فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

شعله‌هاي اشتياق (7 انتخاب براي آغاز 1 زندگي الهام‌بخش)

  • 45,000 تومان

هدف من از نوشتن اين كتاب باز كردن چشمان شما به روي اين واقعيت است كه شما فقط يك بار زندگي مي كنيد، يك فرصت براي اثرگذاري بر روي دنيا داريد و فقط يك ميراث از خودتان به جاي مي گذاريد. اين كه داستان زندگي شما حماسه‌اي ستودني باشد يا غم نامه‌اي مشقت‌بار، ارتباط خيلي كمي با اتفاقات زندگيتان دارد و بيشتر به نحوه پاسخ‌گويي شما به آن اتفاقات برمي‌گردد. از اين به بعد، نه زندگيتان را به دست شانس بسپاريد و نه آن را به اتفاقات و احتمالات گره بزنيد. اين كتاب به شما ياد آوري مي كند كه هميشه نمي توانيد مسيرتان را در زندگي انتخاب كنيد، اما همواره مي توانيد نحوه رفتارتان را در آن مسير انتخاب كنيد. اين كتاب به شما انگيزه مي‌دهد تا قدرت انتخاب‌هاي روزمره تان را مهار كنيد، ارزش داستان زندگيتان را دريابيد و از قدرت هدف دروني‌تان آگاه شويد. اين كتاب به شما كمك مي كند تا سختي‌هاي گذشته را با آغوش باز بپذيريد، فرصت‌هاي آينده را به خوبي پذيرا باشيد، و با چشماني باز از نعمت معجزه‌آساي هر لحظه بهره ببريد و همچنين آتش اشتياق دروني‌تان را كاملا شعله‌ور خواهد كرد.

اثر مركب (آغاز جهشي در زندگي موفقيت و درآمد شما)

  • 45,000 تومان

از جهاتي، كتاب اثر مركب نوشته دارن هاردي را مي‌توان جان كلام كتاب‌هايي دانست كه در دهه‌هاي گذشته در زمينه توانمندسازي و رسيدن به موفقيت منتشر شده‌اند. شايد به همين خاطر باشد كه شماري از نام‌آورترين اساتيد جهاني اين رشته، نظرشان را در مورد اين كتاب نوشته‌اند و همگان را به مطالعه دقيق و حتي چندباره آن دعوت كرده‌اند. فلسفه و تفكر پشت اين كتاب مي‌تواند به حدي اثرگذار شود و تحول ايجاد كند كه هيچ بعيد نيست در سال‌هاي آينده گروه‌هايي در فضاهاي آن لاين و آف لاين شكل بگيرند كه حامل انديشه اثر مركب باشند. اين كتاب را بايد آميخته با جان كنيم و در اكنون‌مان جاري سازيم و نتايج‌اش را هم در مقياس يك عمر متشكل از امروزها و اين لحظه‌ها ببينيم و بسنجيم كه گفت: زندگي، آبتني كردن در حوضچه اكنون است.

صفحه‌ی 1