فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

سايه و شر در افسانه‌ها

  • 75,000 تومان

كتاب حاضر در دو بخش به موضوع سايه و شر در افسانه‌ها مي‌پردازد. در بخش نخست از شرايط روان‌شناختي سايه، كه قسمتي از سرشت متضاد انسان را در بردارد، آگاهي مي‌يابيم و در بخش دوم از ماهيت افسردگي‌ها، روان‌پريشي‌ها يا تسخيرشدگي‌ها با خبر مي‌گرديم، و در صورتي كه ضمير ناخودآگاه مقهور چنين شرايطي شده باشد، با شيوه‌هاي رفتاري متنوع حمايتي يا شفابخشي آشنا خواهيم شد.

باز هم من (احساس ارزش به خود و تجربه هويت روانشناسي كهن‌الگويي انسان امروز)

  • 18,000 تومان

كتاب حاضر يكي از مهم‌ترين كارهاي خانم ورنا كاست به شمار مي‌آيد. وي در اين كتاب به مسايل بسيار مهم هويت، احساس ارزش به خود و مقوله‌هاي مرتبط با آن پرداخته است، و عقايد اغلب صاحب‌نظران اين رشته را مد نظر قرار داده است.

نوجواني ابدي و نبوغ خلاقانه (تفسير روان‌شناختي كتاب شازده كوچولو)

  • 51,000 تومان

كتاب شازده كوچولوي سنت اگزوپري يكي از محبوب‌ترين و پرخواننده‌ترين آثار ادبي سراسر جهان است. كتاب حاضر كه دربردارنده‌ي تحليل و تفسير شازده كوچولو و نيز تحليل و تعبيير چند روياي مهم كهن الگويي و مطالعه موردي است و يكي از جامع‌ترين و مهم‌ترين آثار در زمينه روانشناسي تحليلي عمقي بشمار مي‌آيد. از آنجا كه تحليل‌ها و تفسيرهاي كه خانم ماري فون فرانتس در اين كتاب ارائه كرده در نوع خود كم نظير يا حتي بي‌نظير است؛ و به يكي از پيچيده‌ترين مسائل عصر حاضر مي‌پردازد. مطالعه اين كتاب از سوي ديگر به تمامي علاقه‌مندان و متخصصان در حوزه‌ي روانشناسي و روانكاوي و خودشناسي ؛ همچنين جامعه‌شناسان و منتقدان ادبي كه به تاويل متون علاقه دارند توصيه مي‌شود.

عقده مادر و روابط زن و مرد (روانشناسي كهن‌الگويي انسان امروز)

  • 27,000 تومان

كتاب حاضر بنيادي‌ترين مسائل روانشناسي، علت اصلي بسياري از اختلال‌هاي روانشناختي و پيچيدگي‌هاي موجود در روابط بين زن و مرد را بررسي مي‌كند. در قلمرو اين روان، به جرئت مي‌توان (عقده مادر) را ام‌الامراض دانست. مباحث بحث شده در اين كتاب به رغم تخصصي بودن، به گونه‌اي طرح و تحليل شده است كه علاوه بر استادان و دانشجويان رشته روانشناسي،‌ عموم مردم مي‌توانند از آن استفاده كنند. به خصوص افرادي كه در فرايند رشد فرديت مي‌خواهند فعالانه به خودشناسي و خودسازي بپردازند.

اسطوره جام مقدس

  • 22,000 تومان

رنج عظيم انسان امروزي، ازخودبيگانگي و بي‌معنايي او در زندگي، ناشي از شكاف عميقي در روان اوست كه مصرانه خواستار يكپارچگي و رسيدن به تماميت است. شكافي بين دو نيمه وجود انسان، نيمه زنانه و نيمه مردانه وجود، كه تا اين شكاف بسته نشود و وحدت در روان انسان شكل نگيرد، رنج ناشي از آن، زندگي انسان را به تباهي مي‌كشد. اين‌جاست كه حماسه طلب و اسطوره جام مقدس همچون طريقي براي پاسخ‌گويي به آن شكل مي‌گيرد. كتاب حاضر منزل‌هاي اين طريق را مي‌نماياند و راهي نشان مي‌دهد كه نه فقط مرد امروزي، كه زن امروزي نيز براي نيل به سرور و شادماني واقعي و رسيدن به تماميت بايد از آن آگاه باشد.

صفحه‌ی 1