فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خاستگاه ثروت (تكامل پيچيدگي و بازسازي اساسي علم اقتصاد)
مفاهيم روانكاوي
 • 298,000 تومان
 • با تخفیف: 298,000 تومان
عشق واقعي (مجموعه داستان كوتاه جهان)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
زندگي فراتر از محدوديت (دي وي دي)
 • 19,900 تومان
 • با تخفیف: 19,900 تومان
رازهايي درباره‌ مردان كه هر زني بايد آن را بداند
شناخت‌نامه گونتر گراس
 • 64,500 تومان
 • با تخفیف: 64,500 تومان
شناخت‌نامه رابيندرانات تاگور
 • 84,500 تومان
 • با تخفیف: 84,500 تومان
شوكران شيرين
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان

خاستگاه ثروت (تكامل پيچيدگي و بازسازي اساسي علم اقتصاد)

 • 145,000 تومان

اين كتاب نگاهي نو به دانشجويان و پژوهشگران اقتصاد مي‌دهد و آن اينكه اقتصاد را بايد مقوله‌اي پيچيده و انطباقي ديد. به همين دليل اين كتاب را مي‌توان مقدمه‌اي براي آشنايي با «اقتصاد پيچيدگي» دانست و به دانشجويان اقتصاد و سياستگذاري عمومي توصيه كرد. اقتصاد پيچيدگي تلاشي است براي واقعي‌تر شدن علم اقتصاد و نقد نظريات نئوكلاسيك. بنابراين خواندن اين كتاب پنجره‌هاي متعدد از نوانديشي را در ذهن مخاطب گشوده و او را با مرزهاي دانش اقتصاد و مسير آتي آن آشنا مي‌كند. خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس معرفي شده است.

مفاهيم روانكاوي

 • 298,000 تومان

در مجموع اين آثار براي علاقه‌منداني مناسب‌اند ‌كه __ به‌شرط حفظ فاصله و فراموش نكردن اولويت دفتر كار روانكاو __ در پي پرسش از دردها و معضلات فردي خويش‌اند. مناسب‌اند براي تازه‌واردان عرصۀ روانكاوي، به‌خصوص علاقه‌مندان نظريات كلاين، تا با برخي تكنيك‌هاي باليني مرسومِ معاصر ، كه گاه همچنان متأثر از آراي او هستند و گاه رويكردي انتقادي نسبت به آن دارند، آشنا شوند. اين مجموعه براي خيل مشتاقان تازه‌وارد روانكاوي لكاني نيز مناسب است؛ زيرا اين پرسش اساسي است كه چگونه مي‌توان بدون شناخت مباني نظري كار كلاين قدم در بزرگراه روانكاوي لكاني گذاشت، آن‌ هم وقتي كه مي‌دانيم او از همان سمينار «نخست» بر تحليل انتقادي كار باليني كلاين اصرار دارد؟لذا هر سه گروه علاقه‌مندان مي‌توانند مطمئن باشند كه كتاب‌هايي مفيد و خواندني در اختيار دارند.

عشق واقعي (مجموعه داستان كوتاه جهان)

 • 15,000 تومان

زيرا فقط همراه دختر است كه مي تواند زيبايي را در نهايت آن احساس كند. در بيرون چراغ‌ها را روشن كرده بودند. مردم از كتابخانه مي‌رفتند. دختر تكان نمي‌خورد و عيسابكف منتظر بود. وقتي دختر شروع به جمع كردن وسايلش كرد او نيز يادداشت‌هايش را به سرعت در كيفش جاي داد، نمي‌توانست بر ضربان قلبش حاكم باشد. سرانجام صداي تق‌تق پاشنه‌هارا روي پله‌ها شنيد و در روشنايي مات چراغ، دختر، زيبا و سبك.، مانتوي كوتاه بر تن، ظاهر شد. دختر بي آن كه حرفي بزند گذشت. عيسابكف با صدايي لزان اورا صدا زد: خانم...!

زندگي فراتر از محدوديت (دي وي دي)

 • 19,900 تومان

نيك در اين برنامه سرشار از انرژي و هيجان انسان‌ها را به همبستگي و تسليم شدن در برابر اراده خداوند دعوت مي‌كند و به ما مي‌آموزد اگر در زندگي شرايط نامناسبي داريم حكمتي دارد و حتما جهت رشد ما انسان‌ها از طرف خداوند مقدر شده است.

