فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 39,000 تومان
  • 33,000 تومان

ميل به شگفتي (چگونه 1دانشمند ساخته مي‌شود)

  • 79,000 تومان

مروري جذاب بر زندگي تاثيرگذارترين دانشمند عصر ما. ميل به شگفتي، خاطرات زيست‌شناس فرگشتي مشهور جهان، ريچارد داوكينز، است. او داستان زندگي‌اش را از آغاز طفوليت تعريف مي‌كند. آنچه ميل به شگفتي را در او برمي‌انگيزد، زيبايي عقايد و شوق فراوان براي رسيدن به پاسخ‌هاست. خودماني و تاثيرگذار... داوكينز دقيقا مي‌دانسته چه چيزهايي براي ما اهميت دارند. او به خوبي حرف‌هاي بيهوده را كنار گذاشته و يكراست رفته است سر اصل مطلب.

من چگونه اروين يالوم شدم (يادداشت‌ها و خاطرات 1 روانپزشك)

  • 99,000 تومان

ساعت سه صبح از خواب پريدم. بالشم از اشك خيس شده بود. به آرامي از رختخواب بيرون خزيدم تا مريلين بيدار نشود. به دستشويي رفتم. چشم‌هايم را خشك كردم و همان دستورالعمل‌هايي را كه چهل سال است براي بيمارانم تجويز مي‌كنم، خودم انجام دادم: «چشم‌هات رو ببند، خوابت رو در ذهنت مرور كن و بعد هر چي را كه در خواب ديدي يادداشت كن»... اروين يالوم اين‌بار نه بيماران و مراجعه‌كنندگان، بلكه شخص خود را دستمايه روايت قرار داده و داستان زندگي‌اش را از نوجواني تا امروز با نگاهي روانشناسانه و نقادانه نوشته است. از چگونگي نوشتن تك‌تك كتاب‌هايش گفته و از زندگي شخصي و همسر و فرزندانش؛ از سفرها و علايقش تا رنج‌ها و خطاهايش.

عشق وراي ايمان

  • 24,000 تومان

اگر قدرت پيامبران را داشته باشم و از تمام رموز و دانش‌ها آگاهي داشته باشم يا حتي اگر ايماني داشته باشم كه بتوانم با آن كوه‌ها را جابجا كنم، ولي فاقد عشق باشم، در واقع «هيچ هستم»...

جاسوس

  • 39,000 تومان

وقتي ماتاهاري به پاريس رسيد، كاملا درمانده و بي‌پول بود اما ديري نگذشت كه به شهرت رسيد. رقص اغواگرانه او هر بيننده‌اي را مسحور مي‌كرد و ديري نپاييد كه مورد توجه بانفوذترين و ثروتمندترين مردان شهر قرار گرفت. در همين اثنا اروپا وارد جنگ شد و ماتاهاري، رقاصه‌اي كه حالا ديگر معروف بود، سوار بر موج حوادث، با مردان سياسي وارد ارتباط شد....

خيانت

  • 33,000 تومان

نويسنده برزيلي پائولو كوئليو اين بار به سراغ ملالت‌هاي زندگي زناشويي رفته و تلاش‌هاي زني افسرده و ايستاده بر لبه خيانت را به تصوير كشيده است. اين رمان، داستان زني است كه در چهارمين دهه زندگي‌اش دچار بحران هيجانات دوران جواني‌اش مي‌شود. نويسنده با نگاهي تيزبينانه به انگيزه‌هاي روان‌شناسانه خيانت، خواننده را به سفر كردن درون احساسات بشري دعوت مي‌كند.

صفحه‌ی 1