فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پرسش‌هاي زندگي (درآمدي بر فلسفه در عصر اينترنت ايدز و شبيه‌سازي)
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
يادگيري هوشيار
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
پرسش‌هاي زندگي
 • 38,500 تومان
 • با تخفیف: 38,500 تومان
سفر قهرمان (جوزف كمبل درباره زندگي و آثارش)
 • 118,500 تومان
 • با تخفیف: 118,500 تومان
اسطوره‌هاي موازي
 • 220,000 تومان
 • با تخفیف: 220,000 تومان
وزن چيزها (فلسفه و زندگي خوب)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
معناي زندگي
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
حيوان قصه‌گو
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
راز فال ورق
 • 99,500 تومان
 • با تخفیف: 99,500 تومان
قدرت اسطوره (گفتگو با بيل مويرز)
 • 167,000 تومان
 • با تخفیف: 167,000 تومان
مقدمه‌اي بر روانشناسي نقاشي كودكان
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

پرسش‌هاي زندگي (درآمدي بر فلسفه در عصر اينترنت ايدز و شبيه‌سازي)

 • 140,000 تومان

در اين روز و روزگار، روزگار كشفيات فناورانه بزرگ، ريزتراشه‌ها و شتاب‌دهنده‌هاي ذره‌اي، دنياي اينترنت و فضاي مجازي، فلسفه چه چيزي مي‌تواند در اختيار ما بگذارد؟ اين اثر يك كتاب فلسفه به معناي متعارف آن، يعني سياهه‌اي از ديدگاه‌هاي فيلسوفان گوناگون، نيست. كتابي است درباره ورزيدن. و فلسفه ورزيدن نوعي شيوه نگاه كردن به زندگي و پرسش‌هايي است كه زندگي پيش پاي ما مي‌گذارد. آنچه وجود دارد و اتفاق مي‌افتد براي ما چه معنايي دارد؟ كل دانشي كه مي‌دانيم چه معنايي دارد و آيا با دانشي حقيقي مواجهيم يا جعلي؟ فرناندو سوتر در اين كتاب مسائل مهم زندگي را در ده سرفصل به زباني تا حد ممكن ساده و قابل فهم بررسي مي‌كند. مسائلي از قبيل مرگ، زمان، زبان، مرگ، جهان طبيعت، حقيقت و زيبايي چيستند و فلسفه چگونه مي‌تواند در فهم بهتر اين مهم‌ترين مقوله‌هاي زندگي ياريگر ما باشد؟ اين كتاب فلسفه را راهي براي درك و لذت بردن از زندگي، و گفت و گويي ميان افراد مي‌داند.

الهه‌ها (اسرار الوهيت زنانه)

 • 115,000 تومان

بسياري از مشكلاتي كه زنان امروز با آن‌ها مواجه‌اند از اين واقعيت ناشي مي‌شود كه آن‌ها در جهان وارد عرصه‌اي از عمل مي‌شوند كه پيش از اين به مردان تعلق داشته و براي آن‌ها الگوي اسطوره‌شناختي مونث وجود ندارد. در نتيجه، زن خود را در مناسبتي رقابتي با مردان مي‌بيند و در اين راه ممكن است رنگ و بوي طبيعت خود را وانهد. او براي خودش چيزي است و رابطه اين چيزي با جنس مذكر همواره (به مدت حدود 4 ميليون سال) نه رقابت روياروي بلكه همكاري در آزمون مشترك استمرار زندگي و حمايت از آن بوده است.

