فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

كتاب تمرين مقابله با زورگويي براي نوجوانان (فعاليت‌هايي كه به شما كمك مي‌كنند با پرخاشگري اجتماعي و تهديد اينترنتي مقابله كنيد)

  • 10,000 تومان

چنانچه شما هم مورد تهديد و زورگويي قرار گرفته‌ايد، به مرجع مناسبي مراجعه كرده‌ايد. اين كتاب راهنما به شما كمك خواهد كرد تا مهارت‌ها و راهبردهاي مقابله‌اي را كه براي غلبه بر زورگويي به آن‌ها نياز داريد، ياد بگيريد. در آغاز با هم انواع روش‌هاي زورگويي و اذيت و آزار رساندن به ديگران را مرور كرده و به اينكه چرا برخي از افراد، ديگران را مورد اذيت و آزار قرار مي‌دهند و اين رفتار چه تاثيراتي بر روي قرباني آن‌ها مي‌گذارد، خواهيم پرداخت.

كمرويي و اضطراب اجتماعي نوجوانان (كتاب تمرين) مهارت‌هاي درمان شناختي ‌رفتاري و پذيرش و پيمان

  • 8,000 تومان

اين كتاب به شما مي‌گويد و نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيد بر اضطراب اجتماعي و كمرويي غلبه كنيد. اگر صفحات تمرين را انجام دهيد و آزمايش‌هاي پيشنهاد شده را امتحان كنيد، اين كتاب مي‌تواند به شما كمك كند تا بر حالت عصبي و اضطرابي خود غلبه كنيد و احساس بسيار بهتري داشته باشيد. برخي از اين تمرين‌ها موجب خواهد شد كه شما عصبي و مضطرب شويد. اين نشانه خوبي است، چون نكته‌اي كه درباره اضطراب مي‌دانيم اين است كه زماني كه به جاي دوري كردن از مسئله اضطراب‌زا، بدان نزديك مي‌شويم، آن مسئله ميزان اضطراب‌زايي‌اش كمتر مي‌شود. نويسندگان براي آسان‌تر ساختن درك اين موضوع، قدم‌هاي كوتاه و كوچكي را ارايه داده‌اند تا شما بتوانيد از اين نكات ياري بگيريد و اعتماد به نفس خودتان را بسازيد و پرورش دهيد.

كتاب تمرين مهار خشم براي نوجوانان (فعاليت‌هايي كه به شما كمك مي‌كنند تا با خشم و ناكامي مقابله كنيد)

  • 8,000 تومان

كتاب تمرين مهار خشم براي نوجوانان، وسيله خارق‌العاده‌اي براي كمك به نوجوانان است تا تجربه كنند، دانش بيشتري كسب كنند، و نهايتا بتوانند هيجانات خود را مهار كنند. يادگيري و شناخت ريشه خشم، قدم بسيار ضروري در جهت كاستن آن است. اين كتاب به خوانندگان آموزش مي‌دهد كه خشم‌شان از كجا ناشي شده تا بتوانند بي‌درنگ موقعيت‌هايي را كه خشم آنها را برمي‌انگيزاند، شناسايي كنند.

كتاب تمرين براي نوجوانان بيش‌فعال و كم‌توجه

  • 9,000 تومان

اين كتاب براي شما فرصتي فراهم مي كند كه در زندگي‌تان تغييرات عمده‌اي به وجود آوريد، خودتان را بر اساس توانايي‌ها و نه بر اساس ضعف‌هايتان تعريف كنيد. براي بقيه عمرتان، از تمركز بر روي كارهايي كه قادر به انجام‌شان هستيد، نه ناتواني‌ها، بهره‌مند شويد. شما با استفاده از اين كتاب ياد مي‌گيريد كه توانايي‌ها و علايق خود را پيدا كنيد و با استفاده از آنها، در خودتان انگيزه و اعتماد به نفس ايجاد كنيد.

صفحه‌ی 1