فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زناني كه جهان را بهتر كردند
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
معناي زندگي (مدرسه زندگي)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
ايده‌هاي بزرگ براي ذهن‌هاي كنجكاو (مقدمه‌اي بر فلسفه) مجموعه مدرسه زندگي
فلسفه درد
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان
در باب اعتماد به نفس (مجموعه مدرسه زندگي)
 • 39,500 تومان
 • با تخفیف: 39,500 تومان
روان‌درماني چيست (مجموعه مدرسه زندگي)
 • 39,500 تومان
 • با تخفیف: 39,500 تومان
مصيبت‌هاي شاغل‌ بودن (مجموعه مدرسه زندگي)
 • 42,500 تومان
 • با تخفیف: 42,500 تومان
آرامش (مجموعه مدرسه زندگي)
 • 49,500 تومان
 • با تخفیف: 49,500 تومان

زناني كه جهان را بهتر كردند

 • 45,000 تومان

اين كتاب شامل زندگي‌نامه مختصر و مفيد زنان دانشمند، ورزشكار، هنرمند، هنرپيشه، مخترع، كاشف و... است. قطعا داستان زندگي آن‌ها، از گمنام‌ترين‌شان تا مشهورترين‌شان، سرچشمه الهام نوجوانان خواهد بود و آنها را تشويق خواهد كرد تا روياي بزرگ در سر بپرورانند.

معناي زندگي (مدرسه زندگي)

 • 35,000 تومان

اين كتاب طيفي از انتخاب‌ها را پيش روي ما قرار مي‌دهد تا بتوانيم يكي از آن‌ها را كه براي ما پذيرفتني‌تر است، انتخاب كنيم. كتاب پيرامون هشت فعاليت معنادار مهم بحث مي‌كند: عشق، خانواده، كار، دوستي، فرهنگ، سياست، طبيعت و فلسفه. بسياري از اين فعاليت‌ها به خوبي شناخته شده‌اند: چراكه هدف در اين‌جا بيشتر بازخواني و تبيين برخي از انتخاب‌هاي آشناست تا كشف منابع كاملا جديد معنا. انتخاب‌ها، جهت‌گيري‌ها را نشان خواهند داد و ما را به يافتن اولويت هاي خود توانمند مي‌كنند و يا اگر انتخابي خلاف خواسته‌هاي ما باشد، مي‌توانيم هدف ديگري را جايگزين كنيم.

ايده‌هاي بزرگ براي ذهن‌هاي كنجكاو (مقدمه‌اي بر فلسفه) مجموعه مدرسه زندگي

 • 45,000 تومان

كودكان از بسياري جهات فيلسوف به دنيا مي‌آيند. آن‌ها بي‌نياز از ترغيب ديگران، برخي از مهم‌ترين سوال‌ها را مي‌پرسند؛ سوالاتي در مورد زمان، ميرايي، خوشبختي و معناي زندگي. با اين حال متاسفانه اغلب اوقات اين كنجكاوي ذاتي پرورش پيدا نمي‌كند و همان‌طور كه بزرگ مي‌شوند، سوال‌هايشان كم و كمتر مي‌شود. كتاب ايده‌هاي بزرگ براي ذهن‌هاي كنجكاو طراحي شده است تا غريزه فلسفي خودانگيخته كودكان را مهار كند و آن را از طريق آشنايي با ايده‌هاي اساسي و پرشور فلسفي در طول تاريخ پرورش دهد. اين كتاب ما را به ديدار شخصيت‌هاي برجسته فلسفه در نقاط مختلف جهان از تمام دوره‌ها مي‌برد و برايمان آشكار مي‌كند كه چگونه ايده‌هاي آن‌ها تا امروز اهميت خود را حفظ كرده‌اند. اين كتاب با تمرين‌ها و تصويرسازي‌هاي زيبا، شور و طراوت ايده‌هاي متفكران بزرگ را زنده مي‌كند و براي ذهن‌هاي كنجكاو بالاي نه سال پيشنهاد مي‌شود...

فلسفه درد

 • 66,000 تومان

آرنه وتلسن بر آن است كه همه ما در هر لحظه از زندگي‌مان در معرض درد هستيم، اما نه لزوما به شكل واقعيت سمج، بلكه به منزله يك احتمال دائمي. فلسفه درد نگاهي تامل‌برانگيز است به جنبه‌اي ناگزيراز وضع بنيادين بشر. وتلسن در اين كتاب به شكل‌هاي متنوعي از درد مي‌پردازد، از جمله دردي كه به واسطه شكنجه بر انسان تحميل مي‌شود، درد بيماري، درد اضطراب، درد اندوه، درد خشونت و افسردگي. او ماهيت دو پهلوي درد را بررسي مي‌كند. اين‌كه در زندگي روزمره همواره تلاش مي‌كنيم از درد اجتناب كنيم اما در عين‌حال، جستجوي درد برايمان شورانگيز است. وتلسن درد را در قلمروهاي مختلفي از زندگي مدرن، از جمله خانواده و شغل، بررسي مي‌كند.

