فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 25,000 تومان
  • 35,000 تومان

9 ‌گانه شخصيت

  • 25,000 تومان

اين توصيف شامل مقدماتي است كه شما براي درك چگونگي كاركرد نه‌گانه به آن نياز داريد و به ويژه براي مبتديان كمك خواهد بود. چنانكه خواهيد ديد فقط چند مفهوم ساده مورد نياز است تا سفر كندوكاو در خويشتن را آغاز كنيد. به هر حال نه‌‌گانه در نهايت آن چنان زيركانه و پيچيده است كه هر چقدر آن را در زندگي بيشتر به كار بريد ارزش آن را بيشتر درك خواهد كرد. براي راهنمايي‌ها بيشتر به گونه‌هاي شخصي و براي توضيحات بيشتر به درك نه‌گانه مراجعه كنيد.

مطالعه روياها و هيپنوتيزم

  • 15,000 تومان

عالم رويا همان‌قدر حقيقي است كه عالم بيداري، اين دو عالم با يكديگر مرتبطند و هر كدام در راستاي شناخت فرد، عملكرد بسيار نزديك به هم دارند. ما از طريق رويا و با كمك آن مي‌توانيم با راحتي رمزگشاي اطلاعات لازم براي ادامه زندگي فردي خودمان باشيم. هيپنوتيزم ابزاري براي ايجاد حالت حداكثر القاء، كنترل منطبق و آگاهي عادي، و غيرممكن بودن محو كامل آنها، پديده «واسطه‌گري»، كاربرد هيپنوتيزم در پزشكي، هيپنوتيزم گروهي و ... مي‌باشد.

طريق كيمياگري (20 درس روحاني براي خلق زندگي مورد علاقه‌تان)

  • 48,000 تومان

اين كتاب حاوي مجموعه دروسي در زمينه چگونگي قدم برداشتن در طريق كيماگري است. هدف و نتيجه آن راهنمايي و هدايتي علمي و قابل حصول به يكي از كوتاه‌ترين اما شورانگيزترين سفرهاي زندگي است. سفري به درون سرزمين ممكن‌هاي بي حد و مرز، كه در تماميت و پيرامون ما قرار دارد. سفري به درون معجزه.

كار كردن

  • 35,000 تومان

«جيمز وستلي» محقق علوم متافيزيك، مسلط به علوم ودائي، هيپنوتراپيست، شفابخش روحي و دروني و مؤسس گروه‌هاي خودشناسي، در اين كتاب شما را به صورت كاربردي با تمريناتي ساده و خاص، به شناخت نيمة پنهان وجودتان راهنمايي مي‌كند. در اين كتاب، سطوح مختلف آگاهي انسان و مراكز پنهان وجود تشريح شده و از طريق مثال‌هايي ساده و ملموس و با به كارگيري تمريناتي مناسب، خواننده را به شناخت دروني از ماهيت اصلي و پنهان وجودش نائل مي‌كند.

صفحه‌ی 1