يادگيري هوشيار

 • 29,000 تومان

هدف اين كتاب نقد مباني تثبيت شده نظام‌هاي آموزشي معاصر و ارائه پيشنهاداتي براي يك نظام آموزشي نوين است. لانگر با نقد مقوله‌هايي از قبيل توجه متمركز، فراموش كردن مطالب، حفظ كردن طوطي‌وار انواع داده‌ها و تاكيد بر وجود پاسخ‌هاي درست و غلط كار خود را آغاز مي‌كند. او با استفاده از ذخيره خيال‌‌انگيز اسطوره‌ها، قصه‌هاي قومي و قصه‌هاي پريان نشان مي دهد كه تكيه كردن بر اين اصول و مباني تثبيت‌شده در نظام‌هاي آموزشي معاصر، دشمن هرگونه خلاقيت، نوآوري و شكوفايي استعداد‌ها خواهد بود. اين اصول خشك و جامد، يادگيري ما را مختل مي‌كنند، خلاقيت‌مان را مي‌خشكانند، و اعتماد به نفس‌مان را متزلزل مي كنند. نظام پيشنهادي لانگر بر اصولي از قبيل خلاق بودن، از چشم‌اندازهاي متعدد به قضايا نگاه كردن، و باز بودن در مقابل آراء و افكار تازه است. اين كتاب در وهله‌ اول براي آموزگاران، دانشجويان تعليم و تربيت و روان‌شناسي و ساير علاقمندان به حوزه آموزش ارزشمند و جذاب است.

پرسش‌هاي زندگي

 • 38,500 تومان

اين كتاب پيش از آن كه آموزش فلسفه به معناي متعارف آن باشد، يادگيري فلسفه ورزيدن است. دعوتي به فلسفه براي همگان، بخصوص جوانان مشتاقي است كه مي‌خواهند درباره اين سنت فكري ديرينه سال،‌چيزهايي بدانند. نويسنده مي‌كوشد با طرح ده مساله مهم زندگي از قبيل مرگ، زمان، زبان، زيبايي، خرد و آزادي، ديدگاه‌هاي فلاسفه بزرگ جهان را در برخورد با مسائل و گرفتاري‌هاي روزمره محك بزند. به نوشته سوتر: نكته اصلي اين نيست كه بدانيم سقراط، 25 قرن پيش، در پي يافتن راهي براي مواجهه بهتر با زندگي، در آتن چه گفته است، بلكه مي‌خواهيم به عنوان معاصران اينترنت، ايدز و كارت‌هاي اعتباري، راهي براي درك بهتر زندگي و لذت بردن بيشتر از آن پيدا كنيم.

سفر قهرمان (جوزف كمبل درباره زندگي و آثارش)

 • 118,500 تومان

سفر طولاني جوزف كمبل در دل دريايي از اساطير باستان، جست و جويي به يك اندازه معنوي و علمي بود. كمبل در جريان خوانده‌ها، نوشته‌ها، سفرهاي حيرت‌انگيز، و نيز ديدارهايش با بسياري از تاثيرگذارترين مردان و زنان قرن، در ميراث اساطيري دنياي ما شباهت‌هاي قابل‌توجهي كشف كرد و اين باور عميق دوران جواني‌اش تحكيم شد كه در دل طبيعت نوعي وحدت بنيادين وجود دارد. رويكرد تاريخي و تطبيقي كمبل به اسطوره‌شناسي، دين و ادبيات، به خلاف تاكيد پژوهشي متداول بر تفاوت‌هاي فرهنگي، شباهت‌ها را در كانون توجه خود قرار مي‌دهد. او بر اين عقيده بود كه مضمون‌هاي مشترك يا كهن‌الگوها در قصه‌ها و ايماژهاي قدسي به فراسوي تنوع‌ها يا تجليات فرهنگي راه مي‌برند. كمبل مي‌نويسد: «مي‌دانيد من كتاب‌هايم را براي دانشجويان و هنرمندان نوشتم، نه منتقدان و پژوهش‌گران. وقتي مي‌شنوم كارم چقدر براي اين‌ها هم مفيد بوده است، نمي‌توانم به شما بگويم چقدر از اين بابت خوشحالم. اين به معناي آن است كه مجموعه گسترده اسطوره‌هايي كه من شانس كار كردن روي آن‌ها را داشته‌ام، در يك نسل تازه نيز زنده خواهد ماند، مي‌دانيد اين كار هنرمند است كه به بازتفسير داستان‌هاي كهن بپردازد و آن‌ها را بار ديگر در شعر و نقاشي و فيلم زنده كند».

