فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

دروغ‌هايي كه به خودمان مي‌گوييم (چگونه با حقيقت روبه‌رو شويم خودمان را بپذيريم و زندگي بهتري بيافرينيم)

  • 44,000 تومان

همه ما براي دوري جستن از درد، به خودمان دروغ مي‌گوييم؛ اين يك ويژگي انساني است. ولي به‌خاطر دروغ‌هايي كه پذيرفتيم و دروغ‌هايي كه به خودمان مي‌گوييم، بيمار مي‌شويم. ما از راه روبه‌رو شدن با حقايق زندگي دروني و زندگي بيروني‌مان بهبود مي‌يابيم. اين كتاب مي‌تواند كمكتان كند تا نه تنها به دروغ‌هايي كه باعث رنجتان مي‌شوند بلكه به روش رو‏به‌رو شدن با حقيقت براي رهايي يافتن نيز پي ببريد. همچنين، كمكتان خواهد كرد تا دريابيد كه روان‌درماني چه جور چيزي است كه به تغيير مي‌انجامد. روان‌درماني رابطه‌اي است بين دو نفر كه خود را وقف روبه‌رو شدن با عميق‌ترين حقايق زندگي مي‌كنند. ما كه هستيم؟ چرا رنج مي‌كشيم؟ در زندگي دنبال چه مي‌گرديم؟ در اين كتاب براي پاسخ دادن به اين پرسش‌ها تلاش خواهد شد، البته نه به كمك تعاريف نظري، بلكه به كمك شرح‌حال‌هاي كوتاهي كه نشان مي‌دهند چگونه روبه‌رو شدن با آنچه از آن دوري مي‌جوييم، به تغيير راستين مي‌انجامد. هنگامي كه زندگي دروني‌مان، كساني را كه به آنها عشق مي‌ورزيم، و خود زندگي را با آغوش باز بپذيريم، شفا خواهيم يافت.

كنترل خشم (گام‌هاي ساده براي مقابله با ناكامي و تهديد)

  • 45,000 تومان

واژه «خشم»، تصورات ترسناك و ناخوشايندي را در ذهن اكثر ما زنده مي‌كند. از نظر ما آدم‌ها خشم هيجاني است كه معمولا آن را با مفاهيم بدرفتاري و ناسزاگويي، صدمه زدن، خشونت و ويرانگري تداعي مي‌كنيم. اما اين آوازه وحشتناك براي اين هيجان طبيعي و بنيادي بسيار غيرمنصفانه است. به ياد داشته باشيم خشم طوري طراحي شده تا وسيله‌اي مفيد و سازنده براي بقا باشد. نقش و وظيفه خشم اين است كه وقتي بيشترين نياز را به محافظت از خود يا بهبود و التيام يافتن داريم، باعث افزايش ضروري نيروي جسمي و هيجاني‌مان شود.

نمي‌گذارم كسي دكمه‌هاي اعصابم را فشار دهد

  • 35,000 تومان

در مسير زندگي فشارها، استرس‌ها و نگراني‌هايي وجود دارد كه به طور بالقوه مي‌توانند شما را به شدت عصباني كنند و كفرتان را درآورند. اين كتاب روش‌هاي واقع‌بينانه‌اي در اختيار شما قرار مي‌دهد كه از فشار افراد و مصائب زندگي بر دكمه‌هاي اعصابتان جلوگيري كنيد و با استفاده از مهارت‌هاي كسب شده از آن، بتوانيد با كاهش چشمگيري از شدت ناراحتي‌ها، زندگي لذت‌بخشي داشته باشيد.

صفحه‌ی 1