش به ما مي گويند كه توجه كردن به سلامت احساسي‌مان در محيط كار به چه معنا است.

تاب‌آوري (چطور سختي‌ها و شكست‌هاي زندگي شخصي و كاري‌مان را پشت سر بگذاريم و دوباره قد راست كنيم)

 • 39,500 تومان

چطور برخي آدم‌ها، بعد از رويارويي با مشكلات و بدبياري‌هاي روزمره، بحران‌هاي كاري، و يا حتي لطمه‌هاي روحي شديد، دوباره با شور و حرارت به زندگي بازمي‌گردند؟ اين كتاب ويژگي‌هاي كليدي افراد را آشكار مي‌كند كه قوي‌تر از سختي‌ها و مصيبت‌هاي زندگي ظاهر مي‌شوند؛ بعلاوه، به شما ياد مي‌دهد چطور مغزتان را براي مقاومت در برابر استرس‌هاي زندگي روزمره تمرين دهيد و روشي اثربخش براي بازگشت دوباره به كار و زندگي‌تان ارائه مي‌دهد.

يادداشت‌هاي اضطراب (تمرينهايي براي اضطراب و آرامش)

 • 49,500 تومان

تپش قلب، دلشوره هر روزه، بي‌خوابي‌هاي شبانه، تنگي نفس... اين‌ها همگي علائم اضطراب هستند كه از هر چهار نفر يكي به آن مبتلاست! به نظر علائم مهلكي مي‌آيد، ولي نگران نباش... مي‌تواني آن‌ها را كنترل كني. كورين اسويت، روانشناس مشهور، در كتاب تمرين‌هايي براي اضطراب و آرامش، راه‌هاي رسيدن به آرامش را از طريق ذهن‌آگاهي به تو نشان مي‌دهد. در اين كتاب: نقل قول‌ها و توصيه‌هاي آرامش‌بخش را مي‌خواني، كه در اوج اضطراب به كمكت مي‌آيند. با روش‌هايي براي شناسايي عوامل اضطرابت و رفع آن‌ها آشنا مي‌شوي. تمرين‌هاي ذهن‌آگاهانه‌اي را مي‌يابي، كه براي تسكين اضطرابت ارائه شده‌اند.

ذهن آگاهي (مجموعه مهارتهاي زندگي دانشگاه هاروارد)

 • 49,500 تومان

ذهن‌اگاهي يا همان حضور در لحظه، مزيت‌هاي بسياري دارد، از جمله: دستيابي به عملكرد بهتر، بالابردن خلاقيت، رسيدن به خودشناسي بهتر و افزدون بر جذبه - ديگر آرامش خاطر بيشتر كه جاي خود دارد! كتاب حاضر نكات كاربردي براي يافتن حس حضور در زندگي روزمره‌ي كاري را به ما عرضه مي‌دارد، و توضيح مي‌دهد كه ذهن‌آگاهي چرا و چطور عمل مي‌كند و توصيه‌هاي هشداردهنده‌اي براي اجتناب از افتادن در دام جنون دنياي كار به ما مي‌دهد. در ميان مجموعه مقالات اين كتاب، آثار خواهيد خواند از نويسندگاني همچون: دنيل گلمن، الن لنگر، سوزان ديويد و كريستينا كانگلتون.

سنگ‌فرش هر خيابان از طلاست (آموزه‌هاي ناب تاجري موفق از شرق در باب موفقيت در زندگي و كار در هر نقطه‌‌ از دنيا كه باشي) مجموعه ذهن زيبا

 • 46,500 تومان

آنچه بزرگان آمريكايي در مورد كيم‌وو - چونگ و اين كتاب خارق‌العاده گفته‌اند «رئيس كيم، مثل خود كشور كره، مظهر روحيه كارآفريني است. او در يك دوره زماني فوق‌العاده كوتاه، با وجود چالش‌هاي كمرشكن، گروهي صنعتي را بنيان گذاشت، كه جهان را به تسخير خود درآورده است. كيم و هم‌عصرانش، با اين كار كره را تبديل به بازيگري مهم در صحنه جهاني كردند.» هنري كسينجر، وزير خارجه اسبق آمريكا «كيم‌وو - چونگ استعداد خارق‌العاده‌اي دارد كه 2 را به اضافه 2 كند و ميليون‌ها 4 به دست آورد! كتاب سنگ‌فرش هر خيابان از طلاست را بخوان، و با اين استاد بزرگ و داستان الهام‌بخش‌اش آشنا شو.» هاروي مك‌كي، نويسنده شنا با كوسه‌ها، بدون آنكه زنده بلعيده شويد... «رئيس كيم‌وو - چونگ كارآفريني بي‌باك و اسطوره‌اي است. بي‌ترديد، همه كارآفرينان مستقل از مطالعه تاريخچه موفقيت رئيس كيم، و ميراثي كه به جا گذاشته، بسيار سود خواهند برد.» الكساندر هيگ جونير، وزير خارجه اسبق آمريكا...

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1