فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

سطح زندگي‌ات را بالا ببر (چگونه عملكرد 6 حوزه مهم زندگي و عادتهايتان را ارتقا دهيد)

  • 40,000 تومان

خلاقيت در كل ساعت‌هاي روز اتفاق مي‌افتد. لودويگ ون بتهوون بين ساعت‌هاي 6 صبح تا 2 بعد‌از‌ظهر كار مي‌كرد؛ ريچارد اشتراوس بين ساعت 10 صبح تا 1 بعد‌از‌ظهر موسيقي مي‌نوشت و پابلو پيكاسو بين ساعت 2 عصر تا 10 شب نقاشي مي‌كشيد. در‌واقع پيكاسو تا ساعت 10:30 يا 11 صبح مي‌خوابيد و بعد چندساعتي را با آرامش و بطالت مي‌گذراند و كارش را بعد‌از‌ظهر شروع مي‌كرد. هدف اصلي اين است كه يك روند روزانه ايجاد كنيد تا با سطح انرژي طبيعي‌تان هماهنگ باشد و چنان انعطاف‌پذيري‌اي به شما بدهد كه بتوانيد به همۀ مسئوليت‌ها و تعهداتتان عمل كنيد.

رهبر 360 درجه (گسترش تاثيرگذاري در هر جايگاه سازماني)

  • 87,000 تومان

منتظر ترفيع نشويد! از هم‌اكنون رهبري كنيد، درست از جايي كه هستيد! به رهبري 360‌ درجه خوش آمديد. كساني كه مايل‌اند از ميانه سازمان به رهبري كردن بپردازند، با مبارزه و چالشي بي‌نظير مواجه هستند و باور‌هايي نادرست آن‌ها را از توسعه توانايي نفوذ در ديگران باز مي‌دارد. دكتر مكسول، يكي از پيشتاز‌ترين نظريه‌پردازان در حوزه "رهبري كردن"، اين باور‌ها را مي‌شكند و به شما نشان مي‌دهد كه چگونه بر اين چالش‌ها غلبه كنيد و مهارت‌هايي را ياد مي‌دهد كه شما براي رهبري 360‌درجه، بدان نياز داريد. اگر شما درست مانند بيشتر افراد حرفه‌اي تلاش مي‌كنيد كه از ميانه سازمان رهبري كنيد، به باور‌هاي مكسول نياز داريد. شما اين امكان را داريد تا نفوذتان را در تمامي ابعاد گسترش دهيد- به سوي بالا (تا رئيس)، هم‌عرض (در ميان همكاران)، به سوي پايين (در ميان كساني كه رهبري مي‌كنيد). خبر خوب اين‌كه نفوذ شما بيشتر از آن است كه گمان مي‌كنيد. اصول رهبري 360‌درجه را تمرين كنيد، آن‌گاه درهاي فرائواني به رويتان باز مي‌شود... براي سازمان‌تان، براي شغل‌تان و براي زندگي‌تان.

محبوب همگان باشيد

  • 33,000 تومان

رهبر بودن در هر شركت و سازمان به معني كار كردن با مردم است، و اين وظيفه ساده‌اي نيست. درست به همين دليل ((مردم‌دار)) بودن و ((محبوب بودن نزد افراد)) بسيار مهم است. اين حالت زماني به دست مي‌آيد كه رهبر هم شخصيت خود را توسعه و گسترش دهد، و هم شخصيت، توانايي‌ها و جايگاه افراد تحت رهبري‌اش را كشف كند و به ظهور رساند. جان مكسول اصول ارتقا بخشيدن مردم را به خوبي درك مي‌كند و در اين كتاب آنها را در اختيار شما قرار مي‌دهد. اين اصول مي‌تواند به شما كمك كند تا: - اصول كيفي رهبري موثر را در خود پرورش و توسعه دهيد. - افرادي را كه شخصيت سرسختي دارند، درك و ياري كنيد. - از مهارت‌هايتان براي تشويق ديگران به سوي موفقيت و كمال استفاده كنيد و خيلي موارد ديگر. اين كتاب پر از افكاري است كه به زندگي شخصي شما غنا مي‌بخشد و شما را در زندگي خانوادگي، اجتماعي و شغلي متحول مي‌سازد.

صفحه‌ی 1