فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

تحليل روانكاوانه آسيب‌هاي رواني

  • 55,000 تومان

خانم‌ها و آقايان - اكنون كه پس از يك وقفه پانزده ساله، مجددا گرد هم جمع شده‌ايم تا در باب ابداعات و پيشرفت‌هاي حاصله در طي اين مدت در روانكاوي به بحث بپردازيم. به بسياري دلايل، بهتر است كه نخست توجه خود را به نظريه روياها معطوف سازيم. رويا در تاريخ روانكاوي جايگاه خاصي را براي خود دست و پا كرده است و به منزله نقطه عطف است، زيرا توسط آن بود كه روانكاوي از يك وسيله صرفا «درمان روانشناسانه» (روان‌درماني) تبديل به روانشناسي ژرفا (اعماق ناخودآگاه) گرديد. از آن به بعد هم نظريه روياها همواره بهترين مشخصه اين علم جوان باقي ماند، چيزي كه قرنيه‌اي در چارچوب دانشمندان ندارد، قلمروي جديد كه درصدد انفكاك از عقايد و رمز و راز عاميانه است.

كاربرد تداعي آزاد در روانكاوي كلاسيك

  • 68,000 تومان

كتاب حاضر را مي‌توان متمم كتاب مهم‌ترين گزارش‌هاي آموزشي تاريخ روانكاوي و در جهت اهداف آموزشي باليني و ارائه مثال‌هاي عملي از چگونگي اجراي فرايند روان‌درماني‌هاي تحليلي به شمار آورد. در اين كتاب دكتر زيگموند فرويد سرگذشت سه بيمار خود را ترسيم و بررسي كرده است. يكي از آن‌ها دكتر شربر نام دارد و دو بيمار ديگر را به نام‌هاي موش‌مرده و گرگ‌مرده مي‌شناسد.

تاريخ روانكاوي (مهم‌ترين گزارش‌هاي آموزشي)

  • 35,000 تومان

اين كتاب يكي از كامل‌ترين مجموعه‌هاي آموزش شيوه اجراي روانكاوي كلاسيك به زبان فارسي را، به استناد معتبرترين آثار موجود در جهان، در اختيار علاقه‌مندان به روانكاوي و ساير روان‌درمان‌هاي مشابه مي‌گذارد كه مايلند مفاهيم و مقولات مربوطه را به طور كامل درك كنند.

اصول روانكاوي باليني

  • 39,000 تومان

اين كتاب مشتمل است بر برخي مقالات برگزيده تكنيكي درباره شيوه روانكاوي كلاسيك، كه به عنوان دومين مرحله از پيش درآمد جديد و اساسي فرايندهاي روان‌درمانيهاي عملي محسوب مي‌شود. برخي از اين روان‌درمانيها عبارتند از 1) روانكاوي كلاسيك كه موضوع اصلي بحث را تشكيل مي‌دهد. 2) انواع‌درماني كوتاه‌مدت همچون روش روان‌درماني كوتاه مدت ديناميك دوانلو يا روان‌درماني كوتاه‌مدت اضطراب برانگيز سيفنوز 3) برخي روان‌درماني‌هاي گروهي از جمله تحليل‌گرايانه و نيز روانكاوي گروهي

صفحه‌ی 1