در باب اعتماد به نفس (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 39,500 تومان

تصور ما از تفاوت بين موفقيت و شكست، مبتني بر مفهومي است كه سيستم استاندارد آموزشي هيچ‌گاه به آن نمي‌پردازد: اعتماد به نفس. در باب اعتماد به نفس ما را با كليدي‌ترين موانعي آشنا مي‌كند كه اجازه نمي‌دهند پتانسيل‌هايمان را بيشتر به كار بيندازيم. در اين كتاب در باب سندروم شيادپنداري خواهيم خواند، در مورد حكمتي سخن خواهيم گفت كه از تصور دستشويي رفتن شخصيت‌هاي بزرگ حاصل مي‌آيد، و خواهيم ديد (از جمله) نيچه و مونتني در باب مقاومت انعطاف‌پذيرانه و دليري چه حرف‌هايي برايمان دارند. اغلب‌مان در همان سطح اعتماد به نفسي كه داريم در جا مي‌زنيم، چون داشتن اعتماد به نفس را نوعي خوش‌شانسي مي‌پنداريم. اما در واقع حقيقت كاملا برعكس است: اعتماد به نفس در واقع مهارتي است مبتني بر ايده‌هايي در باب جايگاه‌مان در جهان، كه مي‌توان رازهاي آن را آموخت.

روان‌درماني چيست (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 39,500 تومان

روان‌درماني يكي از ارزشمندترين ابداعات صد سال گذشته است كه از قدرتي استثنايي براي ارتقاء سطح سلامت رواني، بهبود روابط و گشايش فضاي خانواده برخوردار است و در بهره‌برداري از ظرفيت بالقوه حرفه‌اي‌مان كمك مي‌كند. از اين‌رو در اين كتاب تلاش بر آن است تا روان‌درماني تبيين گردد و توضيح داده شود كه اين حوزه پاسخ‌گوي كدام نيازهاي دروني ما است و با چه روش‌هايي به اين نيازها رسيدگي مي‌شود و برآيند مداخله روان‌درماني در حالت ايده‌آل چه مي‌تواند باشد. اين كتاب بازتاب‌دهنده يك باور بنيادين در مدرسه زندگي، كه معتقد است روان‌درماني بزرگ‌ترين گامي است كه ما مي‌توانيم در جهت خودفهمي و شكوفايي خويش برداريم. يك دوره‌ روان‌درماني مي‌تواند قدري از خشم، خودمغلوب‌انگاري، بي‌اعتمادي، سرگشتگي و اندوه ما را بكاهد. هدف از انتشار مجموعه‌ي مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، هم‌دلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فيلم‌سازي، برگزاري كلاس‌ها، ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. مؤسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوين، ارائه سرگرمي، آموزش، تسلي‌بخشي و دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

مصيبت‌هاي شاغل‌ بودن (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 42,500 تومان

كار مي‌تواند مبناي خلاقيت، هيجان و هدف باشد. با اين وجود، زندگي شغلي اكثر ما منجر به سردرگمي، نااميدي و شكست مي‌شود. اغلب وسوسه و تصميم ناگهاني سرزنش كننده است و در خلوت خود احساس شرم و گناه مي‌كنيم. اين كتاب با دلايل بجا و جذابي از جمله توسعه شغل دوران مدرن، نقش تكنولوژي، ماشين‌آلات و رقيب‌ها توضيح مي‌دهد كه چرا شغل مي‌تواند گاهي مايوس كننده باشد. اين كتاب پيشنهادات شگفت‌انگيز و در عين حال اميدواركننده‌اي به ما مي‌دهد؛ دورنماي كار ما را مستحكم‌تر مي‌كند و وقتي شغل در زمان‌هاي مختلف به صورت طاقت‌فرسايي ما را به چالش مي‌كشد، به ما راهكار مي‌دهد.

آرامش (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 49,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فيلم سازي، برگزاري كلاس‌ها، ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوين، ارائه سرگرمي، آموزش، تسلي‌بخشي و دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

صفحه‌ی 1