اسطوره‌هاي موازي

 • 220,000 تومان

انسان از زماني كه به زبان دست يافته، اسطوره هم داشته است.اسطوره نخستين شكل بيان ادبي و مبناي سراسر تاريخ و اخلاقيات است. در كتاب اسطوره‌هاي موازي، پژوهنده كلاسيك، ج. ف. بيرلين، اسطوره‌هاي اصلي همه سنت‌هاي مهم جهان را گرد آورده، و مضمون‌ها، انگاره‌ها و معاني مشترك آن‌ها را آشكار ساخته است. كتاب اسطوره‌هاي موازي بازيگران اصلي اسطوره‌هاي بزرگ جهان را معرفي مي‌كند؛ نه تنها دوازده المپي اسطوره‌هاي يوناني، بلكه مجمع خدايان خشك و خشن اسكانديناوي، خدايان رازآميز هند، مجمع خدايان مصر، و خدايان نيرومند بوميان آمريكا، چين، و فرهنگ‌هاي گوناگون آفريقا و اقيانوسيه را نيز در معرض ديد قرار مي‌دهد. بيرلين با كنار هم قرا دادن قوي‌ترين داستان‌ها و نمادهاي هر يك از اين سنت‌ها، به بررسي توازي و شباهت عناوين مهمي همچون اسطوره‌هاي آفرينش، توفان، قصه‌هاي عشق، اسطوره‌هاي اخلاق، اسطوره‌هاي جهان زيرين و مكاشفه‌هاي آخرالزماني مي‌پردازد...

وزن چيزها (فلسفه و زندگي خوب)

 • 40,000 تومان

هيچ‌ چيز تا ابد بر جاي نمي‌ماند. پروژه‌اي كه سراسر سال روي آن كار كرده‌ايد مثل برق تكميل و فراموش مي‌شود. روزي خواهيد رفت، همراه با فرزندان و فرزندان فرزندانتان. حتي يك كتاب، يك اثر هنري بزرگ، يا يك نظريه‌ مهم پقي مي‌كند و در تاريكي محو مي‌شود. اينكه همه چيز روزي به پايان مي‌رسد، چه تفاوتي در وضعيت ما ايجاد مي‌كند؟ تقريبا همه در زندگي خود لحظه‌اي را تجربه مي‌كنند كه به نظر مي‌رسد گذرا بودن با بي معنا بودن مترادف است.

معناي زندگي

 • 60,000 تومان

معناي زندگي راه حلي براي يك مسئله نيست، بلكه زيستن به شيوه‌اي معين است. اين پرسش ماوراءالطبيعي نيست، بلكه اخلاقي است. چيزي جدا از زندگي نيست، بلكه چيزي است كه زيستن را به امري ارزشمند بدل مي‌كند - مي‌توان گفت حد معيني از كيفيت، عمق، فراواني و فشردگي زندگي است. به اين تعبير، معناي زندگي خود زندگي است كه به شيوه‌اي معين به آن نگريسته مي‌شود. سوداگران معناي زندگي عموما در مقابل چنين ادعايي احساس دل‌سردي مي‌كنند، زيرا به اندازه كافي رازآميز و شاهانه به نظر نمي‌رسد.

حيوان قصه‌گو

 • 68,000 تومان

اين كتاب در مورد اعتياد انسان به قصه و قصه‌گويي از ديرباز تا امروز است. درباره اين كه چه قدر عجيب است يك داستان دزدانه وارد جان ما مي‌شود،‌ ما را مي‌خنداند يا مي‌گرياند، عاشق‌پيشه يا خشمگين‌مان مي‌كند، و شيوه‌ي تفكر ما را درباره‌ي خودمان و دنياي‌مان تغيير مي‌دهد. چقدر حيرت‌آور است كه وقتي داستاني را تجربه مي‌كنيم ـ خواه در يك كتاب، فيلم، يا آواز ـ به خود اجازه مي‌دهيم به اشغال گوينده درآييم.