رازهايي درباره‌ مردان كه هر زني بايد آن را بداند

 • 13,000 تومان

كتابي كه هم‌اكنون در دست شما است. كتابي سرشار از رمز و راز دروني مردان است. اين كتاب نوشته استاد روابط عاطفي، خانم باربارا دي‌آنجليس مي‌باشد كه به صورت كم‌نظير و زيبا نوشته شده است. در اين كتاب خواهيد دانست: سه راز بزرگ درباره مردان. اسراري درباره مردان و مسائل جنسي آنان. 20 مورد از انحرافات جنسي مردان. اسراري درباره چگونگي ارتباط با مردان. چگونگي عشق ورزيدن به مردان. 6 اشتباه بزرگ زنان در ارتباط با مردان. براي اين كه زندگي زيبا و دوست‌داشتني داشته باشيد حتما اين كتاب را مطالعه كنيد و به دوستان خود پيشنهاد دهيد.

شناخت‌نامه گونتر گراس

 • 64,500 تومان

گونترگراس، نويسنده آلماني و برنده جايزه ادبي نوبل در 1999،‌ در هنر و ادبيات معاصر به توفيق نادري دست يافته است، و آنكه در هر ژانر و زمينه هنري كه ذوق آزموده نه تنها با تحسين منتقدان رو به روبرو شده بلكه از استقبال كتاب‌خوانان نيز برخوردار شده است. گونترگراس البته رمان‌نويس، شاعر و نمايش‌نامه‌نويس و منتقد و مجسمه‌ساز و گرافيست است. در اين كتاب كه به شناخت زندگي و آثار گونترگراس اختصاص يافته، به زمينه‌هاي گوناگون و متفاوت زندگي گراس پرداخته‌ايم. نمونه‌هايي از نظريات او را در سه مقاله در مورد مسائل جهان معاصر مي‌خوانيم،‌ هم‌چنين سفرنامه گونترگراس به هند را كه دست‌آورد مهمي در كارنامه ادبي او داشته آورده‌ايم. در بخش نقد آثار كوشيده‌ايم نمونه‌هايي موفق از صدها نقد و بررسي را انتخاب كنيم، هم‌چنين آخرين گفتگوهايي كه گراس در مورد مسائل ادبيات جهان و آثارش انجام داده است در اين كتاب مي خوانيم. همكاران ما در ترجمه مقالات اين كتاب غالبا از زبان آلماني ترجمه كرده‌اند. مترجماني هم‌چون: تورج رهنما، هوشنگ دولت‌آبادي، سعيد فيروز‌آبادي، علي عبداللهي و...

شناخت‌نامه رابيندرانات تاگور

 • 84,500 تومان

در اين هنگام كه به شامگاه زندگي رسيده‌ام و به گذشته خود به دقت مي‌نگرم متوجه مي‌شوم كه آنچه درباره آن يقين حاصل است اين است كه شاعر هستم، ادعا نمي‌كنم كه رهبر سياسي هستم، ادعا نمي‌كنم كه عالم اخلاق يا پيشواي ديني هستم ولي مي‌گويم كه شاعر هستم000 تاگور به ايران علاقه داشت و دو بار به ايران آمد. جشن هفتادمين سالروز تولدش را در تهران گرفتند. تاگور در نوامبر 1913 ار سوي آكادمي نوبل برنده جايزه ادبيات شناخته شد. در اين مجموعه تلاش كرديم تا تمامي جوانب زندگي ادبي، هنري و فلسفي تاگور را طي مقالاتي مورد بررسي قرار دهيم.

شوكران شيرين

 • 22,000 تومان

شما فكر مي‌كنيد من نمي‌توانم حرف‌هاي صد تا يك غاز فلاسفه بزرگ جامعه بشري را تكرار كنم يا مثل سياستمداران عظيم‌الشان بيانيه‌هاي ترس‌آور و منجر به مرگ صادر كنم. فكر مي‌كنيد من بلد نيستم قيافه جدي بگيرم و عينك دسته مشكي روي بيني‌ام بنشانم و مباحث مهمي در نسبت فيزيك و فلسفه اضافه كنم. براي من اين كارها مثل آب خوردن است. فوقش پانصد نفر فلسفه خوانده مي‌فهمند كه من فيلسوف نيستم و حرف مفت مي‌زنم. يا ماموران حكومت مرا به زندان مي‌اندازند، يا آكادمي علوم بيانيه‌اي در رد اظهارات من صادر مي‌كند. در هر حال باز هم مردم به من توجه خواهند كرد. فقط لازم است روي حرفي كه مي‌زنم پافشاري كنم، مهم نيست روي چه چيزي پافشاري مي‌كنم، مهم فقط پافشاري است. پايتان را روي چيزي فشار دهيد و محكم بايستيد و ادعا كنيد، همه چيز حل مي‌شود.

صفحه‌ی 1