راز فال ورق

 • 99,500 تومان

يوستين گوردر در اين كتاب نيز چون اثر پرآوازه‌ي ديگرش، دنياي سوفي، توانايي ادبي خود را در آميختن جهان‌هاي واقعي و تخيلي و جهش از يكي به ديگري، و نيز درهم بافتن داستاني پرفراز و فرود را با پرسش‌هايي فلسفي و هستي‌شناختي، نشان مي‌دهد. سفر هانس و پدرش از نروژ تا يونان سفري واقعي است اما در ضمن آن، هانس كتابي جادويي با نوشته‌هايي ريز پيدا مي‌كند كه در آن چهره‌هاي روي ورق جان مي‌گيرند و ماجراهاي خيالي اين كتاب مينياتوري با داستان زندگي خود او درهم مي‌آميزند و در خلال آن، تاملات متفكرانه پدرش او را با مسائل بزرگ حيات آشنا مي‌سازد.

قدرت اسطوره (گفتگو با بيل مويرز)

 • 167,000 تومان

جوزف كمبل (1987 ـ 1904)، از برجسته‌ترين مراجع جهاني در زمينه اسطوره‌شناسي، پژوهنده‌اي توانا، مشاهده‌گيري تيزبين، نويسنده و آموزگاري نامي بود كه در سطح جهان تاثيري گسترده و ژرف گذارد. براي او، اسطوره «آواز كائنات و موسيقي افلاك» بود. اين گفتگوي بلند كه روايتي از آن از يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني آمريكا پخش شد، و مي‌توان آن را جمع‌بندي پژوهش‌ها و مشاهده‌ها و انديشه‌هاي كمبل شمرد پهنه‌اي وسيع را درمي‌نوردد و به معني دقيق كلمه، از هر دري سخن مي‌گويد. تمامي ميراث اساطيري بشريت را، از دورترين زمان‌ها و ناشناخته‌ترين اقوام تا اسطوره‌هايي كه امروز سينما خلق كرده است به يكباره در برابر ديدگان خواننده قرار مي‌دهد، منظره‌اي پر از جلوه‌هاي گوناگون كه در عين حال سرشار از همانندي‌ها و قرابت‌هاي چشمگير و تفكرانگيز است.

مقدمه‌اي بر روانشناسي نقاشي كودكان

 • 30,000 تومان

اين كتاب، نوعي بازنگري گزينشي در نظريه‌هاي روانشناختي در زمينة نقاشي كودكان، و پاره‌اي پژوهش‌هاي ديگر را كه اخيراً انجام شده است، ارائه مي‌دهد. كتاب حاضر در درجة نخست براي دانشجويان رشتة روانشناسي تأليف شده كه به چنين مقدمه‌اي بر اين جنبه از رشد كودك نياز دارند. دومين گروه مخاطبان اين كتاب را معلمان مدارس، و مدرسان دانشكده‌ها و دانشسراها تشكيل مي‌دهند. كتاب از ده فصل تشكيل شده كه عناوين آن عبارتند از: تاريخچه و بررسي نظري، خصوصيات نقاشي كودكان، نقاشي چيست، چرا كودكان نقاشي مي‌كنند، فرآيند نقاشي و پيامدهاي آن، چه اطلاعاتي در نقاشي گنجانده مي‌شود، جنبه‌هاي بيانگرانة نقاشي، رشد نقاشي استثنايي، نقاشي‌هاي كودكان در مقام هنر، نتيجه‌گيري و راه‌هاي آينده.

صفحه‌ی 1